منو
سبد خرید

سایت ایده برتر در حال بروزرسانی می باشد. از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزاریم.

لیست قیمت صندلی مدیریتی آرام گستر

صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 970LY02
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 970LY02صندلی مدیریتی آرام گستر 970LY02 در میان طرح های گوناگونی که در عرصه ی صندلی های اداری دیده می شود یکی از پرفروش ترین و ایده آل ترین مدل های موجود در بازار است که جهت سهولت برای مصرف کننده کیفیت و طراحی مدرن و ارگونومیک را اجرا کرده است. نشیمنگاه این صندلی مدی..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 970K01
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 970K01صندلی مدیریتی آرام گستر 970K01 با طراحی فوق العاده ارگونومی تمام تلاش خود را برای راحتی کاربر انجام داده است. نشیمنگاه و پشتی این صندلی مدیریتی از اسکلت چوب 8 و 3 لایه فشرده شده و یک تکه ساخته شده است مناسب برای نشستن در مدت زمان طولانی می باشد.در ادام..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 960LY01
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 960LY01شرکت آرام گستر با ارائه صندلی مدیریتی آرام گستر 960LY01 توانسته به تمامی متریال های مورد نظر جواب مثبت داده و رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند. کفی و پشتی این صندلی مدیریتی با چوب چند لایه ساخته شده که با پرس گرم حالت داده شده است.در ادامه معرفی صندل..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 960K01
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 960K01صندلی مدیریتی آرام گستر 960K01 از ارگونومیک فوق العاده ای برای حفظ سلامت فیزیکی بدن برخوردار است. پشتی این صندلی مدیریتی ضد عرق بوده و دارای انحنای S شکل برای پر کردن گودی کمر در هنگام تکیه دادن می باشد.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 960K01 بای..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 950K01
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 950K01صندلی مدیریتی آرام گستر 950K01 از ارگونومیک فوق العاده ای برای حفظ سلامت فیزیکی بدن برخوردار است. چرخ های این صندلی مدیریتی ژلاتینی بوده که هنگام جا به جایی بدون لرزش و سر و صدا باشد. یکی از ویژگی های صندلی مدیریت آرام گستر 950K01 تنظیم ارتفاع توسط جک نسبت به ..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 940NG56
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 940NG56صندلی مدیریتی آرام گستر 940NG56 یکی از مدل های محبوب و لاکچری به حساب می آید. یکی از عوامل که در مناسب بودن یک صندلی مدیریت مهم است شکل ظاهری و طراحی ارگونومی استاندارد آن می باشد که مدل 940NG56 با رعایت تمامی استانداردهای روز توانسته خود را نسبت به مدل های د..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 940NB56
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 940NB56صندلی مدیریتی آرام گستر 940NB56 یکی از مدل های محبوب و لاکچری به حساب می آید. نشیمنگاه و پشتی این صندلی مدیریتی از چوب 8 لایه حالت داده شده با پرس گرم ساخته شده است. یکی از عوامل که در مناسب بودن یک صندلی مدیریت مهم است شکل ظاهری و طراحی ارگونومی استاندارد آن..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 906T33
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 906T33طراحی صندلی مدیریتی آرام گستر 906T33 در نگاه اول هر فردی را مجذوب می کند. رویه ی چرمی این صندلی مدیریتی بسیار با کیفیت و مرغوب بوده که در برابر سایدگی و شستشو مقاوم می باشد. از صندلی مدیریتی Aram Gostar 906T33 در آموزشگاه ها، ادارات دولتی، شرکت ها، دفاتر مدیرا..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 906T12
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 906T12صندلی مدیریتی آرام گستر 906T12 که دارای طراحی عالی و فوق کلاسیک بوده کاربر را مجذوب ارگونومی استاندارد و طراحی زیبای خود می کند. اهرم یا جک تعبیه شده ی زیر نشیمن در این صندلی مدیریتی ارتفاع و پشتی آن را به دلخواه تغییر می دهد. به این ترتیب هر فرد می تواند صندل..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 905T33
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 905T33صندلی مدیریتی آرام گستر 905T33 یکی از مدل های فوق العاده کلاسیک بوده که در همان نگاه اول کاربر را مجذوب طراحی زیبا و ارگونومی استاندارد خود می کند. این صندلی مدیریتی از لحاظ کارایی هم جز دسته ی صندلی های کلاسیک و هم در دسته ی صندلی های طبی قرار می گیرد. پایه ه..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 905T12
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 905T12صندلی مدیریتی آرام گستر 905T12 دارای طراحی عالی و فوق کلاسیک بوده که در همان نگاه اول کاربر را مجذوب طراحی زیبا و ارگونومی استاندارد خود می کند. دسته های این صندلی مدیریتی ثابت بوده و نشیمنگاه و تکیه گاه را به هم متصل نموده است و از جنس بسیار مستحکم چوب 18 لای..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرام گستر Aram Gostar 840NB56
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرام گستر 840NB56صندلی مدیریتی آرام گستر مدل 840NB56 یکی از پرفروش ترین محصولات بوده که کاملا استاندارد می باشد. اسکلت اصلی این صندلی مدیریت از چوب 8 لابه بوده و پشتی آن از چوب 3 لایه بوده که با پرس گرم حالت داده شده است. رویه ی این صندلی مدیریتی را نیز می توان به سلیقه ی مشت..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات