منو
سبد خرید

تصفیه هوا - تصفیه هوا خانگی

امروزه شهرهای صنعتی و بزرگ که تعداد آنها نیز کم نیستند، علاوه بر امکانات زیاد، مشکلات زیادی را نیز برای ساکنان خود ایجاد کرده اند. از بارزترین این مشکلات می توان به هوای آلوده اشاره کرد. به لطف پیشرفت فناوری، تصفیه هوا در منازل نیز امکان پذیر شده است و با هزینه کمی می توان هوای منزل خود را با استفاده از یک دستگاه تصفیه کننده هوا برای تنفس مناسب کرد. مشکلات تنفسی و بیماری های مختلف باعث شده تا وجود دستگاه تصفیه هوا در شهرهای صنعتی جزو وسایل ضروری به حساب بیاید. این گونه دستگاه های تصفیه هوا خانگی قادرند تا با کمترین تولید صدا، هوایی مطبوع را در اختیار ساکنان منزل قرار دهند.

وجود فیلترهای مختلف بر روی آنها باعث شده تا ذرات معلق مختلفی را جذب کنند. البته رقابت زیادی در زمینه ساخت انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی وجود دارد که منجر به ساخت محصولات مختلفی شده است. از همین روی شما می توانید با تنوع زیادی از قیمت تصفیه هوا مواجه شوید که قابل درک است. هر برندی انواع مختلفی از سیستم تصفیه هوا را طراحی کرده است که می تواند برای هر بخشی و با هر اندازه ای مناسب باشد. تاکید سازندگان آن بر روی بهینه بودن تجهیزات، کمک می کند تا با خیالی آسوده از این محصولات استفاده کنید.

خرید تصفیه هوا خانگی

ممکن است برخی با خرید تصفیه هوا خانگی موافق نبوده و آن را بی تاثیر بدانند اما باید گفت با بررسی دقیق آزمایشات صورت گرفته، می توان به سادگی میزان آلاینده ها و سالم بودن هوای منزل را در زمان قبل و بعد از خرید تصفیه هوا خانگی مقایسه کرد. در این حالت خواهید دید که تاثیر چشم گیری داشته و وجود تصفیه هوا خانگی برای حفظ سلامت افراد مناسب است. بنابراین اگر شما نیز به فکر سلامت خود و خانواده هستید باید به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید. مجموعه های بزرگ توانسته اند با نیازسنجی مناسب، دستگاه های بسیار مناسبی را در اختیار خریداران قرار دهند.

برای مثال تصفیه هوا ال جی علاقمندان بسیاری داشته و در بسیاری از منازل دیده می شود. البته رقیب همیشگی او نیز با تولید انواع دستگاه های تصفیه هوا سامسونگ ساکت نبوده و رقابت شدیدی را دنبال می کند.

دسته بندی این تجهیزات می تواند براساس فناوری ها، نوع فیلتر بکار رفته و حتی اندازه آن نیز صورت بگیرد اما موضوع اینجاست که چگونه می توان تشخیص داد که کدام یک مناسب منزل شماست و کدام یک مقرون به صرفه نخواهد بود. از آنجایی که این تجهیزات با برق شهری کار می کنند برخی ممکن است نگران این موضوع باشند. در پاسخ به این افراد باید اعلام کنیم که این تجهیزات فناوری های پیشرفته ای را با خود به همراه دارند و تمام تلاش این شرکت ها، طراحی مقرون به صرفه و بهینه است.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به اهمیت دستگاه تصفیه هوا خانگی، انواع آنها را در فروشگاه خود عرضه می دارد. تمامی این محصولات با ضمانت اصلی ارائه شده و می توانید بدون نگرانی خریداری نمایید.

