پرفراژ چک مکس max

دستگاه پرفراژ چک مکس max جزو ماشین های اداری می باشد. پرفراژ چک مکس دستگاهی است برای حفظ امنیت و جلوگیری از جعل و سوء استفاده از چک ها طراحی و ساخته شده است که بیشتر در بانک ها و سازمان ها و اداره ها استفاده می شود. پرفراژ در لغت به معنی سوراخ های ریز متوالی به شکل خطی هستند که از این طریق کاغذ به راحتی از محل پرفراژ جدا می شود.

پرفراژ مکس max در دو نوع شامل: پرفرارژ چک دستی مکس max و پرفراژ چک برقی مکس max دسته بندی می شوند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

پرفراژ چک مکس max

پرفراژ چک مکس max

پرفراژ چک برقی مکس max دستگاهی است که به کامپیوتر وصل می شود و در نتیجه سرعت و دقت بالایی دارند نحوه کار کردن با دستگاه چک برقی مکس به این صورت است که چک را در داخل دستگاه می گذاریم و بعد از اون مبلغ چک را تایپ می کنیم و در نهایت دستور چاپ را به دستگاه می دهید البته مدل دیگری از این دستگاه به این صورت که شما باید ارقام و تاریخ و .... را در رایانه تایپ کنید و دستور چاپ را از کامپیوتر بدهید که نحوه عملکرد پرفراژ چک برقی max به مدل دستگاه بستگی دارد.

پرفرارژ چک دستی مکس دستگاهی که نیاز به اتصال برق ندارد و در مواقعی که برق وجود ندارد می تواند مفید باشد و نیازهای شما را برآورده کند. نحوه استفاده از پرفراژ چک دستی max پیچیدگی خاصی ندارد و فقط کافی است که شما چک را زیر دستگاه بگذارید و بعد از آن مبلغ چک را با گردوندن ارقام روی دایره بر روی چک چاپ کنید تا عملیات پرفراژ کردن انجام شود.

دستگاه پرفراژ چک max بسیار شبیه به دستگاه های پرینتر عمل می کند با این تفاوت که نوع جوهر و تکنولوژی به کار رفته در این نوع دستگاه ها متفاوت است، در پرفراژ چک max از تکنولوژی چاپ عمیق برای افزایش امنیت استفاده می شود و جوهر آن ها از طریق کارتریج قابل تعویض می باشد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی