منو
سبد خرید

کارت تلفن سانترال - کارت سانترال

دستگاه سانترال یکی از تجهیزات مخابراتی پرکاربرد در ادارات، شرکت ها، سازمان ها، بیمارستان ها، هتل ها و کسب و کارهای بزرگ است که قابلیت های متعددی مانند افزایش تعداد خطوط شهری، راه اندازی خطوط داخلی و مدیریت تماس های دریافتی را به شما می دهد. اما دستگاه سانترال در حالت پیش فرض دارای امکانات محدودی است و باید از کارت سانترال بر روی آن استفاده کنید. انواع مختلفی از کارت سانترال در بازار موجود است که هر یک کارایی خاصی دارد. شما می توانید برای دریافت کسب دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان در رابطه با خرید انواع کارت سانترال با شماره 73077-021 تماس بگیرید.

انواع کارت سانترال

برخی از انواع کارت تلفن سانترال باعث ارتقای ظرفیت های دستگاه می شوند و از آنها تحت عنوان کارت ارتقا سانترال یا کارت ارتقا دستگاه سانترال یاد می شود. به عنوان مثال اگر به تعداد خطوط شهری یا داخلی بیشتری در محل کارتان نیاز داشته باشید، می توانید از کارت خط شهری سانترال و کارت خط داخلی سانترال بر روی دستگاه مورد استفاده تان بهره ببرید. همچنین با نصب کارت کالر آیدی سانترال بر روی دستگاه، شماره خط شهری یا داخلی فرد تماس گیرنده در هنگام برقراری تماس، بر روی صفحه نمایش تلفن نشان داده خواهد شد.

همچنین برخی دیگر از انواع کارت سانترال امکانات جدیدی را به دستگاه شما اضافه می کنند که از جمله آنها می توان به کارت تلفن گویا سانترال یا کارت دیزا سانترال اشاره کرد. این نوع کارت برای کسب و کارها و مراکزی که تماس های زیادی در طول روز دریافت می کنند، کارایی بالایی دارد و امکان مدیریت تماس ها با منشی تلفنی را ایجاد می کند. با استفاده از این کارت در هنگام دریافت تماس، پیغامی به صورت گویا برای فرد تماس گیرنده پخش می شود و او می تواند داخلی مورد نظر خود را به صورت مستقیم شماره گیری کند. این ویژگی باعث کاهش هزینه ها برای صاحبان کسب و کارها شده و شما را از استخدام نیروی انسانی برای پاسخگویی به تماس ها بی نیاز می کند. همچنین در این حالت فرد تماس گیرنده قادر به گذاشتن پیغام نیز خواهد بود.

انواع دیگر کارت های سانترال شامل کارت سانترال PRI، کارت هایبرید، کارت آپشنال، کارت دورفون و.. می شود که متناسب با نیاز خود می توانید از آنها بهره ببرید. در هنگام خرید کارت سانترال حتماً به سازگاری کارت با مدل دستگاه مورد استفاده تان دقت داشته باشید. چرا که امکان نصب هر نوع کارتی بر روی اسلات های یک دستگاه وجود ندارد و هر دستگاه سانترال از کارت های مختص به خود پشتیبانی می کند.

از میان با کیفیت ترین کارت های سانترال موجود در بازار، باید به کارت سانترال پاناسونیک اشاره کنیم که به طور گسترده توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای خرید این محصول و دیگر تجهیزات مخابراتی شرکت پاناسونیک مانند تلفن سانترال و باکس سانترال با بهترین قیمت بازار، از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید. شرکت ایده برتر پارسیان با سابقه ای طولانی در زمینه فروش انواع کارت داخلی سانترال، کارت آنالوگ سانترال، کارت توسعه سانترال و کارت خطوط شهری و داخلی سانترال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما می توانید برای دریافت قیمت کارت تلفن سانترال و اطلاع از نحوه خرید این محصول، علاوه بر تماس با شماره ذکر شده، به سایت شرکت ایده برتر نیز مراجعه کنید.

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82494
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82494این روزها در اکثر قریب به اتفاق ادارات، شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و کسب و کارهای بزرگ از دستگاه سانترال برای مدیریت تماس های دریافتی استفاده می شود. چرا که امکان اختصاص تعداد زیادی از خطوط تلفن شهری به یک مکان خاص وجود ندارد و به این ترتیب با استفاده..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82491
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82491حتماً برایتان پیش آمده تا در هنگام تماس با ارگان های دولتی، سازمان ها یا بسیاری از شرکت ها با پاسخدهی تلفن گویا یا همان منشی تلفنی مواجه شده باشید. به طور کلی سیستم تلفن گویا پیغامی است که برای تماس های ورودی از خطوط شهری پخش می شود و تماس را به صورت خو..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82483
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82483 قابلیت پشتیبانی از سه خط شهری و 8 خط داخلیشرکت پاناسونیک یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات شبکه مخابراتی است که توانسته با ارائه محصولاتی خوش ساخت و با کیفیت رضایت کاربران خود در سطح جهانی را جلب کند. ا..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82480
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82480 قابلیت پشتیبانی از 2 خط شهری و 8 خط داخلی آنالوگاگر ظرفیت دستگاه سانترال مورد استفاده شما از لحاظ پشتیبانی از تعداد خطوط شهری و خطوط داخلی پاسخگوی نیازهای شما نبود، می توانید با تهیه کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TE82480 و نصب آن بر..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0111
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0111سیستم VoIP که از آن تحت عنوان سیستم تلفنی IP نیز یاد می شود، به سرعت در حال جایگزین شدن با خطوط تلفنی سنتی است. این سیستم سیگنال های صوتی آنالوگ را به داده های دیجیتال تبدیل کرده و آنها را بر بستر شبکه انتقال می دهد. در واقع سیستم VoIP این امکان را ایجا..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0110
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0110این روزها استفاده از سیستم VoIP یا سیستم تلفنی IP به سرعت در حال جایگزین شدن با خطوط آنالوگ قدیمی است. سیستم VoIP با تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیتاهای دیجیتال، امکان انتقال آنها بر بستر شبکه یا اینترنت را فراهم می آورد. این سیستم از مزایای متعددی نسبت ..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0101
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0101شرکت پاناسونیک را می توان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت های فعال در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی دانست که محصولات آن همواره از کیفیتی عالی برخوردار بوده اند. این شرکت در زمینه تولید انواع باکس سانترال و کارت سانترال نیز فعالیت دارد که از جمله م..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6181
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6181این روزها در اغلب ادارات، شرکت ها و سازمان ها از سیستم سانترال برای مدیریت خطوط تلفن و تماس های دریافتی استفاده می شود. در واقع می توان باکس سانترال را یک مرکز مخابرات خصوصی دانست که به شما اجازه اعمال تنظیمات مختلف را بر روی خطوط تلفن محل کارتان می دهد..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6178
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6178شرکت پاناسونیک یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه تجهیزات شبکه مخابراتی است و توانسته با ارائه محصولاتی خوش ساخت و کارآمد رضایت کاربران خود در سطح جهانی را به خوبی جلب کند. این شرکت در حوزه تولید باکس سانترال نیز فعالیت دارد. همان طور ک..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6111
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6111برای افزایش تعداد خطوط شهری و راه اندازی خطوط داخلی در شرکت ها، سازمان ها، بیمارستان ها، هتل ها و محیط هایی از این قبیل از باکس سانترال استفاده می شود. در واقع دستگاه سانترال را می توان یک مرکز مخابراتی خصوصی برای شرکت ها دانست که امکان اعمال تنظیمات مخ..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6110
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6110این روزها در اغلب شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها، بیمارستان ها، هتل ها و کسب و کارهای بزرگ از دستگاه سانترال برای مدیریت تماس های دریافتی، افزایش تعداد خطوط تلفن شهری و راه اندازی خطوط داخلی استفاده می شود. در واقع باکس سانترال را می توان یک مرکز مخابراتی..

تماس با 73027-021

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA1186
ناموجود
کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA1186در سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ که ارتباطات تلفنی زیادی با مخاطبان خود دارند، معمولاً یک یا حتی دو خط تلفن پاسخگوی نیازهای آنها نیست. به همین جهت در اغلب این شرکت ها از باکس سانترال برای افزایش تعداد خطوط شهری استفاده می شود. همان طور که می دانید دستگا..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 48 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات