پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

پرینترهای اچ پی دستگاه های با دوام، قوی و پرکاری هستند که در نوع چند کاره پرچمدار و پیشرو می باشند.

پرینترهای چند کاره اچ پی معمولا دارای قابلیت فکس، پرینتر، اسکنر و کپی هستند که باعث می شود از نظر قیمت و کارایی در دید مشتری مقرون به صرفه باشد چرا که با خرید یک دستگاه می تواند تمامی نیازهای خود را با آن برطرف کند.

پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

 

پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

در آخرین بررسی هایی که در زمینه پرینترهای چندکاره صورت گرفته شده است پرینترهای اچ پی موفق به کسب رهبریت بازار در این عرصه شده اند.

این تحقیقات که توسط کمپانی تحلیلی و پژوهشی IDC  در سال 2018 انجام شده، فاکتورهای متعددی را برای این ارزیابی در نظر گرفته است که  در آن شرکت های متعدد و فعال موجود در بازار را از نظر کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار داده است.

خلاصه تحقیقات IDC نمودار زیر است:

 

 

پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

 

در نمودار بالا شرکت های مورد ارزیابی و موقعیت هر کدام از آنها قابل رویت است.

محور عمودی نمودار درباره فرآیندهای اجرایی، مدل محصولات و بازاریابی انها توسط هر شرکت است و محور افقی نمودار هم درباره استراتژی شرکت های مذکور است که میزان همسو بودن آنها با نیازهای مشتری را در بازه ی زمانی 3 تا 5 سال آینده نمایش می دهد.

 

پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

 

دایره های موجود در تصویر بالا نشان دهنده ی میزان فروش و سهم آن برند از بازار است.

بنابراین شرکت هایی که در محور افقی رشد کمتری داشتند نسبت به مشتری و تغییر نیازهای آن توجه کمتری دارند در نتیجه آن طور که به نظر می رسد پیشرفت کمتری هم خواهند داشت.

 

پرینترهای چند کاره اچ پی پیشرو در بازار

حتما بخوانید: بهترین پرینترهای چند کاره

 

به طور خلاصه داده های نمایش داده شده حاکی از این است که برند اچ پی رهبر بازار پرینترهای همه کاره است و  از لحاظ استراتژی و توانمندی از برندهای کانن، ریکو، لکسمارک، کونیکا مینولتا و زیراکس قوی تر است.

پس از آن برندهای شارپ، توشیبا و کیوسرا هستند که در حال پیشرفت و قوی تر شدن می باشند. پس از آنها هم برندهای اپسون، دل، برادر و اوکی دیتا قرار در رده ی جایگزینی هستند ولی با قدرت کمتری.

منبع: falnic

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی