منو
منو
سبد خرید

تجهیزات آموزشی - هوشمندسازی مدارس

تجهیزات آموزشی - هوشمندسازی مدارس

قبل از توضیح تجهیزات آموزشی می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا تجهیزات آموزشی نوین؟ ما در عصری زندگی می کنیم که جهان پیرامون مان دائماً در حال تغییر و تحول است.

امروزه شاهد رشد و ارتقای لوازم دیجیتال از ماشین های اداری، تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات آموزشی گرفته تا سیستم های امنیتی، تجهیزات شبکه و وسایل ارتباطی همچون لپ تاپ، کامپیوتر، موبایل، تبلت و ... هستیم که روز به روز محصولات جدیدی از آنها به بازار معرفی و عرضه می گردد.

با توجه به اینکه طرح هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی چند سالی است که در دستور کار ارگان ها  و سازمان های مربوطه قرار گرفته است، قصد ما در اینجا معرفی تجهیزات آموزشی نوین می باشد که توسط شرکت ایده برتر پارسیان نوین در قالب آموزش، مشاوره، خرید محصول و خدمات به مشتریان و متقاضیان عرضه می گردد.

این تجهیزات آموزشی شامل ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور، کیت هوشمند، برد هوشمند و لوازم جانبی دیتا ویدئو پروژکتور یعنی پرده نمایش ویدئو پروژکتور، پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور و باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور می باشند.

خرید تجهیزات آموزشی

برای خرید تجهیزات آموزشی باید به این نکته توجه داشته باشید که هر دستگاه باید چه قابلیت هایی را دارا باشد تا نیاز شما را برآورده سازد. بعضی از تجهیزات آموزشی مانند دیتا ویدئو پروژکتور، پرده نمایش، باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور و پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور محصولات مکمل هستند. در کنار این محصولات کیت هوشمند و برد هوشمند از تجهیزات آموزشی مرتبط با ویدیو پروژکتور به شمار می روند که استفاده از آنها تأثیر چشم گیری در ارائه مطالب دارند.

در سایت ایده برتر پارسیان مشخصات، توضیحات و قیمت هر محصول را می توانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر مشاهده کنید و با بررسی مزایا و معایب هر محصول نسبت به دیگر محصولات و همچنین قیمت آن اقدام به خرید نمایید.

این کالا به این تعداد موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات