منو
سبد خرید

برند آدیسان

شوفاژ برقی 7 پره آدیسان
ناموجود
قابلیت و مشخصات شوفاژ برقی 7 پره آدیسانشوفاژ برقی 7 پره آدیسان یکی از محصولات ایرانی خوش ساخت موجود در بازار است که برای تأمین گرمای اتاق های کوچک یا استفاده به عنوان وسیله گرمایشی تکمیلی کاربرد دارد. این شوفاژ برقی عملکردی کاملاً بی صدا را ارائه می دهد و از آنجا که نیازی به سوخت های فسیلی ندارد..
0 تومان
شوفاژ برقی 16 پره آدیسان
ناموجود
قابلیت و مشخصات شوفاژ برقی 16 پره آدیساناز سری محصولات خوش ساخت شرکت ایرانی آدیسان باید به شوفاژ برقی 16 پره این شرکت اشاره کنیم که از حداکثر توان گرمایشی 2500 وات بهره می برد و برای گرم کردن اتاق های نسبتاً بزرگ (با مساحت 20 تا 25 متر مربع) کارایی دارد. این شوفاژ برقی عملکردی کاملاً بی صدا ارائ..
0 تومان
شوفاژ برقی 14 پره آدیسان
ناموجود
قابلیت و مشخصات شوفاژ برقی 14 پره آدیسانبه طور کلی شوفاژ برقی به دلیل عملکرد کاملاً بی صدا و تولید نکردن هیچ گونه آلاینده یکی از لوازم گرمایشی پرطرفدار در فصول سرد سال است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از این وسیله برای تأمین گرمای مورد نیاز منزل یا محل کار خود استفاده کنند. همچنین شوفاژ بر..
0 تومان
شوفاژ برقی 12 پره آدیسان
ناموجود
قابلیت و مشخصات شوفاژ برقی 12 پره آدیسانشوفاژ برقی یکی از تجهیزات گرمایشی پرکاربرد است که به دلیل سهولت در استفاده و عدم نیاز به سوخت های فسیلی طرفداران زیادی پیدا کرده است. این وسیله هیچ گونه آلاینده ای تولید نمی کند و به طور کامل با محیط زیست سازگار است. فقط کافی است تا دوشاخه برق این دستگاه ر..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات