پرده نمایش اسکوپ

یکی از تجهیزات جانبی آموزشی پرده نمایش ویدئو پروژکتور با برند اسکوپ می باشد که در بازار و فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. پرده نمایش اسکوپ به همراه دستگاه ویدئو پروژکتور در کنار هم استفاده می شوند که تصاویر را بر روی پرده نمایش نشان می دهد. پرده نمایش اسکوپ جهت نمایش تصاویر ویدئو پروژکتور استفاده می شود و به دلیل موادی که در ساخت این نوع پرده نمایش ها به کار رفته است نقش به سزایی در بالا بردن کیفیت تصاویر دارند.

پرده نمایش اسکوپ

پرده نمایش اسکوپ

پرده نمایش اسکوپ در مدل های مختلفی از جمله پرده نمایش پایه دار اسکوپ، پرده نمایش سقفی/دیواری اسکوپ، پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ و بک پروجکشن دسته بندی می شوند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد. پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ در حوزه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی مثل مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها، اداره ها، کنفرانس ها و ..... استفاده می شوند و نقش به سزایی در حوزه آموزشی دارند.

پرده نمایش پایه دار اسکوپ: این نوع پرده نمایش قابل حمل می باشد و قیمت مناسبی دارد. پرده بیشتر از طول 2 متر برای سهولت جابه جایی و نصب این نوع پرده پیشنهاد نمی شود. بهتر است نوع پرده را متناسب با نوع استفاده از ویدئو پروژکتور انتخاب کنید. به عنوان نمونه برای استفاده از پروژکتورهای سقفی استفاده از پرده های سقفی مناسب هستند و برای پروژکتورهای روی میزی یا پایه دار استفاده از پرده های قابل حمل مناسب می باشند.

پرده نمایش دیواری/سقفی اسکوپ: این نوع پرده برای ویدئوپروژکتورهای سقفی ثابت مناسب هستند تا تنظیمات تصویری ویدئو پروژکتور با جا به جایی پرده تغییر نکند. پرده نمایش سقفی/دیواری به غلافی مجهز است که با آزاد کردن ضامن آن، پرده به صورت رول داخل آن جمع می شود و به وسیله همان ضامن می توان آن را دوباره باز کرد. پرده های دیواری معولا دارای طول و عرض یکسانی هستند.

پرده نمایش برقی اسکوپ: این نوع پرده نمایش مجهز به موتور الکتریکی است و به وسیله ریموت کنترل و کلید صفر و یک قابل کنترل هستند. از این پرده نمایش معمولا در اتاق های کنفرانس و سالن های همایش استفاده می شود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی