گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

پاییز امسال پیکسل بوک جدید گوگل با حافظه‌ ی رم 8 گیگابایتی و نمایشگر 4K به‌ همراه دکمه‌ ی گوگل اسیستنت رونمایی می شود.

سال گذشته، گوگل در کنار معرفی گوشی‌ های هوشمند پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ ال، از آخرین و قوی‌ ترین کر‌وم‌ بوک خود، یعنی پیکسل بوک گوگل رونمایی کرد.

گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

حتما بخوانید: دست پخت گوگل در مدارس آمریکا

در حالی که گوگل مهرماه سال گذشته، از پیکسل بوک رونمایی کرد، و مدت زمان زیادی از رونمایی این محصول می‌گذرد، در مورد جانشین بعدی Pixelbook جزییات جدیدی منتشر‌ شده است که در مورد محصول جدید گوگل سرنخ‌ هایی ارائه می‌ دهد. هرچند پیشتر گفته شده بود که احتمال معرفی نسل دوم پیکسل بوک گوگل با حاشیه باریک‌ تر در پاییز امسال وجود دارد.

گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

براساس نظر توسعه‌ دهندگان XDA، تاکنون دستگاه‌ های Chromebook مختلفی مورد بررسی قرار گرفته‌ اند. اما در نهایت گزینه و نامزد نهایی می تواند یکی از آن ها بوده و پیکسل‌ بوک بعدی گوگل باشد. کروم‌ بوک با کدنام اطلس (Atlas) از پردازنده ی کبی‌ لیک اینتل با حافظه‌ی‌ رم 8 گیگابایتی بهره می‌ برد و فاقد اسلات کارت حافظه‌ی SD‌ است.

گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

حتما بخوانید: نسل جدید نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار گوگل

همچنین این مدل با دکمه‌ ی گوگل اسیستنت فیزیکی، صفحه‌ کلید با نور پس‌ زمینه و نمایشگر 4K همراه خواهد بود. براساس اطلاعاتی که در مورد پیکسل‌ بوک داریم و با ترکیب و ادغام این موارد با یکدیگر، می‌ توانیم در مورد Google Pixelbook جدید حدس بزنیم. باید گفت که مشخصاتی همچون نمایشگر 4K و ارتقاء حافظه‌ ی رم آن نسبت به مدل قبلی بهبود یافته، اما اسلات حافظه حذف شده است. البته نباید وجود دکمه‌ ی فیزیکی Google Assistant را نادیده گرفت.

گوگل از پیکسل بوک جدید خود رونمایی کرد

از آنجا که گوگل در رویداد رونمایی محصولاتش در پاییز سال جاری، همه‌ ی اطلاعات درست و دقیق را در اختیار علاقه‌ مندان قرار خواهد داد. لازم نیست زیاد منتظر بمانیم تا ازمشخصات فنی پیکسل‌ بوک جدید گوگل مطلع شویم.

منبع: Neowin

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی