منو
سبد خرید

گیت فروشگاهی RF - گیت فروشگاهی AM - گیت فروشگاهی EM

همانطور که می دانید، در راه اندازی یک فروشگاه عوامل و لوازم زیادی مورد نیاز است. از مهمترین آنها، بخش امنیت و مدیریت خرید است. در این بخش لوازم زیادی استفاده می شود که یکی از آنها گیت است. شاید بپرسید که گیت فروشگاهی چیست که باید بگوییم، گیت فروشگاهی به مجموعه دستگاه هایی گفته می شود که بخشی از آنها تگ فروشگاهی نام دارد و روی اجناس قرار میگیرد و گیت اصلی که به شکل های مختلف ساخته شده و در خروجی ها نصب می گردد تا با عبور از میان آنها، تگ های روی لباس را شناسایی کرده و در صورت بروز سرقت اطلاع رسانی می کند. هم چنین از نام های دیگر این دستگاه می توان گیت دزدگیر فروشگاهی و گیت ضد سرقت فروشگاهی را نام برد. قیمت گیت ضد سرقت فروشگاهی با توجه به مدل و امکانات آن متفاوت است و باید مطابق با نیاز، این تجهیزات فروشگاهی خریداری شود.

انواع گیت فروشگاهی

از آنجایی که انواع فروشگاه با اشکال و امکانات متفاوت وجود دارد، می تواند انواع گیت فروشگاهی نیز برای آنها بکار رود. در این بین، سه گروه اصلی از این گیت ها وجود دارد که به اختصار به معرفی آنها می پردازیم.

  • گيت فروشگاهی EM فركانس كاري كمتر از 10 كيلوهرتز دارد (معمولا حدود 3 كيلوهرتز). به علت برخي ويژگي هاي فني از جمله پايين بودن فركانس، گيت ضد سرقت EM به صورت تك پايه قابل نصب نميباشد و حتما بايد به صورت دوپايه نصب شود.
  • گیت فروشگاهی rf نوع دیگریست که با توجه به اسم آن فركانس كاري در محدوده فركانس راديويي دارند که مصارف خاص خود را دارا هستند.
  • گیت فروشگاهی am نیز از نوع دیگری از انواع آنهاست که به دلیل نوع فناوری بکار رفته در آنها، محدوده بیشتر و سیعتری را پوشش میدهند.

اگر قصد خرید گیت فروشگاهی را دارید، شرکت ایده برتر پارسیان با ارائه خدمات مشاوره و راهنمای خرید گیت فروشگاهی می تواند متناسب ترین گیت را با توجه به فروشگاه شما معرفی نماید. انواع این گیت ها با کیفیت بالا در وبسایت این مجموعه قابل دسترس بوده و می توانید آنها را خریداری نمایید. در صورت وجود هرگونه مشکل و سوال، می توانید با شماره 73027 تماس گرفته تا مشاوران زبده این شرکت بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

گیت فروشگاهی گیت وی کروم Gateway Chrome
ناموجود
معرفی گیت ضد سرقت Gatewayگیت فروشگاهی gateway مدل Chrome ساخت کشور سوئد است و با سابقه 25 ساله در ایران جزء برترین های وارداتی می باشد. گیت ضد سرقت Chrome 201/202 به صورت جفت آنتن در بازار وجود دارد. از این گیت فروشگاهی RF در فروشگاه های پوشاک و منسوجات، عینک فروشی، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی، دا..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی گیت وی نقره ای Gateway power gate
ناموجود
معرفی گیت ضد سرقت Gatewayگیت فروشگاهی gateway مدل power gate silver ساخت کشور سوئد است و با سابقه 25 ساله در ایران جزء برترین های وارداتی میباشد. گیت ضد سرقت گیت وی RF به صورت جفت آنتن در بازار وجود دارد. از این گیت فروشگاهی در فروشگاه های پوشاک و منسوجات، عینک فروشی، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، ..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی گیت وی Gateway Stargate Silver
ناموجود
معرفی گیت ضد سرقت Gatewayگیت فروشگاهی gateway مدل Stargate ساخت کشور سوئد است و با سابقه 25 ساله در ایران جزء برترین های وارداتی می باشد. گیت ضد سرقت Stargate Silver به صورت تک آنتن در بازار وجود دارد. از این گیت فروشگاهی AM در فروشگاه های پوشاک و منسوجات، عینک فروشی، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی، ..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی گیت وی Gateway External v2
ناموجود
معرفی گیت ضد سرقت Gatewayگیت فروشگاهی gateway مدل External v2 ساخت کشور سوئد است و با سابقه 25 ساله در ایران جزء برترین های وارداتی می باشد. گیت ضد سرقت External v2 به صورت جفت آنتن در بازار وجود دارد. از این گیت فروشگاهی در فروشگاه های پوشاک و منسوجات، عینک فروشی، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی، دار..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی گارد وی Guardway A80
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی A80گیت فروشگاهی گارد وی مدل A80 از جمله گیت های جفت آنتن می باشد که مناسب برای پوشاک، هایپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ با تعدد صندوق می باشد. از کالاهای مرتبط با این گیت ضد سرقت می توان به گیت فروشگاهی D700H، گیت فروشگاهی D100 و گیت فروشگاهی B700 اشاره کرد.در ادامه مع..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent PT301
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی PT301گیت فروشگاهی پریونت مدل PT301 از جمله گیت های تک آنتن با ظاهری زیبا و منحصر به فرد می باشد و  این گیت فروشگاهی مناسب برای استفاده در پوشاک، کیف و کفش، لوارم ورزشی و هایپر مارکت می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر خرید گیت فروشگاهی PT301 با توجه به امکاناتی که دارد مق..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent PC403
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی PC403گیت فروشگاهی پریونت مدل PC403 با ظاهری زیبا و منحصر به فرد و بدنه ی باریک برای فضاهای کوچک و خاص مناسب می باشد. از دیگر قابلیت های گیت PC403 چاپ انواع طرح روی بدنه آنتن و رنگ سفارشی می باشد. این گیت ضد سرقت ساخت کشور ایران است و 18 ماه گارانتی دارد.در ادامه معرفی گیت ..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent PC402
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی PC402گیت فروشگاهی پریونت مدل PC402 از جمله گیت های جفت آنتن می باشد که مناسب برای فروشگاه هایی با دهانه ورودی تا عرض 170 سانتی متر است. همچنین برد فرستنده در یک طرف و گیرنده در یک طرف دیگر قرار می گیرد که گیرایی تگ فروشگاهی سخت از هر طرف آنتن از 150 تا 170 سانتی متر را پوشش می..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent PC303
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی PC303گیت فروشگاهی پریونت مدل PC303 از جمله گیت های سه آنتن می باشد که مناسب برای فروشگاه هایی با دهانه ورودی بالا است که آنتن فرستنده در وسط و گیرنده ها در طرفین قرار می گیرد. همچنین گیرایی تگ فروشگاهی بین هر آنتن از 140 تا 150 سانتی متر می باشد یعنی معابری تا 3 متر را پوشش می..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent P400
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی P400گیت فروشگاهی پریونت مدل 400 series در سه مدل تک آنتن، جفت آنتن و 3 آنتن موجود میباشد که قدرت شناسایی تگ ها برای هر کدام متفاوت است. فاصله ی مناسب برای تگ فروشگاهی برای گیت تک آنتن از هر طرف 90 سانتی متر، جفت آنتن تا 150 سانتی متر و برای گیت سه آنتن 170 سانتی متر میباشد. هم..

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent P300
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی P300گیت فروشگاهی مدل P300 در سه مدل تک آنتن، جفت آنتن و سه آنتن موجود می باشد که قدرت شناسایی تگ ها برای هر کدام متفاوت است. فاصله ی مناسب برای تگ فروشگاهی متوسط در مدل تک آنتن از هر طرف 70 سانتی متر، جفت آنتن 140 سانتی متر و سه آنتن بین گیرنده و فرستنده 180 سانتی متر می باشد...

تماس با 73027-021

گیت فروشگاهی پریونت Prevent MP401
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی MP401گیت فروشگاهی پریونت مدل MP401 از جمله گیت های جفت آنتن با طراحی زیبا و منحصر به فرد می باشد و این گیت فروشگاهی مناسب برای استفاده در پوشاک، کیف و کفش، لوارم ورزشی و هایپر مارکت می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی Prevent MP401 و گیت فروشگاهی Prevent MC..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات