سامسونگ برنامه دارد تا گوشی Galaxy Z Flip 3 را در تابستان امسال به بازار عرضه کند. این در حالی است که این شرکت اعلام کرده که امسال از سری Note، گوشی جدیدی تولید نخواهد شد. بنابراین به نظر می رسد که سامسونگ امسال بر روی تولید گوشی های تا شوی خود متمرکز شده است. اکنون اخبار جدیدی در رابطه با این گوشی منتشر شده که بر مبنای آن، احتمالاً Galaxy Z Flip 3 دارای تنوع رنگی بالایی خواهد بود. این گوشی موبایل احتمالاً در رنگ های بنفش کمرنگ، مشکی، سبز، بژ، خاکستری مات، سفید، آبی تیره و صورتی پر رنگ عرضه خواهد شد و طیف وسیعی از کاربران با سلائق مختلف را پوشش خواهد داد.

گوشی جدید تا شوی سامسونگ، Galaxy Z Flip 3، در رنگ های جذابی عرضه خواهد شد!

همچنین گوشی سامسونگ Galaxy Z Flip 3 دارای حافظه داخلی حداقل 256 گیگابایت خواهد بود که از این جهت به دو نسخه قبلی خود شباهت دارد. این موضوع در حالی است که در دو سال اخیر اکثر گوشی های هوشمند جدید و پرچم دار به حداقل میزان حافظه 128 گیگابایت مجهز هستند و در واقع حافظه 128 گیگابایتی به یک استاندارد در این حوزه تبدیل شده است. اما گوشی Z Flip 3 از استاندارد روز دارای حافظه ذخیره سازی بیشتری است و می توان این امر را یک ویژگی قابل توجه برای آن دانست. البته این گوشی همچنان در مقایسه با گوشی Galaxy Z Fold (با ظرفیت 512 گیگابایت) فضای ذخیره سازی کمتری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

گوشی های سامسونگ همواره دارای تنوع رنگی بالایی بوده اند و حتی بعضاً پیش آمده که این شرکت بعد از عرضه نهایی گوشی به بازار، چند رنگ جدید به آن اضافه کرده است. به همین دلیل اکنون این شایعه مطرح شده که لیست رنگ های اعلام شده برای گوشی Galaxy Z Flip 3 لیست نهایی نیست و ممکن است رنگ های بیشتری به آن اضافه شود. 

در رابطه با سری Z Flip باید به این نکته اشاره کنیم که این سری فاقد مدل Z Flip 2 است و این موضوع شاید برای برخی کاربران جالب و حتی سؤال برانگیز باشد. در واقع سامسونگ دو گوشی Z Flip پیش از این تولید کرده است: یکی نسخه معمولی و دیگر نسخه 5G. به همین دلیل سامسونگ نسخه 5G را به عنوان Z Flip 2 در نظر گرفته و گوشی جدید از این سری را با نام Galaxy Z Flip 3 روانه بازار خواهد کرد.

گوشی جدید تا شوی سامسونگ، Galaxy Z Flip 3، در رنگ های جذابی عرضه خواهد شد!

تاریخ عرضه گوشی تا شوی سامسونگ Galaxy Z Flip 3 چه زمانی است؟

در رابطه با گوشی تا شوی جدید سامسونگ (Galaxy Z Flip 3) اطلاعات بیشتری در دست نیست. فقط پیش از این اعلام شده بود که این گوشی در ماه جولای 2021 (تیر و مرداد 1400) روانه بازار خواهد شد و در آن از رابط کاربری One UI 3.5 استفاده می شود. به هر حال باید منتظر ارائه خبرهای بیشتر درباره این گوشی در ماه های آتی باشیم. شما می توانید اخبار تکمیلی در این زمینه را به محض منتشر شدن، بر روی سایت ایده برتر پارسیان مشاهده کنید.

منبع: androidcentral