تگ فروشگاهی | تگ صدفی - تگ صدفی ریز RF

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 8.2

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 8.2 کد کالا : 2992 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده :

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
تگ صدفی 45 میلیمتر 8.2 مگاهرتز نوع تکنولوژی : RF نوع تگ: ریز فرکانس پاسخ گویی: 8.2 مگا هرتز معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز تگ صدفی ریز 45 میلیمتر از نوع RF که با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

تگ صدفی 45 میلیمتر 8.2 مگاهرتز

نوع تکنولوژی : RF
نوع تگ: ریز
فرکانس پاسخ گویی: 8.2 مگا هرتز

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز

تگ صدفی ریز 45 میلیمتر از نوع RF که با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد و یا در بعضی مواقع تگ گنبدی (dome) نیز شناخته می شود از جمله تگ هایی است که در فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز

در ادامه به معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز باید گفت که این تگ فروشگاهی با فرکانس 8.2 مگا هرتز در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. این تگ صدفی RF با ظاهری زیبا و کم حجم از طرفداران زیادی برخوردار است. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی ریز و متوسط، تگ صدفی متوسط و تگ صدفی بزرگ اشاره کرد.

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 8.2

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 8.2 در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است که مشتری نسبت به صلیقه ی خود رنگ آن را انتخاب می کند. تگ های صدفی 45 میلیمتری به راحتی از لباس جدا نمی شوند و حتما باید توسط کاربر یا جداکننده از لباس جدا شود تا به آن آسیبی وارد نشود. به همین دلیل نمی توان به راحتی کالا را به سرقت برد. در موداردی که فروشگاه مجاور گیتی با فرکانس 9.5 یا 7.2 داشته باشد بهتر است که گیت با فرکانس متفاوت تهیه شود تا تداخل نویز به وجود نیاید.

لازم به ذکر است که بیشتر فروشگاه ها از تگ صدفی با فرکانس 8.2 استفاده می کنند. تگ صدفی بیشتر در فروشگاه هایی که سایز لباس ها ریزتر است مثل فروشگاه لباس زیر مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کامل:
نوع تگ :ریز
رنگ :مشکی و سفید
اندازه :45 میلی متر
کارایی :مناسب برای فروشگاه پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی
نوع تکنولوژی :RF
فرکانس پاسخ گویی :8.2 مگا هرتز
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی