تامین امنیت فروشگاه های امروزی، کار آسانی نیست و نمی توان صرفا به دوربین مدار بسته بسنده کرد. به همین دلیل تقریبا همه فروشگاه ها از انواع تگ گیت فروشگاهی استفاده می کنند.

هنگامی که تگ فروشگاهی بر روی کالایی نصب می گردد، اگر بدون برداشتن آن از گیت فروشگاهی عبور کنید، آژیر به خصوصی به صدا در می آید و به مسئولان امنیتی فروشگاه اطلاع رسانی می شود.

فروش انواع تگ گیت فروشگاهی AM ،EM و RF

افزایش نشان دادن سرعت عمل، یکی از مهمترین ویژگی های انواع تگ فروشگاهی می باشد. در این رابطه اما، انواع گیت فروشگاهی وجود دارد که هر فروشگاه می بایست متناسب با نوع کاربری خود از آنها استفاده نماید. کاربرد تمامی آنها مشابه است اما فرکانس کاری و ارتباطی آنها متفاوت است. برای نمونه، گیت فروشگاهی AM بر روی فرکانس 58 کیلوهرتز کار می کند که با توجه به ویژگی های آن، قادر است تا تگ های نصب شده بر روی کالای فلزی و غیر فلزی را شناسایی نماید.

فروش انواع تگ گیت فروشگاهی AM ،EM و RF

فروش انواع تگ گیت فروشگاهی AM ،EM و RF

از دیگر گیت های موجود که انواع تگ گیت فروشگاهی با آنها کار می کند، می توان به گیت فروشگاهی EM اشاره کرد. این نوع گیت ها در فرکانس کاری کمتر از 10 کیلوهرتز فعالیت خود را ادامه می دهند. از کاربردهای مهم این نوع گیت فروشگاهی در جواهرات فروشی هاست. هنگامی که تگ گیت فروشگاهی بر روی آنها نصب می شود، به سادگی قابل شناسایی هستند.

فروش انواع تگ گیت فروشگاهی AM ،EM و RF

یکی دیگر از انواع تگ گیت فروشگاهی و گیت ها، گیت فروشگاهی RF بوده و بر روی چهار فرکانس کار می کند. از نظر هزینه ای، این نوع گیت مقرون به صرفه تر بوده و در مقایسه با دو گزینه قبلی که تگ های یک بار مصرف دارند، این مورد گزینه بهتری خواهد بود که به همین دلیل نیز فراگیر شده است.

شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان یکی از مراکز فروش انواع تگ گیت فروشگاهی، تمامی امکانات و تجهیزات لازم را برای پیاده سازی این موارد در اختیار داشته و به مشتریان خود مشاوره های تخصصی جهت خرید بهتر ارائه می کند و شما می توانید مرغوب ترین محصولات را با گارانتی معتبر تهیه نمایید.