پرینتر سامسونگ SAMSUNG

شرکت سامسونگ یک شرکت چند ملیتی کره ای که از تعداد زیادی شرکت تابعه، زیر مجموعه و فرعی تشکیل شده است. شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط لی بیونگ چول در حوزه شرکت بازرگانی تاسیس شد و از اواخر دهه 1990 فعالیت اش را جهانی کرد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی چاپگرها یا همان پرینترهای سامسونگ جایگاه خاصی بین کاربران دارد که در واقع پرینترها یکی از قطعات جانبی کامپیوتر می باشند که کارایی و کاربردهای مختلفی دارند. کار اصی پرینترهای سامسونگ چاپ اطلاعات و تصاویر گرافیکی می باشد. پرینترهای سامسونگ SAMSUNG بر اساس نوع مصرف و کاربرد و کارایی متفاوتی که دارند به چند دسته مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از : پرینترهای جوهر افشان سامسونگ، پرینترهای لیزری سیاه و سفید سامسونگ، پرینترهای لیزری رنگی سامسونگ، پرینترهای چند کاره سامسونگ و پرینترهای قابل حمل سامسونگ تولید و به بازار عرضه شده است.

در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با چند نمونه از پرینترهای معرفی شده می پردازیم.

بررسی پرینتر سامسونگ SAMSUNG

بررسی پرینتر سامسونگ SAMSUNG

پرینترهای جوهرافشان SAMSUNG: پرینتر جوهر افشان در واقع به وسیله منافذ ریزی که بر روی هد دستگاه قرار دارد قطرات ریز جوهر بر روی کاغذ پاشیده می شود و اطلاعات را چاپ می کند. پرینترهای جوهر افشان به دو دسته تقسیم می شوند که شامل پرینترهای جوهر افشان رنگی و پرینترهای جوهر افشان سیاه و سفید که هر کدام از این نوع پرینترها در مدل های مختلف از پرینترهای جوهرافشان تک کاره تا پرینترهای جوهرافشان چندکاره که جزو پرینترهای حرفه ای محسوب می شود طراحی شده اند و در بازار موجود می باشد.

پرینترهای لیزری SAMSUNG: این نوع پرینترها مانند دستگاه کپی عمل می کنند. پرینتر لیزری در واقع از سیستم الکتروستاتیک برای عملیات چاپ استفاده می کند که کارایی و سرعت چاپ دستگاه را بالا می برد. پرینترهای لیزری سامسونگ نیز به دو دسته پرینترهای لیزری رنگی و پرینترهای لیزری سیاه و سفید تقسیم می شوند. پرینترهای لیزری سیاه و سفید برای سرعت چاپ بالای اطلاعات و متون کاربرد زیادی دارند. پرینترهای لیزری رنگی بیشتر در حوزه تصاویر و کارهای گرافیکی کاربرد دارند و برای عکاسان و گرافیست های حرفه ای بسیار مناسب هستند زیرا کارایی و توانایی و کیفیت بالای چاپ اطلاعات و تصاویر را ارائه می دهند و جزو بهترین پرینترهای لیزری می باشند.

برای اطلاع از قیمت پرینترهای سامسونگ می توانید از طریق یکی از روش های زیر به ایده برتر مراجعه کنید:

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی