منو
منو
سبد خرید

آداپتور دوربین مداربسته

آداپتور دوربین مداربسته

آداپتور دوربین مدار بسته یا همان منبع تغذیه دوربین مدار بسته، به منظور تبدیل ولتاژ برق شهری (220 ولت) به ولتاژ برق مورد استفاده دوربین مدار بسته (12 ولت) می باشد که از مهم ترین لوازم جانبی دوربین مدار بسته به شمار می رود و از ضروریات بکارگیری سیستم های امنیتی می باشد.

ما دو نوع آداپتور داریم:

آداپتور مرکزی دوربین مدار بسته و آداپتور معمولی(مجزا)

آداپتور معمولی فقط برای یک دوربین مدار بسته کاربرد دارد ولی آداپتور مرکزی می تواند برق چند دوربین مداربسته را تأمین کند. میزان شدت جریان لازم آداپتور برای هر دوربین مدار بسته بین نیم تا یک(بسته به نوع دوربین) آمپر است(البته یک آمپر درست تر است).

از این رو آداپتور مرکزی را با توجه به میزان آمپر آن می توان برای تعداد مشخصی دوربین مدار بسته استفاده نمود. مثلاً یک آداپتور 10 آمپر را می توان با کابل، به 10 دوربین مداربسته متصل کرد.

خرید آداپتور دوربین مدار بسته

چیزی که در خرید آداپتور دوربین مدار بسته واضح می باشد، این است که قیمت آداپتور دوربین مدار بسته معمولی کمتر از نوع مرکزی آن است که البته استفاده از آداپتور مرکزی دوربین مداربسته بیشتر می باشد. با این وجود هر کدام از این دو نوع آداپتور دوربین مدار بسته دارای مزایا و معایبی است که در آینده در مورد مزایا و معایب انواع آداپتور دوربین مدار بسته در قسمت آموزش سایت توضیح خواهیم داد.

شما می توانید لیست قیمت سیستم های امنیتی بخصوص انواع دوربین مدار بسته و لوازم جانبی دوربین مدار بسته را از همین سایت دانلود کنید و یا برای هر سوالی در مورد دوربین های مدار بسته و هر یا محصول دیگر(تجهیزات فروشگاهی، ماشین های اداری، تجهیزات شبکه و ...) در قسمت تماس با ما، سوالات تان را با کارشناسان سایت مطرح نمایید.

فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان به عنوان یکی از بزرگترین سایت های فروش سیستم های امنیتی، با یک دهه فعالیت موفق در عرضه تجهیزات امنیتی و کسب رضایت مشتری، اقدام به فروش آنلاین دوربین مدار بسته و فروش لوازم دوربین مدار بسته می نماید.

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
این کالا فعلاً موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا، شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات