مهره مهر چو از حقه مینا بنمود       ماه من طلعت صبح از شـب یلدا بنمود (خواجوی کرمانی)

در این روزها که سرمان به مشکلات ریز و درشت زندگی گرم است، چه بهانه ای بهتر از «شب یلدا» برای شاد بودن، برای فراموشی غمی که بر دلهایمان نشسته، برای حس دوباره «زندگی»... و چه زیباست که این شادی را در کنار دوستانمان جشن بگیریم و با هم خاطره سازی کنیم.

امسال نیز همچون سال های گذشته، مدیریت شرکت ایده برتر پارسیان شرایطی را ایجاد کردند که کارمندان و مدیران، مانند دوستانی دیرپا و قدیمی، در کنار یکدیگر جمع شده و لحظاتی شاد و به یاد ماندنی را تجربه کنند. نکته ای که بیش از همه برای مجموعه شرکت ایده برتر جای افتخار دارد، افزایش تعداد کارمندان و دوستان جدیدمان نسبت به سال گذشته است. به طوری که می توان گفت که جمعیت شرکت ایده برتر نسبت به همین مقطع در سال گذشته، دو برابر شده و با قدرت بیشتری به سمت موفقیت و آینده ای درخشان در حال حرکت است. از حضور تک تک دوستان در جمع مان خوشحالیم و به خود می بالیم که توانستیم لحظاتی هر چند کوتاه، شادی را به دل هایشان بیاوریم.

در کنار جشن یلدای 98، مجموعه شرکت ایده برتر پارسیان از لوگوی جدید خود نیز رونمایی کرد. امیدواریم با استواری در مسیری که آغاز کرده ایم، روز به روز به پیشرفتمان ادامه داده و بتوانیم رضایت شما را بیش از پیش جلب نماییم.

تصاویر جشن یلدای ایده برتر در 1398

برای ثبت در خاطرات، گزیده ای از تصاویر جشن یلدای 98 شرکت ایده برتر پارسیان را با شما به اشتراک می گذاریم. در ادامه با گزیده ای از تصاویر جشن یلدای 98 شرکت ایده برتر پارسیان همراه ما باشید.

جشن یلدای ایده برتر در 1398

جشن یلدای ایده برتر در 1398

جشن یلدای ایده برتر در 1398