تصفیه هوای پاناسونیک Panasonic F-PXL45M
ناموجود
معرفی تصفیه هوای پاناسونیک PXL45Mتصفیه هوای PXL45M محصول جدید شرکت پاناسونیک می باشد. این دستگاه مجهز به nanoe، Econavi، گردش جریان هوای 3D و نشانگر PM2.5 است. همچنین دارای عملکرد مرطوب کنندگی هوا نیز می باشد.در ادامه معرفی تصفیه هوای پاناسونیک PXL45M باید بگوییم که این دستگاه تصفیه هوا دارا..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای لووئیت Levoit LV-H132
ناموجود
معرفی تصفیه هوای لووئیت LV-H132در مورد معرفی تصفیه هوای لووئیت LV-H132 می توان گفت این محصول شرکت لووئیت از کشور آمریکا می باشد. دستگاه تصفیه هوای لووئیت Levoit LV-H132 دارای فیلتر واقعی Hepa با بازدهی بالا برای برای جذب کردن ذرات معلق هوا است.برای دسته بندی و قرارگیری در میان دستگاه ها..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای فیلیپس Philips Series 1000
ناموجود
معرفی تصفیه هوای فیلیپس Series 1000دستگاه تصویه هوای Series 1000 محصول شرکت فیلیپس از کشور هلند می باشد. در ادامه بیشتر به معرفی دستگاه تصفیه هوای فیلیپس مدل Philips Series 1000 خواهیم پرداخت. دستگاه تصویه هوای فیلیپس Series 1000 دارای فیلتر واقعی Hepa با بازدهی بالا برای جذب کردن ذرات..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای شارپ Sharp KCA60SA
ناموجود
معرفی تصفیه هوای شارپ KCA60SAتصفیه هوای KCA60SA محصول جدید شرکت شارپ می باشد. این دستگاه تصفیه هوا که مجهز به سیستم پلاسما کلاستر است، دارای مساحت تحت پوشش 48 متر می باشد. همچنین عمر فیلتر تصفیه هوای شارپ 10 سال است.در ادامه معرفی تصفیه هوای شارپ KCA60SA باید بگوییم که این دستگاه مجهز به سیس..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای سامسونگ Samsung C60
ناموجود
معرفی تصفیه هوای سامسونگ C60تصفیه هوای C60 محصول جدید شرکت سامسونگ می باشد. این دستگاه فن بسیار قوی دارد که موجب می شود تا هوا با سرعت وارد دستگاه شده و پس از تصفیه از سه طرف به بیرون پرتاب شود. تصفیه هوای Samsung C60 با استفاده از فیلتر هپا کلیه بوهای نامطبوع محیط را از بین می برد.در اد..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای سامسونگ Samsung B90
ناموجود
معرفی تصفیه هوای سامسونگ B90تصفیه هوای B90 محصول جدید شرکت سامسونگ می باشد. این دستگاه تصفیه هوا خانگی دارای 5 فیلتر به منظور تصفیه عالی ها می باشد. دستگاه تصفیه هوای سامسونگ با ابعاد 24*36*105 سانتی متر دارای حداکثر 93 متر مربع فضای تحت پوشش است.در ادامه معرفی تصفیه هوای سامسونگ B90 بای..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای ال جی LG AS95GDWP2
ناموجود
معرفی تصفیه هوای ال جی AS95GDWP2دستگاه تصفیه هوای ال جی مدل AS95GDWP2 محصول شرکت ال جی و ساخت کشور کره می باشد. این دستگاه تصفیه هوا قابلیت از بین بردن ریز ذرات تا قطر 1.0 میکرون را دارد. تصفیه هوای ال جی مناسب برای متراژهای 91 تا 100 متر مربع می باشد.در ادامه معرفی تصفیه هوای ال جی AS95GDWP..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای ال جی LG AS70GPWF1
ناموجود
معرفی تصفیه هوای ال جی AS70GPWF1تصفیه هوای AS70GPWF1 محصول شرکت ال جی و ساخت کشور کره می باشد. این دستگاه تصفیه هوا که مناسب برای متراژهای 75 تا 90 متر مربع است، دارای 5 مرحله فیلتر می باشد و سیستم تمیز کننده فیلتر نیز دارد.در ادامه معرفی تصفیه هوای ال جی AS70GPWF1 باید بگوییم که این دستگاه ..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای ال جی LG Aqua
ناموجود
معرفی تصفیه هوای ال جی آکواتصفیه هوای آکوا محصول شرکت ال جی و ساخت کشور کره می باشد. این دستگاه تصفیه کننده هوا دارای فیلتر تصفیه هوای نانو بوده و به علت عدم نیاز به تعویض سالیانه فیلتر مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.در ادامه به معرفی تصفیه هوای ال جی آکوا باید بگوییم که این..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای ال جی LG AM50GYWN2
ناموجود
معرفی تصفیه هوای ال جی AM50GYWN2تصفیه هوای خانگی ال جی مدل  AM50GYWN2 محصول شرکت ال جی و ساخت کشور کره می باشد. این دستگاه تصفیه هوا که برنده ی جایز متعدد طراحی و تکنولوژی از CES 2017 می باشد، مجهز به 4 لایه فیلترینگ پیشرفته با فیلترهای قابل شستشو و به همراه یونیزه کننده هوا می باشد. ..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای آی کیو ایر IQAir HealthPro 250
ناموجود
معرفی تصفیه هوای آی کیو ایر HealthPro 250تصفیه هوای HealthPro 250 محصول جدید شرکت آی کیو ایر می باشد. این دستگاه توانایی تصفیه عوامل آلرژی زا، ذرات معلق و غبار، بو و آلایندهای شیمیایی، ویروس و باکتری و دود را دارد. تصفیه هوای IQAir HealthPro 250 دارای 6 فیلتر می باشد.در ادامه معرفی تصفیه..

تماس با 73027-021

تصفیه هوای آی کیو ایر IQAir HealthPro 100
ناموجود
معرفی تصفیه هوای آی کیو ایر HealthPro 100تصفیه هوای HealthPro 100 محصول جدید شرکت آی کیو ایر می باشد. این دستگاه توانایی تصفیه عوامل آلرژی زا، ذرات معلق و غبار، بو و آلایندهای شیمیایی، ویروس و باکتری و دود را دارد. تصفیه هوای IQAir HealthPro 100 دارای 6 فیلتر می باشد.در ادامه معرفی تصفیه..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات