منو
سبد خرید

نرم افزار حسابداری فروشگاهی - نرم افزار حسابداری شرکتی

​امروزه بر کسی پوشیده نیست که در کسب و کار، یکی از پایه ای ترین موارد، بخش حسابداری و حسابرسی است. هر چقدر این قسمت قوی تر باشد، پیشرفت و استحکام کار بیشتر می شود. فرقی نمی کند که شما صاحب یک مجموعه بزرگ صنعتی باشید و یا یک فروشگاه در یک محله، نرم افزار حسابداری جزو ارکان اصلی کار شماست؛ تنها تفاوت می تواند در این باشد که یک فروشگاه کوچک، به دنبال یک نرم افزار حسابداری ارزان می گردد و یک کارخانه، نرم افزار پیچیده تر و با امکانات بیشتری نیاز دارد.

خوشبختانه، شرکت های ایرانی توانسته اند نرم افزارهای حسابداری قدرتمندی تولید نمایند که به خوبی توانسته بخش مالی مجموعه ها را پشتیبانی نمایید مانند نرم افزار حسابداری هلو، نرم افزار حسابداری آسان، نرم افزار حسابداری سپیدار و نرم افزار حسابداری همکاران سیستم که هریک قابلیت های خاص خود را دارند. مزیت این نرم افزارها در این است که می توانند با توجه به نیاز کار شما، امکانات جدیدی اضافه کنند.

خرید نرم افزار حسابداری

وجود تنوع در نرم افزارهای حسابداری به شما اجازه می دهد تا نرم افزاری خریداری کنید که بیشترین کاربرد و امکاناتی متناسب با کسب و کار شما را داشته باشد. از طرفی، لزومی ندارد برای امکانات غیر ضروری هزینه اضافی پرداخت کنید، برای مثال ماژول هایی که یک مجموعه صنعتی نیاز دارد ممکن است برای یک فروشگاه و یا رستوران کاربردی نداشته باشد. بنابراین، هر نوع کسب و کار می تواند امکانات و حتی نرم افزار مختص به خود را داشته باشد. نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار حسابداری فروشگاهی، نرم افزار حسابداری بازرگانی، نرم افزار حسابداری صنعتی، نرم افزار حسابداری رستوانی و برای تولید و تهیه غذا، برخی از این نرم افزارها هستند که هر کدام برای یک دسته از مشاغل کاربرد دارند. نرم افزارهای حسابداری موجود، توسط شرکت های داخلی نوشته و یا ویرایش شده اند که جزو مزایای بسیار خوب آنهاست؛ زیرا پس از خریداری، در صورت نیاز به هر گونه تغییرات، می توانید با بخش پشتیبانی آن هماهنگ کرده و برای کسب و کار خود، آن را شخصی سازی نمایید.

برای تهیه نرم افزار حسابداری و مالی می توانید به همین وبسایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز به هر گونه سوال و مشاوره قبل از خرید، می توانید با شماره 73027 تماس گرفته و بهترین نرم افزار را برای کسب و کار خود تهیه نمایید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلونرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار حسابداری پیشرفته دارای محیط کار بسیار ساده است که امکان مدیریت حسابداری به صورت کامل و دقیق را ارایه می کند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فروشگاه های بزرگ..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)نرم افزار حسابداری پایه هلو از ساده ترین نرم افزار فروشگاهی هلو به شمار می رود و معمولا برای فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه ساده بدون داشتن اطل..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی متوسط هلونرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار متوسط حسابداری به شمار می رود و با وجود اینکه فضای کاربری ساده دارد اما بسیاری از قابلیت های نرم افزار های پیشرفته را داراست. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فر..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو سادهنرم افزار حسابداری ساده هلو که در دسته ی نرم افزار فروشگاهی قرار دارد از نرم افزار فروشگاهی پایه بالاتر است. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با ..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته متوسطنرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته نرم افزاری متوسط برای مجموعه هایی طراحی شده است که نیازی به انبار و کارهای پیشرفته جهت حسابداری ندارند و می خواهند یک سیستم فروشگاهی و حسابداری ساده راه بیاندازند. از مزیت های این نسخه می توان به ک..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته سادهنرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ ساده برای مجموعه هایی طراحی شده است که نیازی به انبار و کارهای پیشرفته جهت حسابداری ندارند و می خواهند یک سیستم فروشگاهی و حسابداری ساده راه بیاندازند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم بسته عمومی
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومینرم افزار حسابداری و مالی سپیدار بسته عمومی از سری نرم افزار های شرکت همکاران سیستم است. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با آن کار..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم بسته بازرگانی
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم بسته بازرگانینرم افزار حسابداری سپیدار بسته بازرگانی از سری نرم افزار های شرکت همکاران سیستم است که مخصوص کارهای بازرگانی می باشد. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در کار بازرگانی بدون داشتن اطلاعات حس..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود زعفران
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود زعفراننرم افزار حسابداری زعفران از سری نرم افزار های حسابداری رستوران و فست فود است که قابلیت صدور فاکتور خرید را دارد. در واقع نرم افزار حسابداری زعفران نرم افزاری است که به صورت اختصاصی برای انواع رستوران ها، فست فود ها، کافی شاپ ها، آشپزخانه ها، کتری..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری QuickBooks Pro
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری و مالی QuickBooks Proنرم افزار حسابداری QuickBooks Pro یک نسخه حرفه ای حسابداری است که هم مشتریان و هم فروشندگان را ردیابی می کند و تمام وظایف مربوط به بانکداری را به صورت ساده و خودکار انجام می دهد. برای معرفی نرم افزار حسابداری و مالی QuickBooks Pro باید بگوییم که این ..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری NetSuite
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری و مالی NetSuiteنرم افزار حسابداری NetSuite به شما اجازه می دهد تا سه قابلیت مهم حساب های قابل پرداخت را با یکدیگر تطابق دهید. این سه قابلیت مهم شامل فاکتور دریافت، فاکتور فروشنده و سفارش خرید است. به عنوان مثال شما می توانید مالیات خود و همچنین فروشندگان را از طریق انتقا..

تماس با 73027-021

نرم افزار حسابداری Freshbooks
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری و مالی Freshbooksنرم افزار FreshBooks در سال 2017 اولین رتبه در لیست بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک را به خود اختصاص داد. این نرم افزار یک راه حل برای مدیریت حسابداری شما محسوب می شود که کار با آن برای بسیار ساده است.در ادامه معرفی نرم افزار حسابدار..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات