منو
سبد خرید

برند بلند کاست

پمپ سیرکولاتور بلند کاست تهران 2 اینچ مدل HV2
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی بلند کاست تهران HV2شرکت ایرانی بلند کاست تهران یکی از قدیمی ترین و بهترین برندهای تولید کننده انواع پمپ در ایران بوده و پمپ های خود را همانند پمپ های آمریکایی بلند کاست روانه بازار کرده است. این شرکت از سال 1361 تاسیس و شروع به کار کرده است. از نمونه محصولات تو..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور بلند کاست تهران 2 اینچ مدل 50/16
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی بلند کاست تهران 50/16از قدیمی ترین و بهترین برندهای تولید کننده انواع پمپ در ایران می توان به شرکت بلند کاست تهران اشاره کرد. این شرکت مشغول تولید انواع مختلف لوازم خانگی و پمپ بوده و پمپ های خود را همانند پمپ های آمریکایی بلند کاست روانه بازار کرده است. این شر..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور بلند کاست 2 اینچ مدل A/7
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی بلند کاست 2 اینچ A/7پمپ سیرکولاتور بلند کاست 2 اینچ مدل A/7 یکی از محصولات شرکت بل اند کاست است که برای گرداندن آب در داخل خطوط لوله و سیستم های گرمایشی موتور خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ از مواد با کیفیتی ساخته شده است و با توجه به ویژگی های خوبی که..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور بلند کاست 2 اینچ مدل A/6
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی بلند کاست 2 اینچ A/6در یک ساختمان، ممکن است فشار آب به قدری نباشد که بتواند پاسخگوی نیاز های تمامی افراد ساکن در ساختمان باشد، با این حال برای رفع این مشکل، در موتورخانه ها از یک پمپ شوفاژ در مسیر برگشت آب گرم استفاده می کنند تا فشار آب را افزایش دهد. پمپ شوفاژ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات