چاپ سه بعدی قطعات سرامیکی بزرگ با پرینتر potterbotxls-1

پرینترهای سه بعدی کاربردهای بسیار متنوعی دارند که از جمله می توانیم ساخت قطعات صنعتی و دکوراسیون مدرن را نام ببریم.

یکی از انواع جالب چاپگر سه بعدی دستگاه potterbotxls-1 است که می تواند اشیاء سرامیکی تولید کند.

 

چاپ سه بعدی قطعات سرامیکی بزرگ با پرینتر potterbotxls-1

 

این پرینتر سه بعدی که توسط شرکت 3d potter تولید شده، در حقیقت یک نوع ربات scara  است که می تواند با استفاده از خاک رس واقعی اشیایی در ابعاد 9*9 فوت بسازد.  

چاپ سه بعدی قطعات سرامیکی بزرگ با پرینتر potterbotxls-1

پرینتر سه بعدی potterbotxls-1 یک چاپگر سرامیکی بزرگ است که قابلیت ساخت قطعات در ابعاد بزرگ را دارد. این دستگاه که با سرعت بالای خود موجب بهبود و تسریع روند چاپ سه بعدی در مقیاس های بزرگ می شود، امکان تولید چند شیء به صورت همزمان را نیز برای کاربر فراهم می کند.

معرفی چاپگر سرامیکی بزرگ potterbotxls-1

پرینتر سه بعدی potterbotxls-1 می تواند اشکالی با حداکثر 9 فوت ارتفاع و 9 فوت قطر بسازد و برخلاف نمونه های مشابه به چاپ اشیاء کوچکتر از خود محدود نیست. طراحی منحصر به فرد این پرینتر باعث می شود که با 360 درجه چرخش مستمر مدل های سه بعدی خود را بسازید و اشکالی بسیار بزرگتر از اندازه خود دستگاه داشته باشید.

 

معرفی چاپگر سرامیکی بزرگ potterbotxls-1

این مطلب را از دست ندهید: آینده چاپ و پرینتر سه بعدی در بازار ایران

 

در ادامه معرفی چاپگر سرامیکی بزرگ potterbotxls-1 باید گفت چنانچه شما به یک چاپگر سه بعدی برای تولید انبوه نیاز دارید، این دستگاه گزینه بسیار ایده آلی است. چاپگر سه بعدی potterbotxls-1 برای دو کاربر طراحی شده و می تواند یک محفظه 3600 میلی لیتری خاک رس را حمل کند. همچنین می توانید آن را به یک اکسترودر بزرگتر با ظرفیت 250 کیلوگرم خاک رس متصل نمایید.

 

معرفی چاپگر سرامیکی بزرگ potterbotxls-1

 

لازم به ذکر است پرینتر potterbotxls-1، نخستین پرینتر سه بعدی است که در مقیاس بزرگ کاربرد دارد و از خاک رس کامل استفاده می نماید. این دستگاه علاوه بر خاک رس، می تواند با مواد دیگر مثل بتن، مواد غذایی و یا پلیمر نیز به ساخت مدل سه بعدی بپردازد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید چاپگر سه بعدی potterbotxls-1 از آلومینیوم 6061 هواپیما با استفاده از CNC و اجزای جوش ساخته شده که حداکثر قدرت و استحکام را برای این چاپگر به ارمغان می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایده برتر مراجعه نمایید. 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی