منو
سبد خرید

لیست قیمت پرده نمایش رفلکتا

پرده نمایش 300*300 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300*300 رفلکتا سقفیپرده نمایش ها که یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد محسوب می شوند به منظور افزایش کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور طراحی و ساخته شده اند که بر این اساس انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با نوع نیاز کاربران موجود است. یکی از انواع پرده نمایش ها، پرد..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 300*300 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300*300 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 250*250 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا پایه داردر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مور..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 250*250 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا سقفیپرده نمایش ها که یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد محسوب می شوند به منظور افزایش کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور طراحی و ساخته شده اند که برا این اساس انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با نوع نیاز کاربران موجود است.یکی از انواع پرده نمایش ها، پرده..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 250*250 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 200*200 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا سه پایهدر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مورد..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 200*200 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا سقفیپرده نمایش به منظور نمایش محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور ها در سالن های کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی و در کل در هر موقعیتی که به کیفیت مطالب پخش شده اهمیت می دهند، استفاده می شوند. در مکان هایی که ویدئو پروژکتور به صورت ثابت نصب می گردد، پرده نمایش های دس..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 200*200 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 180*180 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا سه پایهدر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مورد..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 180*180 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا سقفیپرده نمایش به منظور نمایش محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور ها در سالن های کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی و در کل در هر موقعیتی که به کیفیت مطالب پخش شده اهمیت می دهند، استفاده می شود. با توجه به شرایط و کاربری های مختلفی که از پرده نمایش استفاده می کنند، انوا..

تماس با 73027-021

پرده نمایش 180*180 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند.با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مث..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

پرده نمایش ویدئو پروژکتور که از تجهیزات آموزشی مکمل برای ویدئو پروژکتور به محسوب می شود، صفحه نمایشی سفید رنگ است که تصویر خروجی دیتا ویدئو پروژکتور بر روی آن به نمایش در می آید.

با اینکه در سایت ایده برتر پارسیان، پرده نمایش دیتا ویدئو پروژکتور در قسمت تجهیزات آموزشی قرار داده شده ولی این بدان معنا نیست که پرده نمایش دیتا پروژکتور صرفاً منحصر به مراکز آموزشی است. بلکه در همایش ها، سالن های آمفی تئاتر و در کل هر مکانی که قرار است تصاویر برای یک جمعیت(کم یا زیاد) از افراد به نمایش درآیند، از پرده نمایش ویدیو پروژکتور بهره گرفته می شود.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور از نظر کارکرد و شکل انواع متفاوتی دارد. پرده نمایش برقی، پرده نمایش برقی ریموت دار، پرده نمایش سقفی، پرده نمایش سقفی دستی، پرده نمایش بک پروجکشن و پرده نمایش پایه دار. هر کدام از این پرده های نمایش کاربردها و ویژگی هایی دارا می باشد که می توانند نیازهای متفاوت را برطرف سازد.

پرده نمایش سقفی ویدئو پروژکتور همانطور که از اسمش پیداست، از سقف آویزان می شود و جایگاه ثابتی دارد. پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور قابلیت باز و بسته شدن توسط کنترل از راه دور را دارند و مزیت آنها این است که در ابعاد و اندازه های بزرگ می توانند تولید شوند.

از طرفی پرده نمایش پایه دار ویدئو پروژکتور به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد. خوب است این را هم بدانید که دو دستگاه کیت هوشمند و برد هوشمند از کالاهای مرتبط با پرده نمایش و دیتا ویدئو پروژکتور می باشند که در هوشمند سازی مدارس نقشی ملموس داشته اند.

خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور

در ابتدا باید گفت که جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور تأثیر فراوانی در کیفیت تصویری دارد که از ویدئو پروژکتور ساطع می شود. از طرفی در خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور باید به ابعاد پرده نمایش توجه داشته باشید.

برای سالن های بزرگ استفاده از پرده نمایش برقی مناسب است. با توجه به اهمیت توجه به برند در هنگام خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور، بد نیست این را هم بگوییم که از بهترین برندهای موجود، پرده نمایش اسکوپ و پرده نمایش رفلکتا می باشند.

سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات