جدا کننده تگ | جداکننده تگ - جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس

کد کالا : 702040000647 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده :

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
جدا کننده تگ هرکولس کارایی: مناسب برای انواع تگ قلمی یا مدادی مسطتیلی و کارتی RF و AM جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

جدا کننده تگ هرکولس

کارایی: مناسب برای انواع تگ قلمی یا مدادی مسطتیلی و کارتی RF و AM

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت موجود هستند و از هر کدام با در نظر گرفتن نیاز فروشگاه می توان استفاده کرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده کرد.

جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس برای انواع مدادی (پنسل)، تگ مسطتیلی و تگ کارتی مورد استفاده قرار میگیرد و فرکانس گیت های فروشگاهی هیچ تاثیری بر روی جداکننده ها ندارد. در واقع وظیفه جداکننده باز کردن قفل تگ و رها کردن سوزن از داخل تگ می باشد که در برخی از مدل ها این عمل به صورت مکانیکی و در برخی از مدل ها با نیروی مغناطیسی می باشد. گیت های جداکننده با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به جداکننده مخروطی و جداکننده لبه داراشاره نمود.

درباره جدا کننده تگ هرکولس باید بگوییم قابل نصب بر روی میز میباشد. قدرت جدا کننده تگ دیزاینر موجود 12000 GS (گاوس) است که باید به این موضوع توجه داشت که اگر قدرت جدا کنندگی جداکننده کمتر یا بیشتر از تگ باشد باعث کمتر شدن عمر تگ میشود. جدا کننده هرکولس قابل نصب بر روی میز میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جدا کننده تگ هرکولس با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی
اندازه :قدرت 12000 GS (گاوس)
کارایی :مناسب برای انواع تگ قلمی یا مدادی مسطتیلی و کارتی RF و AM
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

محصولات مشابه