Duo صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

اگرچه حمل و نقل مانیتور دوم کمی دردسر ساز است اما داشتن مانیتور دوم که به لپ تاپ خود متصل کنید، کار کردن را برای شما آسان می کند.

به همین دلیل است که یک استارتاپ مورد حمایت دانشگاه MIT با نام Mobile Pixels یک slide-out Duo ساخته است که در پشت هر لپ تاپی می تواند نصب شود.

 

Duo صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

 

این مطلب را از دست ندهید: لپ تاپ اینتل intel با دو صفحه نمایش

 

کاربران با چسباندن چهار آهنربا به پشت لپ تاپ خود، زمینه را آماده می کنند تا DUO ABS به آنها از طریق آهنرباهای متناظر خودشان، بپیوندد.

هنگامی که کامپیوتر در حال استفاده نیست، صفحه نمایش 12.5 اینچی p1080Duo با خیال راحت در داخل محفظه خود باقی می ماند.

 

Duo صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

 

با این حال، زمان کار، صفحه نمایش به سادگی از محفظه بیرون می آید - به سمت چپ یا راست صفحه لپ تاپ، بسته به نحوه قرارگیری، و سپس به یکی از پورت های USB کامپیوتر با یک کابل متصل می شود.

Duo یک صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

پس از آن کاربران می توانند زاویه دید خود را برای مشاهده مطلوب تنظیم کنند، یا حتی می توانند آن را به عقب برگردانند تا از لپ تاپ خارج شود.

در این پیکربندی، هنگامی که آن را به حالت آینه تنظیم کنید، خود کاربر و کسی که در مقابل نشسته است، قادر به دیدن آنچه بر روی صفحه نمایش لپ تاپ است.

 

Duo یک صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

 

این مطلب را از دست ندهید: افزایش طول عمر باتری لپ تاپ

 

Duo وزن 1.5 پوند (680 گرم) دارد و دارای Energy Star است، بنابراین انتظار می رود که بیش از حد شارژ باتری لپ تاپ را استفاده نکند.

در ادامه باید گفت که این دستگاه با سیستم عامل Mac، Windows، Linux، Android و Chrome سازگار است.

 

Duo یک صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ ها می سازد

 

اگر شما نیز به این دستگاه علاقه مند هستید، این پروژه توسط یک کمپین Kickstarter که اخیرا راه اندازی شده، اجرایی شده است و تاکنون بیش از هدف مالی خود سرمایه جمع آوری کرده اند.

شما می توانید Duo را با 169 دلار آمریکا دریافت کنید. اگر طبق برنامه پیش رود، تحویل آن برای ژانویه آینده تخمین زده می شود.

منبع: newatlas

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی