منو
سبد خرید

خانه

هیچ کالایی با ضوابط جستجوی شما یافت نشد.

توضیحات دسته بندی را می توان در هر نقطه از صفحه از طریق چیدمان ایجاد کننده صفحه در داخل ماژول بلوک با کنترل کامل تایپوگرافی و تنظیمات استایل محتوای پیشرفته قرار می داد.


تصویر دسته بندی نیز می تواند به طور خودکار از طریق ماژول بلوک به چیدمان دسته بندی اضافه شود. این به قرار دادن خلاقیت بیشتر در صفحه کمک می کند. همچنین می توانید هر دستگاه را فعال / غیرفعال کنید و با ابعاد تصویر سفارشی، از جمله گزینه مناسب یا پر کردن (برش) برای تمام تصاویر سیستم مانند محصولات، دسته ها، آگهی ها، لغزنده ها و غیره.


ماژول فیلتر پیشرفته محصول شامل این مجموعه جامع ترین ابزارهای فیلتر سازی است که رقابت می کند و از افزونه های پرداخت شده بالاتر است. این پشتیبانی از فیلترهای Opencart، قیمت، در دسترس بودن، رده، مارک ها، گزینه ها، ویژگی ها، برچسب ها، همه در همان مجله 3 بسته بندی شده است.


اسکرول آجاکس بی نهایت با بار بیشتر / بار قبلی و پشتیبانی از دکمه بازگشت مرورگر. وقتی در پایین صفحه یا با کلیک روی دکمه بارگذاری بیشتر، محصول را در صفحات دسته قرار دهید، یا این ویژگی را به طور کامل غیرفعال کنید و صفحه بندی پیش فرض را نمایش دهید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات