کارتریج توشیبا Toshiba

شرکت توشیبا Toshiba یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است. دفتر مرکزی شرکت توشیبا در شهر توکیو، ژاپن قرار دارد. شرکت توشیبا از ترکیب و ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی به وجود آمده است. شرکت توشیبا توسط تاناکا هیساشیگ بنیانگذار تولید تجهیزات تلگراف و مخترع دستگاه های مکانیکی و ایشی سوکی فوجیوکا بنیان گذار شرکت برق توکیو شرکت توشیا را تاسیس کردند. شرکت توشیبا در زمینه تولید محصولاتی از جمله: تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی و ...... فعالیت دارد.

کارتریج توشیبا Toshiba

کارتریج توشیبا Toshiba

کارتریج توشیبا Toshiba در واقع به عنوان مواد مصرفی در پرینتر و دستگاه فتوکپی استفاده می شود. در پرینترهای جوهرافشان، کارتریج به عنوان جوهر است و در پرینترهای لیزری کارتریج به عنوان تونر می باشند.

کارتریج ها در مدل ها و برندهای متنوعی از جمله کارتریج شارپ sharp، کارتریج سامسونگ Samsung، کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج اپسون Epson ، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و .....طراحی و تولید و در بازار موجود می باشد که هر کدام از این کارتریج ها مخصوص مدل و برند دستگاه پرینتر و فتوکپی ساخته شده اند.

کارتریج توشیبا در انواع مختلفی از جمله : کارتریج اصل توشیبا Toshibaکارتریج طرح اصل توشیبا Toshiba و کارتریج دوباره پر شده توشیبا Toshiba وجود دارند.

کارتریج طرح اصل توشیبا Toshiba : این نوع کارتریج شامل کارتریج های سازگار، بازتولید و بازیافتی می باشند. در واقع کارتریج طرح اصلی از لحاظ شکل و شمایل مانند نمونه اصلی می باشد اما از لحاظ کارایی کیفیت پایین ترین نسبت به کارتریج اصل توشیبا Toshiba دارد. کارتریج سازگار یا عمومی در واقع کارتریجی که با دستگاه سازگاری دارد و کار می کند و توسط سازنده اصلی دستگاه ساخته نشده است. در رابطه با حق مالکیت عمومی سازندگان دیگر تجهیزات جانبی عمومی این اجازه را دارند که کارتریج های سازگار یا عمومی را با برندهای جدید تولید کنند. انواع مختلفی از کارتریج های سازگار یا عمومی شامل : تونر دستگاه کپی، ریبون های پرینتر، ریبون ها و فیلم فکس، کارتریج های جوهرافشان و لیزری می باشند.

کارتریج های اصل و اورجینال در حین کار مشکلاتی از قبیل پودر ریزی، پخش جوهر و کیفیت پایین چاپ را ندارند و کارایی و کاربرد خاص خود را ارائه می دهند.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی