کابل دوربین مدار بسته آنالوگ

اولین نسل از کابل های ویدئو و صدا با سیگنال های آنالوگ در ذهن طراحی شدند. یک سیگنال آنالوگ نشان دهنده اطلاعات آن برای انتقال ان اطلاعات با ارائه یک شکل موج پیوسته  است. اگر اطلاعات  1000تن هرتز موج سینوسی است. برای مثال، سیگنال آنالوگ ولتاژ در حال تغغیر از مثبت به منفی است.

کابل دوربین مدار بسته آنالوگ چیست ؟

کابل دوربین مدار بسته آنالوگ چیست ؟

کابل آنالوگ برای دوربین های مدار بسته یک کابل به شدت محافظ شده که حاوی یک کابل کواکسیال RG59 برای ویدئو و  18 جفت سنج 2 هادی سیم های برق در یک پوشش است. مزایای استفاده از کابل آنالوگ برای نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته این است که آن با دوام تر از بسیاری از کابل های دوربین ازتا الان ساخته شده است و می تواند در مسافت های نه زیاد طولانی کار کند. شما همچنین می توانید هر یک از این کابل  ها  به زور دقیق که شما نیا دارید قطع کنید که باعث کاهش در مصرف کابل میشود.

یک دوربین مداربسته برای اینکه بتواند تصاویری را که فیلم برداری میکند به یک نمایشگر بفرست باید از طریق کابل این کار را انجام دهد. یکی از کابل های دوربین مدار بسته، کابل های آنالوگ می باشد. در سیستم دوربین های مدار بسته آنالوگ این کابل با نام کابل کواکسیال شناخته میشود. این کابل سیگنال هایی را که حاوی اطلاعات است برای پردازش به دستگاه DVR میفرستد . یک نوع از کابل های آنالوگ که در دوربین مداربسته آنالوگ به فروانی استفاده میشود کابل کواکسیال RG59 است. که اگر این کابل در مسیرهای خیلی طولانی یعنی بیش از 300 متر استفاده شود در اطلاعات ارسالی به دستگاه دی وی ار و پردازش تصویر دچار مشکلاتی از جمله کیفیت کم تصویر و سرعت پایین انتقال مواجه میشود.

نوع دیگر از کابل های آنالوگ دوربین های مدار بسته، RG11 است که در مسافت های بین 700 تا 1000متر کاربرد دارد و در این مسافت ها می تواند کیفیت تصاویر را بدون کاهش سرعت به خوبی برای پردازشگر ارسال کند. اگر شما میخواهید محیط کارگاه خود را به دوربین مدار بسته آنالوگ تجهیز کنید بی شک این نوع کابل بهترین انتخاب شما خواهد بود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی