کارتریج کانن CANON

شرکت کانن یک شرکت الکترونیکی ژاپنی و چند ملیتی است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو، کشور ژاپن قرار دارد.

شرکت کانن canon در زمینه تولید دوربین ها و تجهیزات جانبی عکاسی و تصویر برداری به صورت تخصصی کار می کند.

شرکت کانن canon در سال 1933 توسط "یوشیداگورو" و "اوچیدا سابورو" در ژاپن تاسیس شد. شرکت کنون canon در زمینه تولید محصولاتی از جمله دوربین عکاسی، دستگاه فتوکپی، چاپگر، دوربین های دیجیتال و ویدئویی، دوربین های تک لنزی بازتابی فعالیت دارد. یکی از مهمترین تولیدات این شرکت کارتریج می باشد.

 

کارتریج کانن  CANON

معرفی کارتریج کانن Canon

در معرفی کارتریج کانن canon می توان گفت که در واقع منبع رنگ در پرینترها و پلاترها می باشد و با توجه به نوع و مدل دستگاه، کارتریج های متفاوتی استفاده می شود.

کارتریج کنون canon در دو نوع پرینترهای جوهرافشان و پرینترهای لیزری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

معرفی کارتریج کانن Canon

 

پرینترهای جوهر افشان توسط پاشیدن قطرات ریز جوهر از طریق منافذ ریزی که بر روی هد قرار دارد تصاویر سیاه و سفید و رنگی را با کیفیت های مختلف و مناسب بر روی کاغذ چاپ ایجاد می کنند.

در پرینترهای جوهرافشان رنگی سه رنگ اصلی کارتریج کانن به نام های رنگ آبی و زرد و قرمز استفاده می شود و به همراه آن ها یک کارتریج مشکی قرار دارد که برای چاپ تصاویر و متون و نوشته های سیاه و سفید استفاده می شود.

کارتریج کانن (کارتریج کنون) CANON

در پرینترهای لیزری از کارتریج کنون به عنوان تونر استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تونر و کارتریج می توانید به مقاله فرق تونر و کارتریج مراجعه کنید. در پرینترهای لیزری کارتریج مخزن رنگ از دو قسمت تشکیل می شود:

  •  مخزن تونر
  • مخزن تونر استفاده شده یا بک تونر می باشد.

در پرینترهای لیزری، کارتریج از قسمت های مختلفی از جمله مخزن تونر تازه، تونر استفاده شده یا ضایعات، درام، مگنت و فوم رول استفاده می شود. پرینترهای لیزری تک رنگ یا همان سیاه و سفید دارای یک تونر مشکی هستند ولی در چاپگرهای لیزری رنگی از سه رنگ اصلی آبی و قرمز و زرد و به همراه یک تونر مشکی رنگ استفاده می شود.

کارتریج کانن (کارتریج کنون) CANON

بین کارتریج های اصلی و غیراصلی تفاوت های زیادی وجود دارد که در هنگام خرید کارتریج باید دقت داشته باشید و یا از مراکز معتبر و فروشگاه های اینترنتی معتبر مثل فروشگاه ایده برتر پارسیان با خیال راحت خریداری نمایید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی