منو
سبد خرید

لیست قیمت کارتریج رنگی و مشکی اچ پی

معرفی تونر کاتریج طرح مشکی اچ پی HP 83A همان طور که احتمالاً می دانید، تونر کارتریج های اصل و اورجینال از قیمت بالایی در بازار برخوردارند و کاربران پرینتر باید علاوه بر خرید خود دستگاه، هزینه زیادی را نیز صرف خرید مواد مصرفی آن کنند. به خصوص کاربران و اداراتی که از پرینتر لیزری زیاد استفاده می کن..
240,000 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 83 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 83 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج مشکی G&B 83 یکی از پرفروش ترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید ..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF283A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی CF283A همانطور که می دانید کارتریج مخزن رنگ دستگاه پرینتر، دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج لیزری اچ پی مدل CF283A مخصوص پرینترهای لیزری HP بوده و از نوع تونر است. این کارتریج فقط در رنگ مشکی موجود است و اسناد را با کیفیت بسیار عالی چاپ می ..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF226A
ناموجود
مشخصات فنی کارتریج لیزری اچ پی HP CF226A کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد. ..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 81A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 81A کارتریج مخزن رنگ دستگاه پرینتر، دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. این کارتریج فقط در رنگ مشکی موجود است و اسناد را با کیفیت بسیار عالی چاپ می کند. این کارتریج توان چاپ 10500 صفحه را دارد. در ادامه معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 81A باید بگوییم ک..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 79A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 79A کارتریج HP 79A یک کارتریج لیزری پر مصرف در میان کارتریج های لیزری مشکی موجود در بازار است. این کارتریج با دستگاه های پرینتر سیاه و سفید لیزری HP M12 و HP M26 سازگار می باشد. در ادامه معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 79A باید بگوییم که این مدل کارتریج اچ پی HP در ح..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 25X
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 25X کارتریج HP 25X در حالت نرمال قادر به چاپ 34500 برگ کاغذ می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این کارتریج با دستگاه های پرینتر سیاه و سفید لیزری 830Z ،806X و 806DN سازگار می باشد. در ادامه معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 25X باید بگوییم که این مدل کارتریج اچ پی HP ی..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 15A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 15A کارتریج HP 15A در حالت نرمال قادر به چاپ 1500 برگ کاغذ می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این کارتریج که از نوع لیزری بوده و در رنگ مشکی می باشد با دستگاه 1200 سازگاری دارد. در ادامه معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 15A باید بگوییم که این مدل کارتریج مشکی اچ پی HP..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 12A G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 12A G&B کارتریج 12A G&B که از نوع لیزری می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید شده است، میزان کارکردی برابر با 2000 برگ دارد. در ادامه معرفی کارتریج لیزری مشکی اچ پی 12A G&B باید بگوییم که این مدل کارتریج مشکی ا..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی HP Q5942A
ناموجود
کارتریج ،مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و بک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده ) تشکیل شده است .برحسب نوع پرینتر ، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. در صورتیکه قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی  به جوهر مصرفی دستگاه توجه..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی HP Q2680A
ناموجود
کارتریج ،مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و بک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده ) تشکیل شده است .برحسب نوع پرینتر ، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. در صورتیکه قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی  به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنی..

تماس با 73027-021

کارتریج لیزری مشکی HP Q2624A
ناموجود
کارتریج، مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و بک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده ) تشکیل شده است. برحسب نوع پرینتر، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. در صورتیکه قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی  به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنید..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 163 (14 صفحه)

قبل از پرداختن به مشخصات و نکات مربوط به کارتریج، بهتر است ابتدا توضیح دهیم که کارتریج چیست؟

کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی. کارتریج ها از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد.

کارتریج ها عمدتاً به سه دسته کارتریج پرینتر جوهر افشان (کارتریج جوهرافشان)، کارتریج پرینتر لیزری (کارتریج لیزری) و کارتریج دستگاه کپی تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان همان طور که از نامش پیداست به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهر افشان (متشکل از سه رنگ آبی، قرمز و زرد و همچنین رنگ مشکی به منظور چاپ سیاه و سفید) مورد استفاده قرار می گیرد و شارژ کارتریج توسط جوهر شارژ انجام می شود. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است که با تونر شارژ تغذیه می شود.

ما در مطلب کارتریج طرح یا کارتریج اصل در مورد کیفیت کارتریج های موجود در بازار و تأثیر شارژ مجدد کارتریج بر چاپگر توضیحاتی بیان کردیم و اطلاعاتی در مورد کارتریج ها ارائه نمودیم که می توانید آنها را در سایت ایده برتر پارسیان و بخش آموزش مربوط به ماشین های اداری و یا با کلیک بر روی لینک های مشخص شده مطالعه نمایید.

خرید کارتریج

چه کارتریجی بخرم ؟

شاید این سوال خیلی از افرادی باشد که به دنبال یک کارتریج با کیفیت برای چاپگر (پرینتر) و یا دستگاه فتوکپی خود می گردند. به طور کلی خرید کارتریج باید متناسب با دستگاه شما (کارتریج جوهر افشان یا کارتریج پرینتر لیزری) باشد.

نکته مهمی که در خرید کارتریج باید به آن توجه داشته باشید این است که از کارتریج اصل و یا کارتریج های طرح با کیفیت و معتبر خریداری نمایید تا به پرینتر یا دستگاه کپی شما آسیبی نرسد. همچنین قبل از اتمام رنگ کارتریج یا به محض اتمام آن اقدام به شارژ کارتریج نمایید چرا که در صورت عدم شارژ به موقع کارتریج، ممکن است دیگر کارتریج شما دیگر قابل استفاده نباشد.

از برند های معتبر کارتریج می توان کارتریج اچ پی، کارتریج توشیبا، کارتریج پاناسونیک، کارتریج شارپ، کارتریج برادر، کارتریج سامسونگ، کارتریج کانن، کارتریج اپسون و کارتریج لکسمارک را نام برد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات