منو
سبد خرید

پرینتر پزشکی لیزری - پرینتر پزشکی حرارتی

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA II
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA II اگر به پرینت دقیق و باکیفیت بسیار بالا نیاز دارید، پرینتر پزشکی کونیکا مینولتا DRYPRO SIGMA II انتخاب ایده آلی برای شما است. این پرینتر پزشکی به منظور چاپ تصاویر ثبت شده توسط انواع دستگاه های تصویربرداری پزشکی بر روی فیلم های ..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO SIGMA
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا DRYPRO SIGMA پرینتر پزشکی کونیکا مینولتا مدل DRYPRO SIGMA از جمله پرینترهای پزشکی لیزری محسوب می شود که در ارتباط با انواع دستگاه های تصویربرداری پزشکی مانند سیستم رادیوگرافی CR، رادیولوژی دیجیتال (DR)، دستگاه های CT و MRI می توان از آن استفاده نمود. البته ..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873 پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 873 از جمله پرینترهای لیزری است که در مراکز تصویر برداری پزشکی و رادیولوژی، بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها می توان از آن استفاده نمود. این چاپگر پزشکی در ابعاد 1..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HG
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HG پرینتر پزشکی وسیله ای است که برای پرینت تصاویر ثبت شده توسط دستگاه های تصویرپردازی پزشکی مانند دستگاه های CR، DR، CT، MRI و... مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832HG یکی از همین پ..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832 پرینتر پزشکی کونیکا مینولتا Konica Minolta DRYPRO 832 در دسته پرینتر پزشکی لیزری جای دارد و در انواع کلینیک ها، درمانگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری پزشکی می توان از آن برای چاپ تصاویر ثبت شده با دستگاه های تصویربرداری پزش..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری آگفا Agfa DRYSTAR 5302
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری آگفا 5302 Agfa DRYSTAR  پرینتر پزشکی لیزری 5302 Agfa DRYSTAR محصول شرکت آگفا است که دستگاهی با ابعاد کوچک است و قابلیت نصب و استفاده در محیط های کاری با فضای محدود را امکان پذیر می کند. علی رقم انداز کوچکی که پرینتر پزشکی DRYSTAR 5302 دارد، به دو سینی فیلم با 5 ..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری آگفا Agfa CR 15-X
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری Agfa CR 15-X زمانی که نیاز به یک پرینتر تصویر برداری دارید پرینتر پزشکی لیزری آگفا Agfa CR 15-X گزینه مناسبی خواهد بود. طراحی قدرتمند پرینتر پزشکی لیزری اگفا CR 15-X بسیار دقیق بوده و عمر طولانی را اطمینان می دهد. این محصول با داشتن طراحی مدولار اما قوی که ترکیبی از گزینه..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری آگفا Agfa CR 12-X
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری Agfa CR 12-X پرینتر پزشکی لیزری آگفا Agfa CR 12-X دستگاهی بسیار قوی بوده و نصب و نگهداری آن بسیار آسان است. به همین دلیل برای فضاهای کوچک بسیار مناسب می باشد. با استفاده از پرینتر پزشکی CR 12-X کلینیک هابه راحتی می توانند از حالت آنالوگ خارج شده و به حالت دیجیتال رفته و ا..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری Carestream DRYVIEW 6950
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری DRYVIEW 6950 پرینتر پزشکی لیزری Carestream DRYVIEW 6950 سیستم تصویربرداری لیزری است که عملکرد کامل را برای محیط های با حجم کاری بالا ارائه می دهد. این پرینتر پزشکی ترکیبی ایده آل از نوآوری های جدید و گزینه های مقرون به صرفه است. پرینتر پزشکی لیزری DRYVIEW 6950، با کیفیت و..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی لیزری Carestream DRYVIEW 5700
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی لیزری DRYVIEW 5700 پرینتر پزشکی لیزری Carestream DRYVIEW 5700 دستگاهی ساده و مقرون به صرفه است که برای کاربری در مراکز بهداشتی است که عکس را در تمام ابعاد ارائه می دهد. این پرینتر پزشکی برای رادیوگرافی محاسباتی CR، رادیوگرافی دیجیتال DR، توموگرافی کامپیوتری CT و برنامه های کارب..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی سابلیمیشن سونی Sony UP-DR80MD
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی سابلیمیشن UP-DR80MD Sony این پرینتر پزشکی، چاپگر رنگی دیجیتال در اندازه A4 است. پرینتر پزشکی سابلیمیشن DR80MD یک ترکیب جالب از راحتی، کم جا بودن، کیفیت تصویر برتر و کم هزینه بودن است در حالی که کوچکترین چاپگر رنگ A4 در جهان است. پرینتر پزشکی Sony UP-DR80MD تنظیم رنگ را به ..

تماس با 73027-021

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD
ناموجود
معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-X898MD Sony پرینتر پزشکی حرارتی Sony UP-X898MD یک چاپگر حرارتی دیجیتال سیاه و سفید A6 با ورودی DC قدرتمند است که چاپ با سرعت و یا کیفیت بالا از تصاویر پزشکی با پایه جمع و جور و برق DC ارائه می دهد. این پرینتر پزشکی، با طیف گسترده ای از محیط های تصویر برداری پزشکی از ق..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

پرینتر یا چاپگر را می توان یکی از معروف ترین، کاربردی ترین و قدیمی ترین دستگاه ها از بین ماشینهای اداری دانست. احتمالاً همه شما با این دستگاه (پرینتر یا چاپگر) آشنایی دارید پس نیازی به توضیح نیست.

ولی مسئله ای که وجود دارد اهمیت انتخاب یک چاپگر مناسب و کاربردی است که لازمه آن آشنایی با انواع پرینتر (پرینتر سوزنی، پرینتر جوهرافشان و پرینتر لیزری)، نحوه نصب پرینتر (چطوری پرینتر نصب کنم)، توانایی شناسایی مشکلات پرینترها و هر آنچه که می تواند در انتخاب آگاهانه شما تأثیر بگذارد، می باشد.

البته لازم به ذکر است که پرینترها انواع بسیار گوناگونی دارند که از بعضی از آن ها به عنوان تجهیزات فروشگاهی بهره گرفته می شود.

از نمونه های بارز این گونه پرینتر ها می توان به لیبل پرینتر و پرینتر چاپ کارت PVC اشاره کرد. دستگاه پرفراژچک را نیز می توان نوعی پرینتر دانست که برای جلوگیری از جعل چک و بیشتر در بانک ها و صرافی ها استفاده می شود و به نوعی می توان آن را از سیستم های امنیتی نیز به شمار آورد.

خرید پرینتر

با توجه به بازار رقابتی شدید و ظهور تکنولوژی های نوین در ماشین های اداری از جمله دستگاه چاپگر، بد نیست که قبل از خرید پرینتر با قابلیت جدید پرینترها آشنایی پیدا کنید چرا که ممکن است این قابلیت ها پاسخ گوی برخی از نیازهای شما باشند. همچنین توجه به برند محصولات پرینتر می تواند در انتخاب آگانه پرینتر تأثیرگذار باشد.

به فرض مثال پرینتر اچ پی که متخصص و پیشتاز در تولید پرینتر جوهرافشان و پرینتر لیزری می باشد و یا پرینتر کانن از برندهای معتبر تولید چاپگر به شمار می آیند.

شما با در نظر گرفتن این موارد و همچنین مشخصات و قابلیت های مدل های مختلف پرینتر ها قادر خواهید بود تا انتخابی آگاهانه در هنگام خرید پرینتر داشته باشید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات