هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

این روزها تکنولوژی چاپ سه بعدی تیتر نخست اخبار تکنولوژی را به خود اختصاص داده است. این بار شرکت Loop که یک استارتاپ بلژیکی است با ساختن یک هدفون بسیار حرفه ای با استفاده از چاپگر سه بعدی، توجه همه کاربران به سمت خود جلب کرده است.

 

هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 

این استارتاپ که در حقیقت متخصص محافظت و مراقبت از گوش در برابر امواج صوتی مضر می باشد، هدفون هایی به شکل حلقه ساخته است.

این هدفون که توسط یک پرینتر سه بعدی مخصوص، مدل سازی شده است می تواند حس ناخوشایند وزوز یا زنگ زدن گوش را بسیار کاهش دهد.

 

هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 

این شرکت اعلام کرده دستگاه های مشابه که با فناوری چاپ سه بعدی ساخته می شوند، می توانند از افت شنوایی افراد جلوگیری کنند و در عین حال ظاهر زیبایی نیز داشته باشند.

معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

سایر هدفون های ریزی که برای قرارگرفتن درون گوش طراحی شده اند معمولا در سخنرانی ها و کنسرت ها برای شنیدن و حرف زدن همزمان به کار میروند، ظاهر جالبی ندارند و اندازه گوش را بسیار بزرگ و بد شکل نشان می دهند به علاوه ممکن است آسیب های جدی به شنوایی فرد وارد نمایند.

معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 

در ادامه معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی باید گفت که شرکت loop، یک فیلتر شنیداری مخصوص و قابل تنظیم را در ساختار محصول خود تعبیه کرده و به این ترتیب، این معضل را از بین برده است.

 

معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 

این هدفون به شکل حلقه طراحی شده که علاوه بر محافظت از گوش در برابر امواج صوتی، ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارد. این حلقه ها، به صورت ویژه به منظور گوش دادن به موسیقی طراحی شد و صدایی بسیار حرفه ای و طبیعی را ارائه می دهند.

جالب تر آن که به دلیل ساخت آن با چاپ سه بعدی، هیچ حس بدی را به فرد القا نخواهد کرد. از طریق هدفون حلقه مانند 3D Loop فرد می تواند با تنظیمات اختصاصی آن، به صورت همزمان صدای موسیقی و محیط اطراف را دریافت کند.

 

معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 

جالب است بدانید با توجه به متفاوت بودن اندازه گوش افراد، هر هدفون به صورت اختصاصی و متناسب با آناتومی گوش او، به صورت سه بعدی چاپ می شود. به همین دلیل بدون آزرده کردن شخص، کاملا در گوش ثابت می شود.

حتما بخوانید: چاپگر سه بعدی در صنعت خودروسازی و قطعه سازی

معرفی هدفون حرفه ای ساخته شده با پرینتر سه بعدی

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی