منو
سبد خرید

اسکنر سه بعدی صنعتی - اسکنر سه بعدی پزشکی

اسکنر سه بعدی دندانپزشکی شاینیگ تری دی Shining 3D Autoscan DS300
ناموجود
معرفی اسکنر سه بعدی لابراتوار شاینینگ تری دی Autoscan DS300 پیشرفت چشمگیر تکنولوژی های سه بعدی در عرصه دندانپزشکی باعث تحولات بسیار مثبت در ارائه خدمات شده است به عنوان نمونه اسکنر های سه بعدی یکی از این تکنولوژی هاست که استفاده از آن در صنعت پزشکی در حال افزایش می باشد. در واقع، از اسکنر های سه ..

تماس با 73027-021

اسکنر سه بعدی دندانپزشکی شاینیگ تری دی Shining 3D AutoScan DS-EX
ناموجود
معرفی اسکنر سه بعدی لابراتوار شاینینگ تری دی Autoscan DS-EX اسکنر های لابراتواری این قابلیت را دارد که تصویر دیجیتالی با دقت بسیار بالا ثبت نماید. در واقع استفاده از اسکنرهای رومیزی لابراتواری برای بیمار راحتی و برای تیم دندانپزشکی سرعت عمل را در پروسه درمان به همراه دارد. این نوع اسکنر مورد استف..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

اسکنر از دیگر ماشین های اداری محسوب می شود که در اسکن اسناد و مدارک و اطلاعات متنی و تصویری موجود بر روی انواع و اقسام کاغذ ها و یا حتی سطوح مسطح دیگر کاربرد دارد.

اسکنر ها در بانک ها، فروشگاه ها، مراکز خدماتی و درمانی، آموزشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها کاربرد دارند. اسکنر دستگاهی است که اطلاعات تصویری را از دنیای واقعی به دنیای مجازی منتقل می کند که برای این کار ساز و کار خاصی دارد.

نحوه عملکرد اسکنر با توجه به نوع آن می تواند متفاوت باشد هر چند که پایه و اساس سیستم کلی همه اسکنر ها مشابه هم می باشد. مثلاً بارکد خوان که یکی از تجهیزات فروشگاهی بسیار پرکاربرد به حساب می آید، نوعی اسکنر مخصوص برای اسکن بارکدهایی است که توسط لیبل پرینتر (که خود نوعی پرینتر محسوب می شود) تولید می شوند. از انواع اسکنر ها می توان به اسکنر اداری، اسکنر قابل حمل و اسکنر اثر انگشت و اسکنر سه بعدی اشاره کرد.

خرید اسکنر

برای خرید اسکنر مناسب به جز توجه به نوع و کاربرد آن (اسکنر اداری، اسکنر قابل حمل یا اسکنر های دیگر) باید به کیفیت اسکن و تکنولوژی به کار گرفته شده در اسکنر توجه داشت.

هر چند که خرید اسکنر دست دوم می تواند از لحاظ قیمتی به صرفه تر باشد ولی با توجه به اینکه اسکنر همانند دیگر ماشین های اداری و همچنین تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات آموزشی نوعی کالای برقی و دیجیتالی محسوب می شود، این کار می تواند ریسک بالایی را به همراه داشته باشد.

البته اسکنر ها فقط برای تصاویر دو بعدی نیستند و اسکنر سه بعدی نیز یکی از نسل های جدید اسکنر است که برای موارد خاص کاربرد دارد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات