کارتریج سامسونگ Samsung

شرکت سامسونگ یک شرکت خوشه ای کره ای و چند ملیتی است که در صنایع مختلفی فعالیت می کند.

شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط لی بیونگ – چول در قالب یک شرکت بازرگانی تاسیس شد. در حال حاضر این شرکت در زمینه تولید محصولات الکترونیکی، خدمات مالی و بیمه، کشتی سازی و صنایع شیمایی فعالیت می کند.

کارتریج سامسونگ Samsung

معرفی کارتریج سامسونگ Samsung

قبل از هر چیزی باید بدانید که کارتریج قلب سیستم چاپ است و در معرفی کارتریج سامسونگ Samsung می توان گفت قطعه ای است که به عنوان منبع رنگ در پرینترهای جوهرافشان، پرینترهای لیزری و دستگاه های فتوکپی وجود دارد.

در پرینترهای جوهر افشان، کارتریج در دو نوع رنگی و مشکی وجود دارد. پرینترهای جوهرافشان با پاشیدن قطرات ریز جوهر بر روی کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد تصاویر سیاه و سفید و رنگی را ایجاد می کنند.

معرفی کارتریج سامسونگ Samsung

کارتریج Samsung در پرینترهای جوهر افشان رنگی و پرینترهای لیزری رنگی دارای سه رنگ اصلی به نام های آبی و زرد و قرمز هستند که در کنار این سه رنگ اصلی کارتریج با رنگ مشکی نیز قرار دارد که برای چاپ تصاویر و متون سیاه و سفید استفاده می شود.

کارتریج در پرینترهای لیزری، تونر نامیده می شود. در پرینترهای لیزری تونر یا همان کارتریج از دو بخش تشکیل شده است که عبارتند از : مخزن تونر یا بک تونر.

معرفی کارتریج سامسونگ Samsung

پرینترهای لیزری تک رنگ دارای یک تونر مشکی هستند که کارتریج لیزری سامسونگ از بخش های مختلفی از جمله مخزن تونر تازه، تونر استفاده شده یا ضایعات، درام، مگنت و فوم رول می باشد.

کارتریج ها در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج اپسون Epson، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و غیره طراحی و تولید شده اند که هر کدام برای دستگاه مخصوص با برند خودش استفاده می شود.

یکی از ویژگی های کارتریج سامسونگ SAMSUNG این است که کاربر  خروجی چاپ خود را به طرز شگفت آوری دوست دارد و به کار شما این اطمینان را می دهد که حاصل چاپ بسیار تمیز و یک دست می باشد.

معرفی کارتریج سامسونگ Samsung

سامسونگ کیفیت بالا و عملکرد صفحه نمایش را با استفاده از کارتریج های خود ضمانت می کند.

بین کارتریج های اصلی سامسونگ و غیر اصلی تفاوت هایی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از :

هولوگرام اصلی کارتریج سامسونگ به صورت سه بعدی طراحی شده اند و هنگام حرکت لوگو می توانید متن داخل هولوگرام را بر روی جعبه کارتریج ببینید.

کارتریج های اورجینال و استاندارد در حین کار دچار مشکلات چاپی مانند پودر ریزی و پخش جوهر نمی شوند. 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی