پرده نمایش رفلکتا

پرده نمایش یکی از لوازم جانبی تجهیزات آموزشی قرار دارد که در بازار ایران و فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. پرده نمایش ویدئو پروژکتور با برند رفلکتا در واقع وسیله ای است که تصاویر را نشان می دهد. تصویر توسط ویدئو پروژکتور بر روی پرده نمایش منعکس می شود و تصاویر را بر روی پرده نشان می دهد.

بررسی پرده نمایش رفلکتا

بررسی پرده نمایش رفلکتا

از پرده نمایش رفلکتا در حوزه های مختلف آموزشی از جمله مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها، اداره ها، کنفرانس ها و ..... استفاده می شود. در ضمن پرده نمایش رفلکتا از موادی ساخته شده است که نقش به سزایی در بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر دارند.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور رفلکتا در مدل های متنوعی از جمله پرده نمایش پایه دار ویدئو پروژکتور رفلکتا، پرده نمایش دیواری/سقفی ویدئو پروژکتور رفلکتا، پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور رفلکتا و پرده نمایش قابل حمل رومیزی رفلکتا دسته بندی می شود که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

پرده نمایش قابل حمل رومیزی رفلکتا: این نوع پرده ها در انواع مختلفی از جمله پایه دار، دیواری و برقی تولید شده اند و در بازار موجود می باشند. پرده نمایش قابل حمل کوچک هستند که به صورت آکاردئونی در داخل یک غلاف کیف مانند جمع می شوند و توسط دستگیره تعبیه شده بر روی آن به راحتی قابل حمل می باشند. پس از باز کردن پرده، پایه های کوچک آن از دو طرف باز می شوند و بر روی زمین قرار می گیرند. پرده نمایش قابل حمل در کنار ویدئو پروژکتورهای جیبی مناسب برای استفاده هستند زیرا در کنار هم یک مجموعه کامل پرتابل و قابل انتقال را جهت دمو و پرزنت تشکیل می دهند.

پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور رفلکتا: این پرده نوعی پرده دیواری/سقفی است که به موتور الکتریکی مجهز می باشد و به وسیله ریموت کنترل و کلید صفر و یک قابل کنترل هستند. پرده نمایش برقی در اتاق های کنفرانس و سالن های همایش علاوه بر ثابت بودن ویدئو پروژکتور و پرده نمایش، دارای ظاهری زیبا در کار و ارائه تصاویر می باشند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی