پول شمار نیکیتا nikita

شرکت رایانه سفیر خاورمیانه با نام تجاری شرکت نیکیتا nikita در سال 1382 با هدف تامین و ارائه خدمات در زمینه ماشین های اداری و تجهیزات بانکی تاسیس شده و فعالیت می کند. شرکت نیکیتا در زمینه تولید محصولاتی از جمله کاغذ خردکن و پول شمار فعالیت می کند.

پولشمار نیکیتا

پول شمار نیکیتا nikita

پول شمار نیکیتا nikita دستگاهی است بسیار حساس که دقت شمارش بالایی دارد و برای شمارش اسکناس و چک پول و دلار استفاده می شود. دستگاه پول شمار نیکیتا در دو نوع مختلف از جمله دستگاه پول شمار رومیزی و دستگاه پول شمار ایستاده موجود می باشد. از اسکناس شمار nikita بیشتر در بانک ها، موسسات مالی، بنگاه ها و فروشگاه های کوچک هم از دستگاه اسکناس شمار استفاده می کنند که با توجه به نیاز خود از انواع مختلف مدل های پولشمار استفاده می کنند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا نسل جدیدی از دستگاه های پول شمار نیکیتا به نام پول شمار انگشتی یا حلقه پول شمار طراحی شده اند که برای مصارف شخصی و افراد ساخته و به بازار عرضه شده اند.

 دارای دقت بالایی در شمارش اسکناس های کهنه و پاره و چک پول ها و دلارها دارد. این نوع دستگاه معمولا از برق مستقیم استفاده می کند و در برابر نوسانات برق بسیار حساس هستند.

دستگاه پول شمار ایستاده نیکیتا از نوع رومیزی بزرگ تر است و قیمت بالاتری نسبت به پول شمار رومیزی دارد. از دستگاه پول شمار ایستاده در بانک ها برای ارباب رجوع استفاده می شود. دارای امکانات و کارایی بالایی هستند و دوام و طول عمر بیشتری دارند. پول شمار نیکیتا nikita بدنه ی آن از جنس فلزی، وزن بیشتر، امکان تنظیم سرعت شمارش اسکناس در چندین حالت و سخت افزاری قوی برای مقابله با نوسانات برق را دارد. دستگاه پول شمار ایستاده nikita دارای سنسورهای نوری، فشار و مغناطیسی طراحی شده اند.

نسل جدید پولشمار ،nikita دستگاه پول شمار انگشتی است که فرد شمارنده به راحتی دستگاه را مانند انگشتر روی انگشت خود قرار می دهد و دستگاه به سرعت بسته ی اسکناس موردنظر را می شمارد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی