با حذف درگاه 3.5 میلی‌متری جک هدفون در گوشی ها که اولین بار چند سال پیش توسط اپل در آیفون 5 اتفاق افتاد، دنیای هدفون های بی‌سیم رونق گرفت؛ به طوری که امروزه می توانیم انواع ایربادهای بی‌سیم را در محدوده قیمت های مختلف برای گوشی موبایل خود تهیه کنیم. بهترین هدفون های بی‌سیم راحت هستند و از صدای عالی و عمر باتری طولانی مدت برخوردارند. در این مقاله تعداد قابل توجهی از مدل های موجود را بررسی و رتبه بندی کرده ایم تا به شما کمک کنیم بهترین ایرباد را برای گوش و مقدار بودجه خود پیدا کنید. 

1.  ایرباد SONY WF-1000XM4

بهترین ایرباد برای حذف سروصدا

1.  ایرباد SONY WF-1000XM4

ایرباد سونی مدل WF-1000XM4 در بین همه رقبا چشم گیرترین حذف نویز را دارد و هنوز هم فوق العاده به نظر می رسد. این ایرباد سونی دارای سر فومی است که حذف نویز فوق العاده ای را ارائه می دهد. ایر باد ضد آب WF-1000XM4 عمر باتری مناسبی داشته و می تواند تا هشت ساعت پخش مداوم با روشن شدن حذف نویز دوام بیاورد. این ایرباد ویژگی " speak to chat" را نیز شامل می شود که به طور خودکار صدای شما را خاموش می کند و هنگامی که هدفون تشخیص می دهد با صدای بلند صحبت می کنید، حالت صدای محیط را فعال می کند. عملکرد میکروفون ضعیف ترین جنبه ایرباد 1000XM4 است، اما اگر در خانه تماس می گیرید رضایت شما را جلب خواهد کرد.

2. ایرباد BOSE QUIETCOMFORT 

2. ایرباد BOSE QUIETCOMFORT

ایرباد QuietComfort  قابلیت حذف نویز فعال بسیار قدرتمندی را ارائه می‌دهد. مورد مهمی که در این ایرباد وجود دارد قابلیت تنظیم ANC بین 11 سطح مختلف حذف نویز است.

هدفون های ممتاز Bose صدای فوق العاده ای را با صدای بیس قوی ارائه می دهند. شفافیت صدای آن ها از نظر طبیعی بودن پس از اپل در رتبه دوم قرار دارد. بنابراین با توجه به قیمت مناسب خود کارایی فوق العاده ای دارد.

3. ایربادز AMAZON ECHO BUDS 2

بهترین ایربادز برای لغو سروصدا زیر 150 دلار

3. ایربادز AMAZON ECHO BUDS 2

ایربادز آمازون مدل ECHO BUDS 2 حذف نویز عالی را ارائه می‌دهد و طراحی جدید آن باعث می شود راحت تر در گوش شما قرار گیرد.
این ایربادز که شبیه به AirPods Pro طراحی شده است، باتوجه به قیمتی که دارد از کیفیت صدای بسیار مناسبی برخوردار است. ضمن این که حالت صدای محیط این گجت نیز به طرز شگفت آوری طبیعی است و بسیار خوب کار می کند.

4. APPLE AIRPODS PRO

بهترین ایرپاد بی‌سیم برای آیفون

4. APPLE AIRPODS PRO

ایرپد پرو در بین گزینه های برتری که در بالا ذکر شد کیفیت صدای مناسبی را ارائه نمی‌دهد، اما برای بسیاری از مردم رضایت بخش است. البته گفتنی است که حذف نویز فعال این ایرپد همانند ایربادز BOSE است وصدای فراگیر خوبی را ارئه می‌دهد. AirPods Pro برای برقراری تماس فوق العاده است؛ با این حال، اپل در سهولت استفاده از رقبا همچنان جلو است.

5. APPLE AIRPODS

بهترین ایربادز بی‌سیم برای برقراری تماس های صوتی

5. APPLE AIRPODS

ایرپادهای اپل به دلیل طول بلند و میکروفون های مطمئن خود، بهترین گزینه برای افرادی هستند که مکرراً با تلفن خود تماس می گیرند. AirPods هنگام استفاده با دستگاه های اپل یک فرایند یکپارچه سازی تقریباً فوری را ارائه می‌دهد و همچنین از ویژگی هایی مانند اشتراک صدا، صدای فضایی و گوش دادن خصوصی در صورت داشتن تلویزیون Apple پشتیبانی می کند.

شما می توانید سایر این مدل ها را در مقاله «معرفی بهترین ایربادز های بی سیم 2021 (بخش دوم)» بر روی سایت ما مشاهده کنید.

منبع: theverge