پرفراژ چک پروتک protech

دستگاه پرفراژ چک پروتک protech یکی از تجهیزات فروشگاهی می باشد که از وسایل مهم و ضروری در بانک ها و سازمان ها و اداره ها می باشد و برای مصارف شخصی هم کاربرد دارد که می توانید با مراجعه به سایت معتبر فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان انواع مدل های پرفراژ چک پروتک protech را ببینید و انتخاب کنید.

پرفراژ چک پروتک protech

پرفراژ چک پروتک protech

پرفراژ چک پروتک protech دستگاهی است برای چاپ عمیق و غیرقابل جعل و دستکاری ارقام چک و اسناد مهم استفاده می شود. دستگاه پرفراژ چک پروتک در دو نوع مختلف شامل پرفراژ چک دستی پروتک protech و پرفراژ چک برقی پروتک protech موجود می باشند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

دستگاه پرفراژ چک دستی پروتک دستگاهی است که بیشترین استفاده را در شرکت ها و اداره ها و سازمان هایی که گردش چک بالایی ندارند استفاده می شود. این دستگاه نیازی به برق ندارد و در مواقعی که برق قطع است و یا برق وجود ندارد مفید است و قیمت مناسبی نیز دارند. نحوه استفاده از پرفراژ چک دستی protech به این صورت است که اول چک را زیر دستگاه می گذاریم و بعد از اون مبلغ چک را با گردوندن ارقام روی دایره بر روی چک چاپ می کنید نحوه استفاده از آن بسیار ساده و راحت می باشد.

دستگاه پرفراژ چک برقی پروتک دستگاهی است که به کامپیوتر وصل می شود و سرعت و دقت بالایی دارند. این دستگاه نیازی به دخالت دست ندارد و همه ی کارها را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. نحوه استفاده و کار با پرفراژ چک برقی protech به این صورت است که اول چک را داخل دستگاه می گذارید و بعد مبلغ چک را تایپ کرده و در نهایت دستور چاپ را به دستگاه می دهید. البته مدل دیگری از این دستگاه به این نحو عمل می کند که باید ارقام و تاریخ و .... را در رایانه تایپ کنید و از رایانه دستور چاپ را انجام دهید که عملکرد این دستگاه ها بستگی به مدل دستگاه پرفراژ چک برقی پروتک protech دارد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی