منو
سبد خرید

لیست قیمت دستگاه پرفراژ چک مکس

پرفراژ چک مکس MAX RC-20S
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max RC-20S پرفراژ چک از جمله تجهیزاتی محسوب می شود که به منظور چاپ عمیق ارقام و کاراکترها بر روی چک جهت جلوگیری از جعل، سوء استفاده یا دستکاری از چک های صادر شده مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرفراژ چک مدل RC-20S محصول شرکت مکس است و در دسته تجهیزات فروشگاهی قرار دارد. ..

تماس با 73027-021

پرفراژ چک مکس Max EC90
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC90 دستگاه پرفراژ چک Max EC90 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که از تکنولوژی چاپ نمد غلطکی برخوردار می باشد. خرید پرفراژ چک مدل مکس EC90 با توجه به امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل، نمد غلتکی از ارزش خرید بالایی برخوردار است. در ادامه به معرفی پرفراژ..

تماس با 73027-021

پرفراژ چک مکس Max EC70
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC70 دستگاه پرفراژ چک Max EC70 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که شما می توانید از آن برای نوشتن چک های بانکی شخصی خود  و یا شرکت و تجارتتان استفاده کنید. یکی از بزرگترین مزایای این دستگاه از بین بردن خطر جعل و یا دستکاری چک و اقلام نوشته شده ارزش چک است. در..

تماس با 73027-021

پرفراژ چک مکس Max EC310C
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC310C دستگاه پرفراژ چک Max EC310C یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که قابلیت درج 10 رقم بر روی چک به همراه کلمه ریال در ابتدا و ستاره در انتها را دارد. از این دستگاه در بانک ها، طلا فروشی ها، دفاتر حسابداری، حسابرسی و ارگان های دولتی و خصوصی استفاده می شود. در اد..

تماس با 73027-021

پرفراژ چک مکس Max EC-30A
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC-30A دستگاه پرفراژ چک Max EC-30A یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که یک نویسنده چک الکترونیکی با 10 رقم و امکان چاپ برجسته می باشد. این محصول حداکثر 10 عدد به همراه نمادها، علائم پولی و علائم نقطه گذاری را چاپ می کند. در ادامه معرفی پرفراژ چک Max EC-30A باید گفت..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

پرفراژ چک با این که جزو تجهیزات فروشگاهی به حساب می آید، ولی می توان آن را نوعی از سیستم های امنیتی بخصوص برای بانک ها دانست.

در ابتدا برای اینکه بدانید پرفراژ چک چیست، باید گفت که پرفراژ چک از جمله تجهیزات فروشگاهی و بانکی است که برای جلوگیری از جعل و سوء استفاده از چک ها با بهره گیری از چاپ عمیق بر روی آن ها می باشد.

یکی از ویژگی های پرفراژ چک ها، قابلیت اتصال به کامپیوتر است که کار با این دستگاه را راحت تر و سریع تر می نماید. مواد مصرفی در دستگاه پرفراژچک، جوهر مخصوصی به عنوان جوهر شارژ است که به منظور جلوگیری از جعل چک قرار داده می شود. دستگاه های پرفراژ چک را می توان به دو دسته پرفراژ چک دستی و پرفراژ چک برقی تقسیم نمود. تفاوت پرفراژ چک دستی با پرفراژ چک برقی در این است که پرفراژچک دستی نیازی به برق ندارد که این موضوع در کنار کاهش هزینه استفاده، باعث می شود که در مواقع قطع برق نیز بتوان از آن استفاده نمود.

از طرفی سهولت و سرعت کار با پرفراژچک برقی بالاتر است که این خود در بعضی مواقع مزیت بالایی محسوب می شود.

نحوه عملکرد پرفراژچک تا حدودی مشابه پرینتر می باشد ولی تکنولوژی بکار رفته در چاپ آن کاملاً متفاوت است. از برندهای برتر پرفراژچک می توان به دستگاه پرفراژ چک مهر، دستگاه پرفراژ چک پروتک، دستگاه پرفراژ چک مگا و دستگاه پرفراژ چک مکس اشاره کرد.

خرید پرفراژ چک

برای اینکه در خرید پرفراژ چک آگاهانه تصمیم گیری نمایید، لازم است به نکاتی توجه داشته باشید. همانطور که گفته شد پرفراژ چک ها به دو صورت پرفراژچک دستی و پرفراژچک برقی می باشند که در قیمت دستگاه تأثیرگذار است. همچنین به تکنولوژی بکاررفته در چاپ امنیتی چک، تعداد کاراکترهایی که پرفراژچک می تواند چاپ کند و واحدهای پولی قابل پشتیبانی به خصوص ارزهای پرکاربرد مانند ریال، دلار و یورو در خرید پرفراژچک باید دقت نمود.

سرعت پرفراژ چک که بر اساس کاراکتر در ثانیه محاسبه می شود از دیگر موارد رقابتی این دستگاه می باشد. لازم است به این موضوع اشاره کنیم که برای ایجاد راحتی و تسریع امور بانکی (بخصوص در محاسبه جمع ارقام چک)، پرفراژچک ها معمولاً مجهز به ماشین حساب نیز می باشند.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات