لپ تاپ - تبلت

لپ تاپ - تبلت

لپ تاپ - تبلت خرید و مشاوره آسان محصولات
لپ تاپ - تبلت
RLS
Product rating: 5 out of 5 with 2650 ratings
Product review: 3 5
لپ تاپ - تبلت

امروزه استفاده از لپ تاپ و تبلت در کنار کامپیوتر بسیار مرسوم شده و بسیاری از افراد حداقل یک دستگاه لپ تاپ یا دستگاه های هوشمندی چون تبلت در اختیار دارند که این به دلیل کاربرد های فراوان تبلت و لب تاپ می باشد.

این موضوع در کنار روند رو به رشد استفاده از لپ تاپ و تبلت و دیگر دستگاه های هوشمند باعث شده تا شرکت های سازنده این دستگاه ها به سرعت تکنولوژی به کار رفته در محصولات شان را ارتقا بخشند و قابلیت های جدید نرم افزاری و سخت افزاری به آن ها اضافه نمایید.

تنوع در مدل ها و برند های مختلف این دستگاه ها این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که بتوانند متناسب با نیاز و بودجه شان، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

قابل حمل بودن ویژگی و مزیت اصلی لب تاب و دستگاه های هوشمند نسبت به کامپیوتر می باشد که به کاربر این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی بتواند به اطلاعات خود و همچنین اینترنت دسترسی داشته باشد.

خرید لپ تاپ و تبلت

در خرید لپ تاپ و تبلت ابتدا باید به نوع نیازتان توجه کنید. یعنی اینکه بدانید هدف تان از خرید یک کامپیوتر قابل حمل چیست؟

بطور مثال اگر قصد دارید که یک تبلت برای کودکتان به جهت بازی های اندرویدی یا آی او اسی خریداری نمایید، نیاز به تبلتی دارید که از قدرت پردازش و گرافیک بالایی برخوردار باشد و همچنین سایز مانیتور بزرگی داشته باشد چرا که خیره شدن طولانی مدت به صفحات کوچک مانیتور می تواند در دراز مدت آسیب های جدی به چشم وارد نماید ( برای اطلاعات بیشتر مطلب معرفی چندین تبلت مخصوص برای کودکان را مطالعه نمایید) و یا اگر حجم اطلاعات زیادی را مورد استفاده قرار می دهید (چه برای لپ تاپ و چه برای تبلت) لازم است که دستگاه مورد نظر، هارد دیسک یا حافظه ذخیره سازی بالایی داشته باشد.

اگر شما قصد خرید یک کامپیوتر قابل حمل را دارید و نمی دانید که کدام گزینه (تبلت یا لپ تاپ) را انتخاب نمایید، به شما توصیه می کنیم بخش مقالات لپ تاپ و تبلت را مطالعه نمایید.