نسل جدید ساینیج سامسونگ در یک فرودگاه بین المللی

شرکت سامسونگ Samsung در تولید تجهیزات الکترونیکی مختلف مثل انواع مانیتور، مانیتور صنعتی، ساینیج دیجیتال و انواع ماشین های اداری پیشرو است.

این برند مطرح اینبار تصمیم به توسعه محصولات خود گرفته و نسل جدیدی از ساینیج را تولید کرده است که نخستین بار در بزرگترین فرودگاه بین المللی راه اندازی شد.

 

نسل جدید ساینیج سامسونگ در یک فرودگاه بین المللی

 

سامسونگ با همکاری فرودگاه های بین المللی دبی و AirportLabs، نمایشگر پیشرفته ای را طراحی کرده که اطلاعات پرواز را بر اساس Cloud نمایش می دهد. این ساینیج دارای تکنولوژی نمایش SoC است و در فرودگاه های دوبی راه اندازی شده است.

 

 

گسترش کاربرد دیجیتال ساینیج سامسونگ را می توان به نوعی مدیون مسئولین این فرودگاه دانست که تصمیم گرفتند در سیستم نمایشگرهای خود نوآوری بزرگی ایجاد کنند.

استفاده از سیستم پیشرفته FIDS بر اساس cloud علاوه بر عملکرد فوق العاده و استثنایی، قیمت مناسبی دارد و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه است.

راه اندازی نسل جدید ساینیج سامسونگ در فرودگاه بین المللی دوبی

با ارتقاء سیستم نمایشگرهای فرودگاه دوبی به ساینیج های SoC سامسونگ، مسئولین فرودگاه می توانند نرم افزار جدید  VisionAir FIDS را بدون نیاز به وجود یک کامپیوتر خارجی راه اندازی نمایند.

این کار به تنهایی هزینه های فرودگاه را به میزان زیادی کاهش می دهد.

 

راه اندازی نسل جدید ساینیج سامسونگ در فرودگاه بین المللی دوبی

 

با راه اندازی نسل جدید ساینیج سامسونگ در فرودگاه بین المللی دوبی و طبق اظهار نظر مسئولین آن، این فرودگاه پر رفت و آمد ترین فرودگاه بین المللی در دنیا است و بهترین و کم هزینه ترین روش برای ارتقاء و بهبود عملکرد آن، استفاده از تکنولوژی های هوشمند است.

آنها می گویند: « مهمترین عناصر عملیاتی فرودگاه شامل اطلاعات و ارتباطات است و ما دید بسیار مثبتی به سیستم نمایشگرهای سامسونگ داریم ». انواع مانیتور و نمایشگرهای صنعتی سامسونگ شرایطی را فراهم می کنند که اطلاعات پروازها، تبلیغات و غیره را به راحتی در معرض میلیونها نفری قرار گیرد که در سال از این فرودگاه عبور می کنند. 

 

راه اندازی نسل جدید ساینیج سامسونگ در فرودگاه بین المللی دوبی

 

حتما بخوانید: نمایشگرهای صنعتی سامسونگ در کسب و کار

کارشناسان سامسونگ نیز استفاده از یک پلتفرم اختصاصی cloud برای مدیریت محتوا را بسیار مفید دانسته و معتقدند از این طریق می توان اطلاعات را با وضوح بالا، در اسرع وقت و کاملا موثر منتشر نمود. به این ترتیب اسمارت ساینیج سامسونگ انتقال اطلاعات در سیستم حخمل و نقل را دچار تحولی اساسی کرده است.

از جمله قابلیت های ساینیج SoC سامسونگ می توان به راه اندازی نمایشگر با مرورگر اینترنت و بدون نصب نرم افزار، امکان فعال سازی اسمارت ساینیج برای بخش خاصی از فرودگاه و همچنین مدیریت محتوا با استفاده از گوشی موبایل اشاره نمود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی