نرم افزار حسابداری | نرم افزار حسابداری هلو - نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته) کد کالا : 701120060051 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Holo

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
نرم افزار فروشگاهی هلو صدور فاکتور خرید: دارد گزارش گیری فاکتور: دارد ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد استفاده از بارکدخوان: دارد معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

نرم افزار فروشگاهی هلو

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو

نرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار حسابداری پیشرفته دارای محیط کار بسیار ساده است که امکان مدیریت حسابداری به صورت کامل و دقیق را ارایه می کند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فروشگاه های بزرگ و کوچک بدون داشتن اطلاعات حسابداری می توانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی هلو نسخه پیشرفته می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. نرم افزار حسابداری پیشرفته همچنین تمامی امکانات نسخه های قبلی از جمله نرم افزار فروشگاهی پایه و نرم افزار فروشگاه ساده را داراست.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی به کاربر این قابلیت را میدهد تا گزارش های دقیق و به صورت لحظه ای از کالا ها، چک ها و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان تهیه کنید. همچنین از امکانات آن می توان به امکان استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد. از ویژگی های این نوع نرم افزار حسابداری هلو میتوان قابلیت مدیریت انبار، تعریف کد، بارکد ویژه و مخصوص برای هر کالا نام برد که این امر سبب سهولت در صدور فاکتور میشود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته) میتوان به امکان پرینت چک ها و راس گیری به صورت دو فرم ریالی و زمانی اشاره کرد. با استفاده از نرم افزار متوسط مالی و حسابداری هلو می توان انواع گزارش ها را دریافت کرد که گزارشات این دستگاه شامل گزارشات پیشرفته، گزارش ریالی و تعدادی، گزارش گردش کالا و گزارش مرور حسابها نام برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری پیشرفته هلو می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس حاصل فرمایید.

مشخصات کالا:
صدور فاکتور خرید :دارد
اعلام سررسید فاکتورها :دارد
گزارش گیری فاکتور :دارد
گزارشات پیشرفته :دارد
راس گیری از چک ها :دارد
بارکد خوان :دارد
کارت خوان :ندارد
گزارش انبار :دارد
امکان اتصال به ترازو :دارد
تعریف حساب های بانکی :دارد
دسته بندی مشتریان :دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی :دارد
امکان دسترسی برای کاربران :دارد
گزارش دفتر کل، معین و تفضیلی :دارد
کارایی :فروشگاهی، اداری و همه اصناف
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی