منو
سبد خرید

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • تولیدکننده: Barco
  • کد کالا: 702050000021

Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node

کنترلر ویدئو وال بارکو TransForm N MGS-200

تعداد ورودی: 64
تعداد خروجی : 64
نوع ورودی و خروجی: USB

تماس با 73027-021

معرفی کنترلر ویدئو وال بارکو TransForm N MGS-200

ویدئو وال کنترلر بارکو MGS-200 که برای مدیریت صفحه نمایش ویدئو وال به کار می رود محصول شرکت بارکو Barco می باشد. کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node پخش ویدئو را تا 64 کانال پردازش و توزیع مجدد می کند.

در ادامه معرفی کنترلر ویدئو وال بارکو TransForm N MGS-200 باید گفت که این محصول با یک لیست از رمزگذارها و دوربین ها که دائما در حال افزایش و زیاد شدن هستند، سازگار می باشد. این کنترلر ویدئو وال بارکو قابلیت های چند منظوره را با بهترین عملکرد در کلاس جهانی ترکیب کرده است..

قابلیت ها و مشخصات فنی کنترلر ویدئو وال Barco N MGS-200

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node دیدی کاملا مشابه از صفحات وب HTML را به چندین ناظر همکار به شیوه ای عالی ارائه می دهد. کنترلر ویدئو وال Barco MGS-200 ویدئوها را از به صورت از پیش پردازش شده پخش می کند که سبب می شود آن ها محتوا را با رمزگشاهای جهانی بارکو رمزگشایی کنند.

قابلیت ها و مشخصات فنی کنترلر ویدئو وال Barco N MGS-200

از دیگر قابلیت ها و مشخصات فنی کنترلر ویدئو وال Barco N MGS-200 می توان به مدیریت و هماهنگ سازی تا حداکثر 64 کانال و پخش ویدئو با سرعت 300 مگابایت بر ثانیه اشاره کرد. در کنترلر ویدئو وال بارکو ECU-200 عملکرد یکپارچه محتوا، پخش ویدئو در محتواهای گوناگون را امکان پذیر می سازد.

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node

از دیگر ویژگی های کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node ادغام آسان با سیستم های مدیریت ویدئویی ثالث است که از طریق API های مبتنی بر URI صورت می گیرد. تبدیل پخش شبکه از حالت unicast (انتقال از یک نقطه به نقطه ای دیگر در یک شبکه) به multicast (گروهی از نقاط که در شبکه به تبادل اطلاعات می پردازند) و بالعکس از دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید این کنترلر ویدئو وال با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویدئو وال کنترلر ECU-200 می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات فنی:
تعداد هر خروجی64
تعداد هر ورودی64
قابلیت نصب در رکدارد
ویژگی scalarدارد
کنترل از طریق webدارد
پورت اتصال:
انواع پورت های جانبی و کنترلیUSB

نوشتن نظر

بد خوب
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات