منو
سبد خرید

اسکنر اثر انگشت

پالس اکسیمتر فینگرتیپ Fingertip LMT-01
ناموجود
معرفی دستگاه اکسیژن سنج فینگرتیپ LMT-01 این روزها با همه گیری ویروس کرونا در جامعه همه افراد نگران وضع سلامتی خود هستند. همان طور که می دانید بیماری کرونا در بسیاری از موارد فاقد علائم است و این نگرانی برای افراد وجود دارد که حتی اگر علائمی نداشته باشند، ناقل این ویروس باشند. از طرفی مراجعه به در..

تماس با 73027-021

اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF2
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF2 اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF2 در ابعاد 53 * 105 * 105 میلی متر و وزن 463 گرم عرضه شده و یکی از اسکنرهای اثر انگشت مناسب جهت صدور گواهینامه، گواهی سوء پیشینه، گذرنامه، کارت ملی و... می باشد. این اسکنر به سنسور LED مجهز می باشد و عمل اسکن را به صورت نوری انج..

تماس با 73027-021

اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF10
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF10 اسکنر اثر انگشت یکی از وسایل پرکاربرد در مراکز دولتی، پلیس +10، دفاتر پیشخوان دولت و... است که در مصارفی مانند صدور گواهی سوء پیشینه، پاسپورت، کارت ملی و مواردی از این دست کاربرد دارد.  اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF10 از جمله اسکنرهای پرطرفدار ..

تماس با 73027-021

اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog LF10
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ LF10 اسکنر اثر انگشت وسیله ای است که برای ثبت اثر انگشت جهت صدور پاسپورت، کارت شناسایی، گواهی سوء پیشینه و... در مراکز دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog LF10 یک اسکنر با کیفیت موجود در بازار است که در ابعاد 120 * 163 * 238 میلی ..

تماس با 73027-021

اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog F1
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ F1 اگر به گرفتن اثر انگشت کاربران برای صدور گذرنامه، کارت شناسایی، صدور گواهی سوء پیشینه یا مواردی از این دست نیاز دارید، اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog F1 انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. این اسکنر اثر انگشت به صورت نوری عمل اسکن را انجام می دهد و از کیفیت..

تماس با 73027-021

اسکنر اثر انگشت درمالوگ +Dermalog ZF1
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ +ZF1 اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF1+ هم از قابلیت اسکن اثر انگشت و هم خواندن کارت های هوشمند برخوردار است و کارایی بالایی در مراکز تشخیص هویت، پلیس +10، مراکز دولتی و امنیتی دارد. این اسکنر اداری توانایی خواندن کارت های هوشمند و شناساییِ ذخیره شده بر اساس اثر انگ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

اسکنر از دیگر ماشین های اداری محسوب می شود که در اسکن اسناد و مدارک و اطلاعات متنی و تصویری موجود بر روی انواع و اقسام کاغذ ها و یا حتی سطوح مسطح دیگر کاربرد دارد.

اسکنر ها در بانک ها، فروشگاه ها، مراکز خدماتی و درمانی، آموزشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها کاربرد دارند. اسکنر دستگاهی است که اطلاعات تصویری را از دنیای واقعی به دنیای مجازی منتقل می کند که برای این کار ساز و کار خاصی دارد.

نحوه عملکرد اسکنر با توجه به نوع آن می تواند متفاوت باشد هر چند که پایه و اساس سیستم کلی همه اسکنر ها مشابه هم می باشد. مثلاً بارکد خوان که یکی از تجهیزات فروشگاهی بسیار پرکاربرد به حساب می آید، نوعی اسکنر مخصوص برای اسکن بارکدهایی است که توسط لیبل پرینتر (که خود نوعی پرینتر محسوب می شود) تولید می شوند. از انواع اسکنر ها می توان به اسکنر اداری، اسکنر قابل حمل و اسکنر اثر انگشت و اسکنر سه بعدی اشاره کرد.

خرید اسکنر

برای خرید اسکنر مناسب به جز توجه به نوع و کاربرد آن (اسکنر اداری، اسکنر قابل حمل یا اسکنر های دیگر) باید به کیفیت اسکن و تکنولوژی به کار گرفته شده در اسکنر توجه داشت.

هر چند که خرید اسکنر دست دوم می تواند از لحاظ قیمتی به صرفه تر باشد ولی با توجه به اینکه اسکنر همانند دیگر ماشین های اداری و همچنین تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات آموزشی نوعی کالای برقی و دیجیتالی محسوب می شود، این کار می تواند ریسک بالایی را به همراه داشته باشد.

البته اسکنر ها فقط برای تصاویر دو بعدی نیستند و اسکنر سه بعدی نیز یکی از نسل های جدید اسکنر است که برای موارد خاص کاربرد دارد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات