امسال نیز همانند گذشته، روزهای پایانی سال را در شرکت ایده برتر پارسیان به جشن نشسته ایم و لحظاتی خاطره انگیز را در کنار مدیران و کارمندان مجموعه رقم زده ایم. اعتقاد مدیریت مجموعه بر این است که هر چه محیط کاری شرکت دوستانه تر و پویاتر باشد، زمینه برای پیشرفت مهیاتر است و کارمندان برای بکارگیری ایده های خلاقانه خود شرایط مساعدتری خواهند داشت.

شرکت ایده برتر پارسیان خاورمیانه، مجموعه ای شامل بخش های متعدد در زمینه فروش ماشین های اداری، تجهیزات آموزشی و فروشگاهی، کامپیوتر و قطعات، تجهیزات شبکه و لوازم خانگی می باشد .مدیران این شرکت همواره در نظر دارند که از نیروهای جوان و پرانرژی در این مجموعه استفاده کنند به همین علت بیشتر همکاران را افرادی تشکیل می دهند که در دهه دوم و سوم زندگی هستند. بالغ بر پنجاه کارمند خانم و آقا در سازمان مشغول به کار هستند.

همان طور که مدیریت محترم مجموعه در جشن پایان سال 1392 تأکید داشتند، مجموعه ایده برتر پارسیان در سال 1393 بزرگتر شده و اکنون تعداد کارمندان بیشتری نسبت به سال گذشته در آن مشغول به فعالیت هستند. به طور دقیق تر می توان گفت که جمع دوستانه اعضای ما امسال 2 برابر شده و کارمندانی جوان، خلاق و متعهد به مجموعه اضافه شده اند. امید است تا در سال های آینده علاوه بر افزایش تعداد کارمندان، بتوانیم فضای کاری خود را نیز گسترش داده و تعداد دفاتر خود در سطح شهر تهران را افزایش دهیم.

جشن پایان سال ایده برتر در 1393

در پایان سال 93 نیز مراسمی به مناسبت فرا رسیدن نوروز با حضور مدیریت ایده برتر و تمامی کارمندان برگزار شد که پس از صرف شام و گذراندن ساعاتی در کنار هم، خاطرات خوشی را با هم ثبت کردند. تصاویری که پیش روی شماست، مربوط به جشن پایان سال 93 است که یادآور خاطرات بسیار خوبی برای همه کارمندان ایده برتر می باشد.