شرکت ZMI یک هدفون وایرلس جدید را با نام PurSpace 2 Pro در کشور چین معرفی کرده است. عرضه این ایربادز به بازار در شرایطی صورت گرفته که به دلیل تبلیغات انجام شده درباره آن توسط شرکت سازنده، انتظارات کاربران از آن بسیار بالا رفته است. ZMI در تبلیغات مربوط به رونمایی از این هدفون، از آن تحت عنوان «جذاب ترین محصول سال» یاد کرده و این هدفون را به یک «اتاقک ضد صدا» تشبیه کرده است! این طور که به نظر می رسد این هدفون وایرلس مقاومت فوق العاده بالایی در برابر نویز و سروصداهای محیطی دارد. ضمن اینکه در آن از فناوری ترنسپرنسی دوگانه نیز استفاده شده است.

ایربادز وایرلس ZMI PurSpace 2 Pro از طول عمر باتری 30 ساعته و قابلیت ANC بهره می برد

ایربادز PurSpace 2 Pro از برند ZMI از قابلیت حذف نویز فعال یا ANC نیز برخوردار است. این ایربادز با بهره بردن از تکنولوژی های مدرن در این زمینه قادر است تا نویزهایی با عمق حداکثر 42 دسی بل را شناسایی و آنها را به صورت لحظه ای از بین ببرید. همچنین در این هدفون از تکنولوژی اختصاصی ZMI EQsmart 2.0 استفاده شده که باعث هوشمند شدن قابلیت حذف نویز فعال آن می شود.

در هدفون ZMI PurSpace 2 Pro از درایورهای تیتانیومی با قطر 11 میلی متر استفاده شده که زمان تأخیر 69 میلی ثانیه ای را به ارمغان می آورند و از قابلیت جفت شدن دوگانه بهره می برند. باید به این نکته هم اشاره کنیم که طول عمر باتری این هدفون در شرایطی که قابلیت حذف نویز آن فعال نباشد برابر با 9 ساعت است. اما اگر از آن در کنار کیس شارژر استفاده شود، طول عمر باتری آن به 30 ساعت هم خواهد رسید.

ایربادز وایرلس ZMI PurSpace 2 Pro از طول عمر باتری 30 ساعته و قابلیت ANC بهره می برد

ایربادز ZMI PurSpace 2 Pro به منظور پشتیبانی از فناوری هوش مصنوعی برای حذف نویز، به سه میکروفون مجهز شده است. فناوری DNN که بر مبنای الگوریتم دیپ لرنینگ در مبحث شبکه های عصبی طراحی شده نیز در این هدفون استفاده شده است. این ایربادز وایرلس با قابلیت حذف نویز قوی می تواند در مقایسه با مدل های مشابه تا دو برابر قدرتمند تر و البته دقیق تر باشد.

اتصال وایرلس این ایربادز به دستگاه های دیگر از طریق بلوتوث نسخه 5.2 انجام می شود. همچنین این ایربادز دارای درجه حفاظتی IPX4 است و در مقابل تعریق مقاومت قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که این ایربادز به صورت ضد آب طراحی نشده و نمی توان از آن در هنگام شنا یا استحمام استفاده کرد.

ایربادز وایرلس ZMI PurSpace 2 Pro از طول عمر باتری 30 ساعته و قابلیت ANC بهره می برد

هدفون وایرلس ZMI PurSpace 2 Pro در حال حاضر در کشور چین در دسترس قرار گرفته و با برچسب 62 دلار قیمت گذاری شده است. متأسفانه این احتمال وجود دارد که این هدفون صرفاً در کشور چین عرضه شود و شرکت ZMI برای عرضه آن به بازارهای جهانی برنامه ای نداشته باشد. به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این هدفون وایرلس در خارج از مرزهای کشور چین نیز در دسترسی قرار خواهد گرفت یا خیر.

منبع: gizmochina