منو
سبد خرید

لیست قیمت پول شمار نیکیتا

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-90B
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 90Bدستگاه اسکناس شمار نیکیتا مدل nikita 90B، یک دستگاه پول شمار رومیزی است که قابلیت برنامه ریزی و شمارش اسکناس به تعداد دلخواه را دارد. از دیگر ویژگی های این اسکناس محاسبه مجموع تعداد اسکناس های شمارش شده و تشخیص اسکناس به هم چسبیده می باشد. در ادامه معرفی اسکناس ش..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-80B
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 80Bپول شمار 80B، یک دستگاه پول شمار رومیزی محصول شرکت نیکیا می باشد که مجهز به سیستم جذب خودکار گرد و غبار اسکناس است. از دیگر ویژگی های این اسکناس شمار می توان به تنظیم درجه ضخامت اسکناس بدون آلودگی صوتی اشاره کرد.در ادامه معرفی دستگاه اسکناس شمار نیکیتا مدل 80B، با..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-60B
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 60Bپول شمار 60B، یک دستگاه پول شمار رومیزی محصول شرکت نیکیا می باشد که قابلیت شمارش اسکناس های کهنه و فرسوده را دارد. از دیگر ویژگی های این اسکناس شمار می توان به تشخیص اسکناس به هم چسبیده، نصفه و دوتایی اشاره کرد. در ادامه معرفی اسکناس شمار نیکیتا 60B، باید بگوییم که ای..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-45
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 45پول شمار LD-45، یک دستگاه پول شمار رومیزی محصول شرکت نیکیا می باشد که قابلیت شمارش اتوماتیک پس از قرار دادن اسکناس در دهانه ی ورودی را دارد. از دیگر ویژگی های این اسکناس شمار می توان به امکان قرار دادن اسکناس به دو صورت افقی و عمودی اشاره کرد.در ادامه معرفی اسکناس ..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-409A
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 409Aدستگاه پول شمار نیکیتا مدل 4090A، یک دستگاه پول شمار رومیزی محصول شرکت نیکیا می باشد که مجهز به سیستم شمارش و کیومی بدون نیاز به باز کردن باند رول سکناس می باشد. از دیگر ویژگی های این اسکناس شمار می توان به قابلیت شمارش 100 برگ اسکناس در 4 ثانیه را دارد.در ادامه ..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-4000
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 4000پول شمار nikita 4000، یک دستگاه پول شمار رومیزی است که قابلیت تشخیص دلار جعلی با دو خاصیت MT-MG را دارد. از دیگر ویژگی های این اسکناس شمار برنامه ریزی و شمارش اسکناس به تعداد دلخواه می باشد. سیستم عیب یابی خودکار و تست سنسورها و سیستم ضد جذب گرد و غبار در قطعات انتقا..

تماس با 73027-021

اسکناس شمار نیکیتا Nikita LD-2000
ناموجود
معرفی اسکناس شمار نیکیتا 2000پول شمار nikita 2000، یک دستگاه پول شمار رومیزی است که قابلیت تشخیص اسکناس های اصل و جعلی را دارد.دستگاه پول شمار نیکیتا توسط اشعه UV و IR این کار را انجام می دهد. در ادامه معرفی اسکناس شمار نیکیتا 2000، باید بگوییم که این پول شمار برای استفاده در بانک ها و ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

اسکناس شمار یا پول شمار به عنوان یکی از تجهیزات فروشگاهی و دستگاه های مورد استفاده در بانک ها و شرکت ها از کاربردی ترین وسایل برای سرعت بخشیدن به امور مالی می باشد. اسکناس شمار همچون دیگر تجهیزات فروشگاهی و ماشین های اداری در انواع متفاوت و با برند های مختلف به بازار و به جهت رفع نیاز بانک ها، شرکت ها و فروشگاه ها عرضه می شوند. از جمله برندهای معروف پول شمار می توان به اسکناس شمار AX، اسکناس شمار نیکیتا، اسکناس شمار مگا، اسکناس شمار سیتک، اسکناس شمار سایان، اسکناس شمار پارا و اسکناس شمار دماوند اشاره کرد.

اسکناس شمارها به دو صورت پول شمار رومیزی (اسکناس شمار رومیز) و پول شمار ایستاده ( اسکناس شمار ایستاده ) عرضه می شوند حتی به صورت پولشمار انگشتی هم هستند که جدیدا به بازار عرضه شده است.

کار اصلی پولشمارها همان طور که از اسم شان پیداست، شمارش اسکناس های نو و قدیمی می باشد که کیفیت کار آن ها می تواند متفاوت باشد. همچنین دستگاه اسکناس شمار مجهز به سیستم اشعه uv برای تشخیص تقلبی یا اصل بودن اسکناس می باشد.

خرید پول شمار

قبل از خرید اسکناس شمار لازم است به قابلیت های مختلف این دستگاه ها و همچنین قیمت و کیفیت آن ها توجه داشته باشید. همان طور که گفتیم پولشمار به دو صورت ایستاده و رومیزی عرضه می شوند. سرعت شمارش اسکناس شمار ها می تواند متفاوت باشد که با واحد برگ در دقیقه مشخص می شود.

هر دستگاه پول شمار با توجه به حجمی که برای آن مشخص شده، دارای ظرفیت ورودی اسکناس مشخصی است که طبعاً این آیتم نیز در قیمت پول شمار دخیل می باشد. بعضی از این دستگاه ها مانند اسکناس شمار AX 5200 که محصولی از برند پول شمار AX محسوب می شود با دارا بودن سیستم MG1 و MG2 می توانند برای تست دلار و یورو نیز به کار روند.

دستگاه های اسکناس شمار را می توانید از مراکز فروش تجهیزات فروشگاهی و ماشینهای اداری خریداری نمایید. ولی توصیه ما خرید پول شمار از فروشگاه های اینترنتی معتبر است. چرا که خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال در کنار قیمت های مناسب تری که دارند، تضمینی برای کیفیت کالای خریداری شده نیز می باشند.

سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات