منو
منو
سبد خرید

سیاره مشتری

شرط عضویت و پذیرش شما در سایت ایده برتر پارسیان، توافق کامل شما با شرایط درج شده در متن زیر است. از شما خواهشمندیم این شرایط را به طور کامل مطالعه نمایید.

استفاده از بخش های مختلف وب سایت ایده برتر پارسیان شامل ثبت نام در سایت، ورود به پروفایل شخصی، ثبت سفارش، استفاده از تخفیف های ویژه و دیگر خدمات سایت به منزله آگاه بودن شما از شرایط و قوانین ایده برتر پارسیان و پذیرفتن تمامی آنها است. قوانین و مقررات سایت ایده برتر پارسیان ممکن است به روز رسانی شوند. چنانچه از سایت به طور مستمر استفاده نمایید، موافقت خود را با این تغییرات اعلام کرده اید. لازم به ذکر است که این توافق نامه جایگزین کلیه توافق های قبلی یا فعلی است.

قوانین عمومی

این قوانین و توافق نامه بر اساس قانون رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده تنظیم شده است و استفاده کاربر از خدمات سایت، به معنای پذیرش کامل آنها است. در ادامه می توانید این قوانین را مشاهده کنید:

1. قانون مربوط به وظایف عرضه کنندگان کالا

2. قانون تجارت الکترونیک

3. قوانین مربوط به جرایم رایانه ای

تعریف مشتری

هر شخص حقیقی/ حقوقی که در سایت ایده برتر پارسیان ثبت نام نمایید و در ادامه کالایی را ثبت سفارش کند یا از خدمات سایت استفاده نماید، به عنوان مشتری تلقی می شود.

تعریف فروشنده

شرکت ایده برتر پارسیان مسئولیت اصالت و سلامت کالاهای قرار گرفته بر روی وب سایت خود را به عهده می گیرد. این کالاها از برندهای مختلف بر روی وب سایت قرار گرفته و در صورت ثبت سفارش مشتری، توسط تأمین کنندگان این شرکت آماده ارسال خواهند شد. محصولات موجود بر روی سایت ایده برتر پارسیان با گارانتی های متفاوتی عرضه شده اند. ایده برتر پارسیان تمام تلاش خود را بر روی تأمین محصولات از شرکت های رسمی و با گارانتی های معتبر متمرکز کرده است تا زیانی متوجه کاربران نشود. همچنین کاربر پس از ثبت سفارش، می تواند فاکتور رسمی را از سایت دریافت نماید.

* تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در سایت، اطلاعات صحیح و کامل خود را در فرم ثبت نام وارد کنند. در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، ایده برتر پارسیان می تواند پروفایل کاربری را از لیست کاربران سایت خود حذف کند یا طی ارسال یک ایمیل، از کاربر بخواهد نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نماید.


* هر کاربر فقط مجاز به ثبت نام با یک شماره موبایل است. چنانچه کاربری این قانون را نقض کرده و با بیش از یک شماره موبایل از خدمات سایت استفاده کند، از لیست کاربران حذف خواهد شد.


* تمامی محتویات درج شده بر روی سایت ایده برتر پارسیان برای استفاده اشخاص و سازمان ها تدارک دیده شده است. سوء استفاده از این اطلاعات مسلماً پیگرد قانونی دارد. همچنین این اطلاعات انحصاراً متعلق به وب سایت ایده برتر پارسیان است و هیچ فرد حقیقی/ حقوقی یا سایر سایت ها بدون توافق با ایده برتر پارسیان، حق استفاده از آنها را نخواهند داشت.


* کپی مطالب درج شده در سایت ایده برتر پارسیان در سایر سایت ها، وبلاگ ها و صفحات شبکه های اجتماعی تنها با ذکر منبع و آدرس سایت مجاز است. توجه نمایید که از این مطالب نباید برای فروش کالا یا ایجاد ترافیک ورودی سایت استفاده شود.


* وب سایت ایده برتر پارسیان برای تولید محتوای کالاهای خود از اطلاعاتی استفاده می کند که در وب سایت رسمی برندهای تولید کننده کالا درج شده است. با این حال ممکن است در درج این اطلاعات و نگارش متن، موارد نادرست و خطاهای تایپی و نگارشی وجود داشته باشد. کاربران می توانند در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات، این موضوع را از طریق پر کردن فرم «تماس با ما» به ما اطلاع دهند. ایده برتر پارسیان در راستای به روز رسانی اطلاعات اقدامات لازم را انجام می دهد.


* چنانچه هر گونه موارد جعلی، خلاف عرف جامعه، خلاف قوانین کشور یا مشکوک به سوء استفاده را بر روی سایت ایده برتر پارسیان مشاهده کردید، ملزم به گزارش دادن آن به مسئولین سایت هستید. برای این منظور نیز می توانید از فرم «تماس با ما» استفاده کنید. ایده برتر پارسیان در اسرع وقت نسبت به حذف این موارد اقدام خواهد کرد.


* با ثبت نام در سایت ایده برتر پارسیان (که به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط سایت توسط شما است)، متعهد می شوید که از مطالب و خدمات این سایت به هیچ عنوان در راستای اهدافی که خلاف این قوانین است استفاده نخواهید کرد. همچنین فعالیت های شما بر روی سایت نباید در راستای آسیب رساندن به آن باشد. هیچ یک از کاربران مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات پس زمینه وب سایت یا اطلاعات سایر کاربران نیستند و در صورت تشخیص چنین فعالیت هایی، حساب کاربری آنها بلافاصله مسدود خواهد شد.


* در مطالب درج شده بر روی سایت ایده برتر پارسیان ممکن است با پیوندها و لینک هایی به سایر وب سایت ها مواجه شوید. ایده برتر پارسیان در قبال محتوای این سایت ها مسئولیتی ندارد و صرفاً برای ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران به آنها لینک داده شود. چنانچه محتوای این لینک ها و پیوندها در آینده دچار تغییر شود، این تغییرات به هیچ عنوان متوجه ایده برتر پارسیان نخواهد بود. همچنین از سایت های دیگر به وب سایت ایده برتر پارسیان لینک داده شده است. شرکت ایده برتر پارسیان مسئول محتوای درج شده در آن سایت ها نخواهد بود.


* اگر در هنگام استفاده از سایت ایده برتر پارسیان سیستم شما بنا به هر دلیلی ویروسی شود، هیچ مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود. با پذیرش قوانین درج شده در این صفحه، پذیرفته اید که مسئولیت ناشی از این مورد بر عهده خود شما خواهد بود.


* ممکن است به مرور زمان برخی صفحات از روی سایت ایده برتر پارسیان حذف شوند یا بعضی از پیوندهای خارجی از دسترس خارج شوند. مسئولیت این موارد با ایده برتر پارسیان نیست. همچنین اگر بنا به هر دلیلی مانند اختلالات زیر ساختی، کندی اینترنت، خرابی سیستم کاربر، خرابی مودم و شبکه مخابراتی و عوامل طبیعی و انسانی سایت ایده برتر به درستی عمل نکند، مسئولیتی متوجه شرکت ما نخواهد بود.


* اگر در آینده امکاناتی مانند تالار گفتگو یا گفتگوهای جمعی به خدمات سایت ایده برتر پارسیان اضافه شود، شما با پذیرش قوانین درج شده در این متن پذیرفته اید که تمامی پیام های ارسالی از جانب شما در آنها مطابق با عرف و در چارچوب قوانین و مصادیق جرایم رایانه ای خواهد بود. در صورت ارسال پیام های نامربوط، مجرمانه، تبلیغاتی و خلاف قوانین سایت، حساب کاربری شما تعلیق خواهد شد.


* ایده برتر پارسیان این حق را دارد تا در هر زمانی که نیاز داشت، مطالب درج شده بر روی سایت و خدمات خود را تغییر دهد یا آنها را به روز رسانی نماید. چنانچه از سایت به طور پیوسته و چندباره استفاده نمایید، این تغییرات را پذیرفته اید. ما متعهد می شویم که در صورت ایجاد تغییرات عمده و کلان، این موضوع را از طریق سایت به اطلاع شما برسانیم.


* حفظ حریم شخصی کاربران یکی از ارزش های اصلی وب سایت ایده برتر پارسیان است و ما تمام تلاش خود را برای صیانت از اطلاعات شما به کار می گیریم. در همین راستا از فناوری های لازم برای ارتقای امنیت وب سایت استفاده کرده ایم.


* به منظور بهبود امکانات وب سایت و فراهم آوردن روش های ارتباطی بیشتر با کاربران، ایده برتر پارسیان از سرویس های ردیابی فعالیت های کاربر بر روی سایت خود استفاده می نماید. این موضوع برای مشخص شدن صفحات پربازدید تر و محبوب تر در بین کاربران صورت می گیرد. همچنین اطلاعاتی مانند IP، زمان ورود به سایت، مدت زمان ماندگاری بر روی سایت، نوع مرورگر و اطلاعات حوزه اینترنتی شما را ذخیره می کنیم. ایده برتر پارسیان متعهد می شود از این اطلاعات صرفاً برای ارتقای کیفیت سایت و خدمات خود و جمع آوری آمار استفاده نماید.


* ممکن است ایده برتر پارسیان به شماره موبایل شما پیامک تبلیغاتی ارسال کند. همچنین ممکن است کارشناسان ما برای نظرسنجی یا معرفی محصولات و خدمات جدید با شما تماس بگیرند. با ثبت نام در سایت پذیرفته اید که با این موارد مشکلی ندارید.


* چنانچه بخشی در سایت ایده برتر پارسیان فعال شود که در آن امکان ارسال فایل برای کاربر وجود داشته باشد، با پذیرش متن درج شده در این بند تعهد کرده اید که تمامی فایل های ارسالی از جانب شما مطابق با قوانین سایت خواهد بود و این فایل ها حاوی هیچ گونه اطلاعات مجرمانه، خارج از عرف و خارج از چارچوب قوانین نخواهد بود. همچنین نباید از این قابلیت برای ارسال فایل های مخرب به قصد آسیب زدن به سایت استفاده شود. ایده برتر پارسیان این مجوز را دارد تا هر گونه عملیات شامل حذف، کپی، انتقال، انتشار یا عدم انتشار را بر روی فایل های ارسالی شما انجام دهد.


* آدرس سایت ایده برتر پارسیان https://www.ebpnovin.com است. مجموعه ما هیچ سایت اینترنتی دیگری ندارد و تنها با شناسه @ebpnovin در اینستاگرام فعالیت دارد. هر گونه صفحه و سایت دیگری به جز موارد درج شده در این پاراگراف جعلی است و ما هیچ مسئولیتی را در قبال مطالب منتشر شده در آنها به عهده نمی گیریم.

* برای اینکه بتوانیم به شما خدمات ارائه دهیم و تجربه ای مطمئن از خرید را برایتان به ارمغان آوریم، به برخی اطلاعات شما نیاز خواهیم داشت. ایده برتر پارسیان متعهد می شود که تمام تلاش خود را برای حفظ و صیانت از اطلاعات کاربران خود به کار گیرد و مانع از سوء استفاده از آنها شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، نام شخص حقوقی، کد ملی / شناسه ملی، شماره ثبت شخص حقوقی، ایمیل، شماره موبایل و آدرس پستی می شود. ایده برتر پارسیان از این اطلاعات برای آماده کردن فاکتور طبق قوانین تجارت الکترونیک و ارسال کالا استفاده می کند.


* از آنجایی که ایده برتر پارسیان برای برقراری ارتباط و مکاتبه با کاربر از شماره موبایل و ایمیل درج شده توسط او در سایت استفاده می کند، این اطلاعات باید به طور صحیح و کامل در سایت وارد شوند و کاملاً رسمی و مورد تأیید باشند. پس ایده برتر پارسیان ایمیل، شماره موبایل و آدرس درج شده توسط کاربر در هنگام ثبت نام در سایت را کاملاً مورد پذیرش او قلمداد می کند. چنانچه این اطلاعات درست نباشند یا به شخص یا سازمان های دیگری متعلق باشند، ایده برتر پارسیان می تواند از کاربر تقاضای تکمیل و اصلاح اطلاعات را داشته باشد. در غیر این صورت از ارسال سفارش جلوگیری به عمل خواهد آمد.


* ممکن است از جانب ایده برتر پارسیان برای شما پیامک یا ایمیل ارسال شود. این کار در راستای معرفی محصولات جدید، اطلاع رسانی تخفیف ها، معرفی رویدادها و مواردی از این دست انجام می شود. چنانچه به دریافت این پیامک یا ایمیل ها تمایلی ندارید، امکان لغو ارسال برای کاربر در نظر گرفته شده است. پس از لغو کردن ارسال توسط کاربر، هیچ پیامک و ایمیل جدیدی از جانب ایده برتر پارسیان دریافت نخواهید کرد.


* تمامی پیامک ها و SMS هایی که از جانب ایده برتر پارسیان برای مشتریان ارسال می شود، از سرشماره 300073027 است. ما مسئولیتی در قبال سایر پیامک هایی که در آنها به ایده برتر پارسیان اشاره شده نداریم. این مورد تخلف و سوء استفاده از نام شرکت ما است و ما طبعاً حق پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی را برای خود متصور هستیم. در صورت دریافت چنین پیامک هایی، موضوع را از طریق فرم «تماس با ما» در سایت به اطلاع ما برسانید. توجه داشته باشید که شما نمی توانید از طریق این سرشماره برای ما پیامک ارسال کنید.


* در صفحات مختلف سایت امکان درج کامنت و نظرات کاربران در نظر گرفته شده است. ایده برتر پارسیان این حق را دارد تا در صورت درج محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در نظرات ارسالی از جانب کاربران، آن نظرات را از روی سایت خود حذف کند. همچنین در صورتی که محتوای نظرات حاوی مصادیق مجرمانه باشد، ایده برتر پارسیان می تواند از اطلاعات ثبت شده کاربر در سایت برای پیگیری قانونی استفاده نماید.


* ایده برتر پارسیان اطلاعات ثبت شدۀ کاربر در سایت را در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد و این اطلاعات را به هیچ عنوان در اینترنت فاش نمی کند. مگر اینکه مراجع ذی صلاح با حکم قانونی و رسمی این اطلاعات را درخواست نمایند.


* فعالیت های کاربران بر روی سایت ایده برتر پارسیان ردیابی و بررسی می شود تا بتوانیم صفحات پربازدید را تشخیص داده و در صدد ارتقای کیفیت محتوای سایت برآییم. همچنین از جانب سایت ما بر روی مرورگر شما کوکی نصب می شود تا بتوانیم اطلاعاتی مانند IP، نوع مرورگر و حوزه اینترنتی شما را ذخیره نماییم. این اطلاعات به طور کامل نزد ما محفوظ می ماند و صرفاً برای ارتقای وب سایت و جمع آوری آمار از آنها استفاده می شود.


* به منظور ارتقای امنیت فرآیند ورود به سایت، گزینه «ورود با رمز یکبار مصرف» نیز برای کاربران سایت ایده برتر پارسیان در نظر گرفته شده است.


چنانچه در مورد موارد ذکر شده سؤالی دارید، می توانید از طریق راه های زیر با ما ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس کارشناسان: 73027-021

فکس: 77643338

ایمیل: [info@ebpnovin.com]

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، نبش خیابان مقدم، پلاک 80، طبقه اول، واحد 2

محتوای سایت ایده برتر پارسیان توسط تیم تولید محتوای شرکت آماده شده و کاملاً اورجینال است. این محتوا در دو بخش «اطلاعات مربوط به محصول» و «مجله ایده برتر پارسیان» بر روی سایت قرار گرفته است. اطلاعات مربوط به محصول از اطلاعات درج شده در سایت رسمی برندهای سازنده کالا جمع آوری شده و شامل جدول مشخصات فنی و متن توضیحات می شود. لازم به ذکر است که درج این اطلاعات در سایت های دیگر مجاز نیست و در صورت بروز این اتفاق، ایده برتر پارسیان حق پیگیری از مراجع قانونی را خواهد داشت.

مجله ایده برتر پارسیان حاوی اخبار روز دنیای تکنولوژی و مقالات آموزشی می شود. از آنجایی که این اخبار و مقالات توسط تیم تولید محتوای ایده برتر پارسیان از سایت های مرجع ترجمه و نگارش می شود، استفاده از آنها در سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر بدون ذکر آدرس سایت ایده برتر مجاز نیست و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت. حق تکثیر و انتشار تمامی محتوای سایت ایده برتر پارسیان در انحصار این شرکت است.

پس از پر کردن فرم ثبت نام سایت ایده برتر پارسیان، می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری تان شوید. لازم به ذکر است که نام کاربری و رمز عبور شما به طور کامل نزد ما حفظ می شود و جایی منتشر نمی شود. پس از ورود به سایت، به صفحه «حساب کاربری من» هدایت می شوید. در این صفحه امکاناتی مانند ویرایش اطلاعات حساب کاربری، تغییر رمز عبور، تغییر اطلاعات دفترچه آدرس و ویرایش لیست دلخواه در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید در این صفحه تاریخچه سفارش ها، تراکنش ها و وضعیت گارانتی کالاهای خریداری شده قبلی را مشاهده کنید. از دیگر آیتم های موجود در صفحه حساب کاربری شما می توان به بازدیدهای اخیر، پیشنهادهای ایده برتر، فرم نظرسنجی و فرم انتقادات و پیشنهادها اشاره کرد.

در هنگام ثبت نظر در سایت ایده برتر پارسیان، رعایت قوانین زیر برای تمامی کاربران ضروری است:

1. نظراتی که در آنها مطالب سیاسی، مذهبی، مطالب ضد جمهوری اسلامی ایران و مطالب ضد شرکت ایده برتر پارسیان درج شده باشد، به هیچ عنوان تأیید نشده و نمایش داده نخواهند شد.

2. در نگارش نظرات از کلمات محاوره ای و کوتاه شده استفاده نکنید و سعی کنید قواعد نگارشی را رعایت نمایید.

3. اگر قصد نوشتن نقد محصول را دارید، سعی کنید از تجارب شخصی خودتان در استفاده از آن کالا استفاده کرده و متن را تا حد امکان کوتاه بنویسید.

4. در هنگام ثبت نظر کیبورد خود را در حالت فارسی قرار دهید.

5. در نظرات خود جانب انصاف را رعایت کرده و فقط به بیان حقایق بپردازید. مبالغه بیش از حد در برجسته کردن یک کالا یا ایرادات غیر فنی نباید در نظرات شما جایی داشته باشند.

6. به هیچ وجه در نظرات خود از الفاظ رکیک استفاده نکنید و به کسی توهین نکنید. این گونه نظرات به هیچ عنوان تأیید نخواهند شد.

7. به حق دیگران در ثبت نظر خود احترام بگذارید. حتی اگر نظر کاربری اشتباه بود، به هیچ عنوان سعی در تخریب آن کاربر نداشته باشید.

8. چنانچه نظر ثبت شده به بحث های بی ربط مربوط باشد و در راستای محتوای وب سایت ایده برتر پارسیان نباشد، آن نظر تأیید نخواهد شد.

9. از تبلیغ سایت یا کسب و کار خود در بخش نظرات سایت ایده برتر پارسیان جداً خودداری فرمایید.

10. در بخش نظرات در مورد قیمت کالا سؤال نفرمایید. برای این منظور با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

11. در بخش نظرات شماره موبایل یا ایمیل شخصی خود را درج نکنید. این گونه نظرات تأیید نمی شوند.

* تمام کالاهایی که توسط ایده برتر پارسیان به فروش می رسد، دارای مجوزهای قانونی برای ورود و فروش در کشور هستند. این کالاها توسط وارد کننده های رسمی و قانونی و شرکت های معتبر تأمین می شوند و ایده برتر پارسیان صرفاً آنها را توزیع می کند. تمامی این کالاها دارای برچسب و هولوگرام رسمی هستند و شرکت ما هیچ گونه دخل و تصرفی را در آنها انجام نمی دهد.


* شرکت ایده برتر پارسیان مسئولیت اصالت و سلامت کالاهای قرار گرفته بر روی وب سایت خود را به عهده می گیرد. این کالاها از برندهای مختلف بر روی وب سایت قرار گرفته و در صورت ثبت سفارش مشتری، توسط تأمین کنندگان این شرکت آماده ارسال خواهند شد. این کالاها به صورت کاملاً ایمن و مطابق با رعایت استانداردها بسته بندی می شوند و در نسخه های اصل و کاملاً سالم به خریداران تحویل داده می شوند.


* مشتری این حق را دارد تا نوع و روش ارسال را انتخاب کند. پس از آن ایده برتر پارسیان کالاهای خریداری شده را به شرکت حمل و نقل انتخابی کاربر تحویل می دهد و این موضوع از طریق پیامک به اطلاع مشتری می رسد. مسئولیت هرگونه آسیب دیدن کالا طی فرآیند ارسال بر اثر حادثه، به عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود. توجه داشته باشید که برای این منظور، باید پس از گرفتن عکس از وضعیت کالای دریافت شده، معیوب بودن آن را حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل گرفتن به اطلاع کارشناسان ایده برتر پارسیان برسانید. پس از تأیید کارشناسان، اقدامات لازم برای تحویل گرفتن کالا از کاربر انجام خواهد شد.


* خریداران ساکن تهران می توانند گزینه ارسال با پیک را انتخاب کنند. در این حالت در هنگام تحویل کالا به پیک، یک پیامک برای مشتری ارسال می شود و این موضوع به اطلاع او می رسد. توجه داشته باشید که در لحظه تحویل گرفتن کالا از پیک، باید آن را بررسی نمایید تا آثار ضربه یا پارگی بر روی جعبه آن نباشد. در صورتی که این موارد را بر روی جعبه مشاهده کردید، باید از تحویل گرفتن کالا اجتناب نموده و موضوع را از طریق تماس با شماره 73027 به اطلاع کارشناسان ما در بخش خدمات پس از فروش برسانید. با این حال اگر پس از تحویل گرفتن کالا از پیک متوجه آسیب دیدگی جعبه شدید، باز هم می توانید موضوع را به اطلاع کارشناسان خدمات پس از فروش برسانید. در این حالت کارشناسان ما ظرف مدت 24 ساعت پس از اعلام شما، یک پیک جدید را برای تحویل گرفتن کالا اعزام می کنند. در صورتی که آسیب وارده به کالا به تأیید کارشناسان ما برسد، هماهنگی های لازم برای ارسال مجدد یک نسخه سالم از همان مدل با مشتری انجام می شود. همچنین اگر کالای دیگری از آن مدل موجود نبود، کارشناسان ما کالاهای مشابه را به عنوان جایگزین به مشتری معرفی می کنند و با هماهنگی مشتری کالای انتخابی را برای او ارسال می نمایند.


* چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی متوجه شدید که کالای دریافتی با مشخصات خرید شما همخوانی ندارد، باید مراتب را ظرف حداکثر 24 ساعت به کارشناسان بخش خدمات پس از فروش ایده برتر پارسیان اطلاع دهید. پس از آن شرکت ما زمینه را برای بازگرداندن کالا و تعویض آن ایجاد خواهد کرد. توجه داشته باشید که اگر قصد بازگرداندن کالا را پس از دریافت آن دارید، باید تمامی متعلقات بسته بندی اولیه در آن وجود داشته باشد و پلمپ آن مخدوش نشده باشد. در این حالت اگر کالا دارای مشکل فنی باشد، مسئولیت آن بر عهده شرکت تضمین کننده گارانتی کالا است.


* تعریف روز کاری: روز کاری به ایام شنبه تا پنج شنبه هر هفته (به جز تعطیلات رسمی کشور) اطلاق می شود. فرآیند رسیدگی به سفارش های ثبت شده در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری پس از آن انجام می شود. کاربران سایت ایده برتر پارسیان می توانند در هر ساعت از طول شبانه روز و در تمامی 7 روز هفته اقدام به ثبت سفارش نمایند.


* پس از ثبت سفارش کاربران در سایت ایده برتر پارسیان، برای آنها پیامک و ایمیل تأیید ارسال می شود. پس از آن سفارش در صف پردازش قرار می گیرد. با اینکه امکان ثبت سفارش برای کالاهایی که موجودی آنها بر روی سایت برابر با صفر است وجود ندارد، اما اگر بنا به هر دلیلی امکان تأمین و ارسال سفارش برای مشتری وجود نداشت، ایده برتر پارسیان در کوتاه ترین زمان وجه دریافتی را به مشتری باز می گرداند و سفارش را لغو می نماید. در این شرایط مشتری می تواند یا کالای دیگری را به عنوان جایگزین انتخاب کنید یا به طور کامل سفارش خود را لغو نماید.


* در هنگام ثبت سفارش کالا، در وارد کردن اطلاعاتی مانند آدرس، کد پستی و شماره های تماس نهایت دقت را به کار ببرید. در صورت ناقص یا نادرست بودن این اطلاعات، امکان پیگیری و تحویل سفارش وجود نخواهد داشت.


* ایده برتر پارسیان در هر زمانی که نیاز بود، می تواند فروش خود را متوقف کند و سفارش های جدید نپذیرد. این موضوع به معنای رسیدگی به سفارش های پیشین نیست. به عبارت دیگر تمامی سفارش هایی که پیش از تاریخ توقف فروش ایده برتر پارسیان ثبت شده باشد، مثل سابق تأمین و ارسال می شود.


* ذکر این نکته ضروری است که در صورت نوسانات ناگهانی قیمت ارز که به طور مستقیم بر روی قیمت کالاهای وارداتی تأثیر گذار است، ایده برتر پارسیان این حق را دارد تا قیمت کالاهای خود را به روز رسانی کند. چنانچه این اتفاق پس از ثبت سفارش رخ داده باشد، ایده برتر پارسیان این موضوع را به اطلاع مشتری می رساند تا توافق ها در مورد پرداخت مابه التفاوت انجام شود. این موضوع در مورد کاهش یافتن قیمت نیز صدق می کند و در صورت بروز این موضوع، مابه التفاوت از جانب شرکت برای مشتری واریز می شود.


* تمامی قیمت های درج شده بر روی سایت ایده برتر پارسیان کاملاً به روز هستند و توسط کارشناسان ما به طور مداوم بررسی می شوند. ما در قیمت گذاری کالاهایمان به حقوق مشتری احترام می گذاریم و تمام سعی خود را در رضایت وی به کار می گیریم.

هر روز تعدادی از محصولات بر روی سایت ایده برتر پارسیان به صورت تخفیف دار ارائه می شوند. شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، این کالاها را به همراه قیمت قبلی و قیمت تخفیف خورده در بخش «پیشنهاد شگفت انگیز» مشاهده کنید. هدف از این کار، ارائه کالاهای مورد نیاز مصرف کننده با حداقل قیمت ممکن و جلب رضایت مشتریان بوده است. لازم به ذکر است که زمان این تخفیف ها محدود بوده و به صورت تایمر بر روی سایت نمایش داده شده است. با پایان یافتن این زمان، کالا از بخش پیشنهاد شگفت انگیز خارج شده و متناسب با سیاست های شرکت، کالای دیگری جایگزین آن می شود. هزینه ارسال کالاهای خریداری شده از بخش پیشنهاد شگفت انگیز، همانند دیگر کالاهای معمولی سایت محاسبه خواهد شد.

ایده برتر پارسیان تمام استانداردهای بسته بندی، حمل و تحویل کالا را به دقت رعایت می کند و سفارش شما را در موعد مقرر و به شکلی سالم و ضمانت شده به شما تحویل می دهد. در هنگام ثبت سفارش، باید روش حمل و نقل را از میان یکی از گزینه های زیر انتخاب نمایید:

* ارسال به انتخاب ایده برتر پارسیان: با انتخاب این گزینه، شرکت ایده برتر پارسیان متناسب با خصوصیات کالا (شامل ابعاد، وزن و...) و شرایط روز، یکی از روش های زیر را برای ارسال سفارش شما انتخاب می کند:

ارسال با تیپاکس: شرکت خصوصی تیپاکس فعالیتی مشابه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران دارد و امکاناتی مانند پیگیری سفارش با کد رهگیری و پیگیری سفارش با بارکد را ارائه می دهد. توجه داشته باشید که هزینه تحویل کالای خریداری از سایت ایده برتر پارسیان تا تحویل به تیپاکس تهران رایگان است، اما هزینه ارسال از تیپاکس به آدرس مشتری بر عهده خود مشتری خواهد بود.

ارسال با باربری: چنانچه کالای خریداری شدۀ شما وزن زیادی دارد (مانند لوازم خانگی، کولر و...) یا به طور عمده خرید کرده اید، سفارش توسط باربری برای شما ارسال خواهد شد. هزینه تحویل کالاهای خریداری شده به باربری تهران رایگان و هزینه ارسال از باربری به آدرس مشتری بر عهده خود مشتری است. همچنین برای پیگیری سفارش، شماره بارنامه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.


* ارسال با پیک: مشتریان تهرانی می توانند از این گزینه استفاده کنند. توجه داشته باشید که هزینه پیک بر عهده مشتری است. در این حالت پیامکی حاوی تاریخ و زمان ارسال با پیک برای کاربر فرستاده خواهد شد.

در راستای جلب رضایت مشتری و فراهم آوردن اطمینان کامل در هنگام خرید، ایده برتر پارسیان روش پرداخت اینترنتی از درگاه معتبر بانکی را برای شما فراهم آورده است:

* پرداخت اینترنتی: این گزینه برای تمامی کاربرانی که از سایت ایده برتر پارسیان خریداری می کنند، فعال است. برای این منظور، درگاه پرداخت بانک ملی بر روی سایت ما تعبیه شده است. پس از واریز وجه از طریق درگاه، سفارش شما نهایی شده و مراحل تأمین، آماده سازی و ارسال آن شروع می شود. توجه داشته باشید که نیازی به تماس از جانب شما برای اطلاع دادن واریز وجه وجود ندارد و این موضوع به طور اتوماتیک در سیستم ثبت می شود.

- آموزش پرداخت اینترنتی

برای اینکه بتوانید از گزینه پرداخت اینترنتی استفاده کنید، باید دارای کارت بانکی عضو شبکه شتاب باشید و امکان دریافت رمز برای کارتتان فعال باشد. برای پیگیری این موارد می توانید به شعب بانک خود مراجعه نمایید. پس از انتخاب این گزینه و نهایی کردن سفارش، به صفحه مربوط به درگاه پرداخت بانک ملی متصل می شوید. در این صفحه باید اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، کد CVV2 و تاریخ انقضا را وارد کرده و پس از تکمیل کد امنیتی، بر روی دکمه «دریافت رمز دوم پویا» کلیک کنید. رمز برای شما پیامک می شود، آن را در کادر مقابل رمز اینترنتی وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید. در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت، پرداخت انجام می شود و می توانید رسید آن را مشاهده کنید.

تمامی محصولاتی که توسط ایده برتر پارسیان به فروش می رسند، از طریق شرکت های معتبر و قانونی وارد کشور شده اند و ایده برتر پارسیان هیچ دخل و تصرفی در آنها ندارد. به این ترتیب چنانچه کالای تحویل داده شده از جانب ایده برتر پارسیان دارای هولوگرام و برچسب رسمی برند سازنده باشد، ایده برتر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال معیوب بودن آن نخواهد پذیرفت. با این حال شرکت ما یک سری امکانات به شما ارائه می دهد تا در این شرایط دچار ضرر نشوید. این امکانات عبارتند از:

* اگر کالایی که تحویل گرفته اید دارای ایراد فنی است، باید این موضوع را ظرف 24 ساعت پس از تحویل کالا به اطلاع کارشناسان ایده برتر پارسیان برسانید و مشکل را به طور کامل توضیح دهید. در صورت تأیید کارشناس مربوطه، زمینه برای ارسال کالا به شرکت برای شما فراهم می شود. در این شرایط باید کالا به همراه بسته بندی و تمامی اقلام موجود در آن به شرکت ارسال شود. در ادامه ایده برتر پارسیان کالا را به شرکت ارائه دهنده گارانتی ارجاع داده و مراتب را به اطلاع کاربر می رساند. از این مرحله به بعد کاربر باید شرایط کالا را از شرکت ارائه دهنده گارانتی پیگیری نماید. توجه داشته باشید که اگر نقص فنی به دلیل استفاده نامناسب کاربر از کالا رخ داده باشد، امکان مرجوع کردن و تعویض آن وجود نخواهد داشت.


* اگر کالایی که تحویل گرفته اید با آن چیزی که سفارش داده اید مغایرت دارد، باید این موضوع را به اطلاع کارشناسان ایده برتر پارسیان برسانید. این مغایرت می تواند به رنگ، مشخصات فیزیکی (ظاهری) یا مشخصات فنی مربوط باشد. در این شرایط اگر از کالا استفاده ای صورت نگرفته باشد و پلمپ آن مخدوش نشده باشد، امکان مرجوعی و تعویض آن وجود دارد. برای این منظور باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل کالا، مغایرت را به کارشناسان ایده برتر پارسیان اطلاع دهید.


* چنانچه فرآیند کار به سمتی پیش رفت که باید کالای تحویل گرفته شده را به شرکت ارسال کنید، باید آن را به درستی بسته بندی نمایید تا در حین ارسال آسیب نبیند. همچنین باید تمام اقلام اولیه موجود در بسته بندی، در کالای ارسالی از جانب شما وجود داشته باشد. در غیر این صورت ایده برتر پارسیان فرآیند استرداد و تعویض کالا را متوقف می کند تا اقلام موجود در بسته بندی را به طور کامل ارسال نمایید.


* در صورت تأیید ایراد فنی، مغایرت در مشخصات فیزیکی یا مشخصات فنی، هزینه ارسال کالا از جانب مشتری به شرکت، بر عهده ایده برتر پارسیان خواهد بود.


* اگر بنا به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده باشید، باید پیش از ارسال کالا انصراف خود را به اطلاع ایده برتر پارسیان برسانید. در این حالت امکان استرداد وجه یا جایگزین کردن سفارش برای شما وجود دارد. لازم به ذکر است که بازگشت پول به حساب مشتری ظرف 72 ساعت از زمان اعلام انصراف انجام خواهد شد.


* ایده برتر پارسیان تمامی استانداردهای لازم در بسته بندی کالا را به خوبی رعایت می کند و آن را به شرکت حمل و نقل انتخابی کاربر تحویل می دهد. از این زمان به بعد، مشتری می تواند فرایند ارسال کالا از طریق شرکت حمل و نقل را از طریق بارنامه ای که برایش پیامک می شود، کنترل نماید. مسئولیت هر گونه حادثه ای که پس از تحویل کالا از جانب ایده برتر پارسیان به شرکت حمل و نقل رخ دهد و سبب آسیب رسیدن به کالا شود، بر عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود.

مطالبی که در این صفحه درج شده، مربوط به شرایط عادی است. در صورت ورود قوه قهریه، ایده برتر پارسیان مسئولیتی در قبال این مطالب نخواهد داشت.

از اینکه قوانین و شرایط استفاده از سایت و خدمات ایده برتر پارسیان را مطالعه کرده و آنها را می پذیرید، از شما سپاسگزاریم. رعایت موارد مندرج در این بخش، به ما در ارتقای کیفیت خدماتمان به شما کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

این کالا به این تعداد موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات