شرکت ایده برتر پارسیان خاورمیانه، مجموعه ای شامل بخش های متعدد در زمینه فروش ماشین های اداری، تجهیزات آموزشی و فروشگاهی، کامپیوتر و قطعات، تجهیزات شبکه و لوازم خانگی می باشد .مدیران این شرکت همواره در نظر دارند که از نیروهای جوان و پرانرژی در این مجموعه استفاده کنند به همین علت بیشتر همکاران را افرادی تشکیل می دهند که در دهه دوم و سوم زندگی هستند. بالغ بر پنجاه کارمند خانم و آقا در سازمان مشغول به کار هستند.

شرکت ایده برتر پارسیان معتقد است که نیرو و منابع انسانی از بزرگترین سرمایه هایی است که مجموعه بر آن استوار شده است بر این اساس همواره تلاش می کنند انگیزه، خلاقیت و روحیه کار تیمی را در بین اعضا تقویت کنند و حفظ روحیه کار تیمی و شور و نشاط بین اعضا  را امری بسیار مهم و کلیدی می داند. به این منظور در پایان هر سال جشنی را با حضور همه اعضای شرکت ترتیب می دهد و در آن از کارمندان مجرب، مسئولیت پذیر و خلاق تقدیر و تشکر می نماید.  

جشن پایان سال ایده برتر در 1392

در پایان سال 92 نیز مراسمی به مناسبت فرا رسیدن نوروز با حضور مدیریت ایده برتر و تمامی کارمندان برگزار شد که پس از صرف شام و گذراندن ساعاتی در کنار هم، خاطرات خوشی را با هم ثبت کردند.

 امید است تا در مسیری که آغاز کرده ایم روز به روز موفق تر بوده و بتوانیم در پایان سال 1393، رسیدن به دستاوردهای بیشتری را در کنار هم جشن بگیریم!

 

 

جشن پایان سال ایده برتر در 1392