منو
سبد خرید

لیست قیمت جوهر لیتری اسکای

جوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی HP
ناموجود
جوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی 1000 میلی لیتریجوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی HP دارای تکنولوژی رنگ دای می باشد و مخصوص هدهای پلاتر اچ پی تولید شده است و سازگار با این نوع هدها می باشد. این جوهر پلاتر از نوع جوهر شارژ و با حجم جوهر 1000ml است.استفاده از این نوع جوهرها با قیمت هایی که دارند بسیا..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری اسکای اچ پی Sky HP 1000CC
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر اسکای اچ پی 1000CCجوهر شارژ یکی از عضوهای مهم دستگاه های چاپ به شمار می رود. جوهر شارژ پلاتر اچ پی HP Color Ink محصول برند Sky می باشد. جوهر اسکای اچ پی 1000CC مناسب برای چاپگرهایی است که دارای 4 یا 5 رنگ می باشند. از این جوهر برای چاپگرهایی که کار چاپ عکس را انجام می دهند نیز..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری اسکای اپسون Sky Epson 1000CC
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر اسکای اپسون 1000CCجوهر شارژ پلاتر اپسون Epson Color Ink محصول برند Sky می باشد. باید گفت که جوهر شارژ یکی از عضوهای مهم دستگاه های چاپ به شمار می رود. جوهر شارژ لیتری اسکای اپسون 1000CC در چاپ رنگ هایی طبیعی و زنده ایجاد می کند.در ادامه معرفی و بررسی جوهر اسکای اپسون 1..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 200 میلی لیتری مشکیSKY
ناموجود
جوهر شارژ 200 میلی لیتری مشکیSKYبرند sky از معتترین جوهر های موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای( جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و ..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 200 میلی لیتری رنگی SKY
ناموجود
جوهر شارژ 200 میلی لیتری رنگی SKYبرند sky از معتترین جوهرهای موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای( جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و ..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 100 میلی لیتری مشکی SKY
ناموجود
جوهر شارژ 100 میلی لیتری مشکی SKYبرند sky از معتترین جوهر های موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای (جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 100 میلی لیتری رنگی SKY
ناموجود
جوهر شارژ 100 میلی لیتری رنگی SKYبرند sky از معتترین جوهر های موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای( جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 1 لیتری مشکیSKY
ناموجود
جوهر شارژ 1 لیتری مشکیSKYبرند sky از معتترین جوهر های موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای(جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و اچ پی قا..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ 1 لیتری رنگی SKY
ناموجود
جوهر شارژ 1 لیتری رنگی SKYبرند sky از معتترین جوهر های موجود در بازار می باشد که از كيفيت رنگ و ماندگاري بالایی برخوردار است. دلیل آن هم غلظت مناسب و مرغوب بودن مواد به کار رفته در جوهرها می باشد. هم چنین جوهر لیتری اسکای ( جوهر شارژ اسکای) در مخازن انواع پرینترهای جوهر افشان اپسون، کانن و ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

جوهر شارژ از مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان است که در کارتریج پرینتر جوهر افشان قرار می گیرد. همان گونه که در توضیح کارتریج بیان شد، جوهر شارژ پرینتر جوهرافشان می تواند رنگی و یا مشکی باشد. جوهر شارژ رنگی شامل سه رنگ آبی، قرمز و زرد می شود که پرینتر با ترکیب این سه رنگ می تواند رنگهای مختلف را بر روی کاغذ چاپ کند.

زمانی که شما یک پرینتر جوهر افشان را خریداری می نمایید، کارتریج موجود در دستگاه پرینتر دارای جوهر شارژ مخصوص و با فرمولاسیون خاص شرکت تولید کننده می باشد که متناسب با عملکرد و نوع پرینتر تهیه شده است. از این رو پس از اتمام جوهر شارژ درون کارتریج پرینتر جوهر افشان و شارژ مجدد کارتریج شاید شاهد کاهش کیفیت چاپ باشید (البته گاهی اوقات) که این، امری کاملاً طبیعی است. چرا که جوهر شارژ فابریک کیفیت بالاتری نسبت به اکثر جوهر شارژ های موجود در بازار دارد. در چنین مواردی خرید کارتریج طرح یا کارتریج اصل با کیفیت مخصوص به برندی خاص از پرینتر جوهر افشان می تواند این مشکل را برطرف سازد.

خرید جوهر شارژ کارتریج

اطلاعاتی که برای خرید جوهر شارژ مرغوب و باکیفیت لازم است داشته باشید، این است که اولاً جوهر شارژ باید از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. چیزی که می تواند کیفیت جوهر شارژ کارتریج را نشان دهد، مواد بکار رفته در ترکیبات جوهر شارژ و میزان غلظت آن می باشد. جوهر شارژ نیز مانند کارتریج اگر کیفیت پایینی داشته باشد می تواند به چاپگر آسیب وارد کند. قطعاً خریداری جوهر شارژ کارتریج با برند معتبر می تواند تضمینی برای کیفیت این محصول باشد. به دلیل کیفیت فوق العاده برند جوهر شارژ اسکای، فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان اقدام به فروش این محصول (جوهر لیتری) در حجم های متفاوت 100 میلی لیتری، 200 میلی لیتری و یک لیتری برای جوهر لیتری مشکی و جوهر شارژ رنگی نموده است. البته جوهر شارژ اپسون و جوهر شارژ کانن نیز از برندهای معروف جوهر شارژ کارتریج محسوب می شوند.

سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات