کارتریج توشیبا Toshiba

شرکت توشیبا Toshiba یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است. دفتر مرکزی شرکت توشیبا در شهر توکیو، ژاپن قرار دارد.

شرکت توشیبا از ترکیب و ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی به وجود آمده است. شرکت توشیبا توسط تاناکا هیساشیگ بنیانگذار تولید تجهیزات تلگراف و مخترع دستگاه های مکانیکی و ایشی سوکی فوجیوکا بنیان گذار شرکت برق توکیو شرکت توشیا تاسیس شده است.

کارتریج توشیبا Toshiba

شرکت توشیبا در زمینه تولید محصولاتی از جمله: تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیکی و تجهیزات پزشکی فعالیت دارد.

معرفی کارتریج توشیبا Toshiba

در معرفی کارتریج توشیبا Toshiba می توان گفت به عنوان مواد مصرفی در پرینتر و دستگاه فتوکپی استفاده می شود.

در پرینترهای جوهرافشان، کارتریج به عنوان جوهر است و در پرینترهای لیزری کارتریج به عنوان تونر می باشند.

معرفی کارتریج توشیبا Toshiba

کارتریج ها در مدل ها و برندهای متنوعی از جمله کارتریج شارپ sharp، کارتریج سامسونگ Samsung، کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج اپسون Epson ، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و غیره طراحی و تولید و در بازار موجود می باشد.

هر یک از این کارتریج ها مخصوص مدل و برند دستگاه پرینتر و فتوکپی ساخته شده اند.

کارتریج توشیبا در انواع مختلفی از جمله : کارتریج اصل توشیبا Toshibaکارتریج طرح اصل توشیبا Toshiba و کارتریج دوباره پر شده توشیبا Toshiba وجود دارند.

معرفی کارتریج توشیبا Toshiba

کارتریج طرح اصل توشیبا Toshiba : این نوع کارتریج شامل کارتریج های سازگار، بازتولید و بازیافتی می باشند.

در واقع کارتریج طرح اصلی از لحاظ شکل و شمایل مانند نمونه اصلی می باشد اما از لحاظ کارایی و کیفیت، درجه پایین تری نسبت به کارتریج اصل توشیبا Toshiba دارد.

کارتریج سازگار یا عمومی در واقع کارتریجی که با دستگاه سازگاری دارد و کار می کند و توسط سازنده اصلی دستگاه ساخته نشده است.

در رابطه با حق مالکیت عمومی سازندگان دیگر تجهیزات جانبی عمومی این اجازه را دارند که کارتریج های سازگار یا عمومی را با برندهای جدید تولید کنند.

معرفی کارتریج توشیبا Toshiba

انواع مختلفی از کارتریج های سازگار یا عمومی شامل : تونر دستگاه کپی، ریبون های پرینتر، ریبون ها و فیلم فکس، کارتریج های جوهرافشان و لیزری می باشند.

کارتریج های اصل و اورجینال در حین کار مشکلاتی از قبیل پودر ریزی، پخش جوهر و کیفیت پایین چاپ را ندارند و کارایی و کاربرد خاص خود را ارائه می دهند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی