منو
سبد خرید

کابل انتقال صدا - کابل aux

اگر به گوش دادن به موسیقی علاقه دارید، حتماً تا به حال از کابل AUX یا همان کابل انتقال صدا استفاده کرده اید! کابل آ یو ایکس در دو سمت خود به رابط های 3.5 میلی متری مجهز است و می توان یک طرف آن را به موبایل، تبلت و سمت دیگر آن را به اسپیکر یا استریوی خانگی متصل کرد. در این حالت شما می توانید فایل های موسیقی ذخیره شده بر روی گوشی یا تبلت خود را با اسپیکر پخش کرده و به صورت گروهی به آنها گوش دهید! همچنین کابل انتقال صدا برای پخش موسیقی در هنگام رانندگی نیز کاربرد دارد و لذت گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه تان داخل خودرو را برای شما به ارمغان می آورد. چنانچه قصد خرید کابل AUX دارید، برای آشنایی با انواع این نوع کابل با ما تا انتهای متن همراه باشید.

راهنمای خرید کابل AUX

انواع کابل انتقال صدا شامل کابل aux چهار خط، کابل aux سه خط، کابل aux دو خط و.. می شود که متناسب با نیازتان می توانید نسبت به خرید آنها اقدام کنید. از دیگر انواع کابل انتقال صدای 3.5 میلی متری می توان به کابل aux میکروفون دار اشاره کرد. با استفاده از این نوع کابل می توانید بدون نیاز به باز کردن قفل گوشی، کنترل پخش موسیقی را به صورت صوتی در اختیار بگیرید! این نوع کابل به خصوص در هنگام رانندگی کارایی بالایی برای شما خواهد داشت. از دیگر انواع کابل صدا باید به کابل AUX فنری اشاره کنیم که انعطاف بالاتری نسبت به کابل های معمولی دارد و در هنگام استفاده از آن با مشکلاتی مانند در هم پیچیدن یا گره خوردگی مواجه نخواهید شد.

از لحاظ طول نیز کابل AUX انواع مختلفی دارد. اگر قصد خرید کابل انتقال صدا برای مصارف معمولی را دارید، می توانید از کابل های یک یا دو متری استفاده کنید. همچنین برای مصارف حرفه ای تر می توانید نسبت به خرید کابل انتقال صدا 5 متری اقدام کنید. ضمن اینکه از طریق کابل افزایش طول aux می توانید از کابل های معمولی برای اتصال دستگاه هایی که فاصله زیادی از یکدیگر دارند، استفاده کنید. کابل افزایش طول صدا کارایی بالایی در محیط های بزرگ مانند سالن های جشن و عروسی، مساجد و هیئت های مذهبی دارد.

بهترین برند کابل AUX

به طور کلی کابل AUX در کنار کابل شارژ موبایل از جمله لوازم جانبی پرکاربرد گوشی موبایل اندرویدی و گوشی موبایل آیفون محسوب می شود و به طور وسیعی توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل بازار این محصول دارای تنوع زیادی است و شرکت های مختلفی در آن فعال هستند.

کابل aux تسکو، کابل AUX ریمکس، کابل AUX فیلیپس و ... از جمله کابل های صدای معروف و پرطرفدار موجود در بازار هستند که شما می توانید نسبت به خرید آنها با بهترین قیمت از شرکت ایده برتر پارسیان اقدام کنید. برای این منظور و دریافت قیمت لوازم جانبی موبایل و اطلاع از نحوه خرید انواع کابل انتقال صدا به سایت شرکت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

کابل صدا Aux پرومکس Promax PM-100 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux پرومکس Promax PM-100 طول 1 مترکابل صدا یا کابل AUX یکی از تجهیزاتی است که برای انتقال صدا میان دو دستگاه به کار می رود. علاقه مندان به موسیقی حتماً سابقه استفاده از این نوع کابل را دارند و از اهمیت بالای جنس و کیفیت ساخت آن آگاه هستند! یک کابل صدای نامرغوب لذت گوش دادن به موسیقی های..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux هوکو Hoco Yueyin طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا Aux هوکو Hoco Yueyin طول 1.5 متربسیاری از ما به گوش دادن به موسیقی در حین انجام فعالیت های روزمره مان عادت داریم. یکی از تجهیزاتی که برای این منظور کاربرد بالایی دارد، کابل AUX یا همان کابل انتقال صدا است. این نوع کابل برای اتصال دو دستگاه به یکدیگر جهت انتقال صدا مورد استفاده قرار می گ..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux فیلیپس Philips SWA2529W/10 طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا Aux فیلیپس Philips SWA2529W/10 طول 1.5 متراگر به گوش دادن به موسیقی در هنگام رانندگی عادت دارید، حتماً تا به حال از کابل صدا یا کابل AUX استفاده کرده اید. کابل انتقال صدای فیلیپس SWA2529W/10 یکی از همین کابل ها است که توانسته با کیفیت بالای خود به فروش بالایی در بازار دست پیدا کند. این ..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux فیلیپس Philips DLC2432V طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux فیلیپس Philips DLC2432V طول 1 متراگر از علاقه مندان به موسیقی هستید، حتماً تا به حال از کابل AUX استفاده کرده اید. این کابل وسیله ای است که برای انتقال صدا بین دو دستگاه دارای پورت 3.5 میلی متری به کار می رود و نقش عمده ای در کیفیت صدای پخش شده دارد. پس اگر دوست دارید تا به موسیقی ه..

تماس با 73027-021

کابل صدا AUX ریمکس Remax YH-34 طول 2 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax YH-34 طول 2 متریکی از تجهیزات مهم در انتقال صدا میان دو دستگاه، کابل AUX یا همان کابل صدا است که در کیفیت صدای پخش شده نقش زیادی دارد. شرایطی را تصور کنید که در یک جمع خانوادگی یا گردش تفریحی قصد دارید موسیقی های موجود بر روی گوشی موبایل خود را از طریق اسپیکر قابل حمل پخ..

تماس با 73027-021

کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 مترکابل صدا یا کابل AUX یکی از تجهیزات پرکاربرد در میان علاقه مندان به موسیقی و فعالان صنعت صدا به شمار می آید که برای انتقال صدا میان دو دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. کابل صدا AUX ریمکس Remax SPL100 طول 1.5 متر یکی از کابل های با دوام موجود در بازار ا..

تماس با 73027-021

کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1.8 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1.8 متراگر قصد خرید کابل صدا را دارید و به دنبال یک کابل خوش ساخت، با دوام و مقرون به صرفه هستید، کابل صدا AUX ریمکس Remax S160 طول 1 متر انتخابی کاملا مناسب برای شما محسوب می شود. این کابل AUX دارای رابط های 3.5 میلی متری در دو سمت خود است و اتصال گوشی موبایل، ..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux ریمکس Remax S140 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax S140 طول 1 متربسیاری از ما به شنیدن موسیقی در فعالیت های روزمره مان عادت داریم. کابل AUX یا همان کابل انتقال صدا یکی از تجهیزات پرکاربرد برای طرفداران موسیقی به شمار می آید که اگر اهل موسیقی باشید، حتماً تا به حال از آن استفاده کرده اید! کابل انتقال صدا ریمکس Remax S140 ..

تماس با 73027-021

کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing طول 0.25 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing طول 0.25 مترکابل صدا AUX ریمکس Remax RL-S20 3.5 Audio Sharing برای انتقال صدا از یک دستگاه پخش به دو دستگاه دیگر به صورت هم زمان قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال فرض کنید که می خواهید یک فایل موسیقی ذخیره شده بر روی گوشی، با دوستتان به صورت هم..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300 اگر قصد خرید کابل صدا را دارید و در جستجوی یک کابل با کیفیت، با دوام و مقرون به صرفه هستید، کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-L300 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این کابل دارای کانکتورهای 3.5 میلی متری است و اتصال گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و MP3 پلیر ب..

تماس با 73027-021

کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-L200 طول 1 متر
ناموجود
کابل صدا AUX ریمکس Remax RL-L200 طول 1 مترشرایطی را تصور کنید که در یک گردش دوستانه تفریحی یا یک مهمانی خانوادگی قصد پخش موسیقی با اسپیکر را دارید. در چنین شرایطی یک کابل صدای با کیفیت به کار شما خواهد آمد و می تواند لحظات و خاطراتی شیرین از با هم بودن را برای شما رقم بزند! کابل صدا AUX ریمکس Re..

تماس با 73027-021

کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-1500 طول 1.5 متر
ناموجود
کابل صدا Aux ریمکس Remax RL-1500 طول 1.5 مترگوش دادن به موسیقی در جمع های خانوادگی و گردش های دوستانه می تواند لذت با هم بودن را برای شما بیشتر کند و خاطراتی به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. یکی از تجهیزاتی که برای این منظور به کار شما خواهد آمد، کابل صدا یا همان کابل AUX است که به شما این ام..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات