منو
سبد خرید

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی اداری یونیک راما Rama Unique
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری Rama Unique میزهای جلو مبلی یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون اتاق هستند که استفاده از آنها نه تنها باعث زیبایی و از یکنواختی درآمدن اتاق می شود، بلکه باعث کامل شدن طراحی داخلی مبلمان شما نیز می شود. شرکت ایرانی راما چوب یکی از شرکت هایی است که در عرصه تولید م..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری کاترین کامپی سیستم CompySystem Katrin
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری کاترین کامپی سیستم شرکت ایرانی کامپی سیستم از جمله شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید میز مدیریتی و کارمندی، صندلی مدیریتی، صندلی اداری، مبلمان اداری و تجهیزاتی از قبیل کمد و کتابخانه به حساب می آید. میز جلو مبلی کاترین کامپی سیستم از طراحی ظاهری خاص و جذابی ..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری ویانا کامپی سیستم CompySystem Viana
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری ویانا کامپی سیستم میز جلو مبلی اداری ویانا یکی از محصولات شرکت ایرانی کامپی سیستم است که در زمینه تولید میز و صندلی مدیریتی و کارمندی، کمد، کتابخانه و انواع تجهیزات و مبلمان اداری فعالیت می کند. میز جلو مبلی اداری ویانا کامپی سیستم CompySystem Viana در ابعاد 11..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری لیتون راما Rama Liton
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری لیتون راما شرکت ایرانی راما چوب که در زمینه تولید انواع مبلمان و میز مدیریتی فعالیت دارد، میز جلو مبلی لیتون را در ابعاد 100*50*45 سانتی متر و به صورت دورنگ به بازار عرضه کرده است. در رابطه با این مبلمان اداری می توان گفت که اگر به دنبال یک میز جلو مبلی زیبا، م..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری لیبرا راما Rama Libra
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری لیبرا راما میز جلو مبلی لیبرا یکی از محصولات شرکت ایرانی راما است که در زمینه تولید تجهیزات اداری از قبیل مبلمان اداری، میز و صندلی مدیریتی و صندلی کارمندی، کمد، کتابخانه و... فعالیت می کند. این میز که در ابعاد 90*50*50 سانتی متر و در ر..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری سلنا راما Rama Selena
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری سلنا راما میز جلو مبلی راما مدل Selena محصول شرکت راما چوب است که سابقه ای طولانی در زمینه تولید انواع مبلمان اداری، میز و صندلی میز مدیریتی، صندلی اداری، کمد و سایر تجهیزات اداری دارد. در ساخت میز جلو مبلی سلنا از ترکیبی از چوب و چرم استفاده شده که باعث شده تا..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری سروینا کامپی سیستم CompySystem Servina
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری سروینا کامپی سیستم  شرکت ایرانی کامپی سیستم یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید میز مدیریتی، صندلی اداری،  میز جلو مبلی، کتابخانه، مبلمان اداری و دیگر تجهیزات اداری فعالیت می کند. از جمله محصولات این شرکت می توان به میز جلو مبلی Servina اشاره کرد که ب..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری سراسوس راما Rama Serasos
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری سراسوس راما میز جلو مبلی راما سراسوس یکی از محصولات شرکت راما چوب است. این شرکت در زمینه تولید میز و صندلی مدیریتی و کارمندی، مبلمان اداری، ، کمد، کتابخانه و دیگر تجهیزات اداری فعالیت می کند. میز جلو مبلی سراسوس راما در ابعاد 1 متر طول، 50 سانتی متر عرض و 50 سا..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری سامان کامپی سیستم CompySystem Saman
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری سامان کامپی سیستم شرکت کامپی سیستم یکی از شرکت های ایرانی تولیدکننده مبلمان و تجهیزات اداری به شمار می آید. از جمله محصولات آن می توان به انواع میز مدیریتی، صندلی مدیریتی و کارمندی، مبلمان اداری، کمد، کتابخانه، مبل و میز جلو مبلی اشاره کرد. جلو مبلی اداری سامان..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری رونا کامپی سیستم CompySystem Rona
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری رونا کامپی سیستم شرکت کامپی سیستم یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید مبلمان و تجهیزات اداری شامل میز و صندلی مدیریتی و کارمندی، کمد، کتابخانه، صندلی اداری و... می باشد. میز جلو مبلی اداری رونا کامپی سیستم CompySystem Rona یکی از محصولات شرکت کامپی سیستم می باش..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری رومینا کامپی سیستم CompySystem Romina
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری  CompySystem Romina شرکت ایرانی کامپی سیستم یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و مبلمان اداری شامل صندلی اداری، کتابخانه، میز مدیریتی، کمد و... است. میز جلو مبلی اداری رومینا کامپی سیستم CompySystem Romina یکی از محصولات این شرکت است که در..

تماس با 73027-021

میز جلو مبلی اداری راما مدولار Rama Modular
ناموجود
طراحی و کیفیت میز جلو مبلی اداری Rama Modular شرکت راما چوب از جمله شرکت های فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات اداری شامل مبلمان اداری ، کمد، کتابخانه، صندلی اداری و میز مدیریتی، کارمندی و... محسوب می شود. میز جلو مبلی اداری مدولار، یکی از محصولات این شرکت ایرانی می باشد که با طراحی ظاهری مدرن و ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

مشاغل اداری و شرکتی در حال افزایش است و به سمت این حرکت می کنند که در پشت نشسته و با کامپیوتر خود کار کنند. همین موضوع می تواند سلامت افراد را به خطر بیاندازد. یکی از جنبه های مهم مبلمان اداری نیز همین موضوع است. وجود انواع میز و صندلی اداری، گذشته از زیبایی بخشی به محیط، استفاده از میز اداری مزایای زیادی دارد.

شاید همیشه خرید صندلی اولویت داشته باشد، اما میز کارمندی و یا میز مدیریتی نیز جایگاه خود را دارد. تناسب میز کارمندی با صندلی و فردی که در کنار آن می نشینند بسیار مهم است و اجازه می دهد تا بازدهی افراد بیشتر شده و راحت تر بتوانند به امور رسیدگی کنند.

لازم نیست صرفا میز اداری بسیار گران قیمت باشد، صرفا از نظر رعایت استانداردها بتوان از آن بهره گرفت اولویت دارد. امروزه انواع میز اداری ساده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. این گونه میز اداری و کنفرانس شاید ویژگی های ساده ای داشته باشند اما از نظر رعایت استانداردها، کاملا قابل اطمینان هستند. تنها ممکن است کیفیت چوب آنها و یا طرح و نقش های کمتری داشته باشد. برای نمونه میز اداری ام دی اف که علاقمندان بسیاری داشته و می تواند زیبایی را به محیط کار شما ببخشد.

خرید میز اداری

اگر از علاقمندان به خرید میز اداری هستید، بایستی در نظر داشته باشید که امروزه تنوع میز اداری بسیار زیاد است. علاوه بر این، دیگر نیازی به جستجوی بسیار برای یافتن میز اداری مناسب ندارید، زیرا هم می توانید آن را با توجه به نوع دلخواه و نوع اتاق سفارش دهید و هم می توانید از میان تنوع بسیار موجود، یکی را به سادگی انتخاب کنید.

اما در هر صورت شما نیاز دارید تا مراکز بزرگ با تنوع بالا را انتخاب نمایید. برخی ممکن است برای خرید میز کارمندی، به جزییات توجه نکرده و تمام اولویت خود را برای انتخاب بهترین میز مدیریتی قرار دهند.

در این رابطه باید گفت که این کار نیز می توانید به زیبایی محیط کار ضربه وارد کند. اگر قرار باشد همه محیط اداری، از محصولات با کیفیت استفاده شود، بایستی در انتخاب محصول دقت لازم را به خرج دهید. بنابراین نباید فرقی میان میز کارشناسی و یا مدیریتی قائل شوید.

در این رابطه شرکت ایده برتر پارسیان تلاش دارد تا محصولات با کیفیت و متنوعی را از برندهای مطرح، به نمایش گذاشته و انتخاب را به مشتری واگذار کند. از ویژگی های این مجموعه، بهره مندی از متخصصان در این زمینه است که می توانند خواسته های شما را ارزیابی کرده و در انتخاب بهترین گزینه راهنمای شما باشند.

بنابراین اگر قصد خرید این محصولات را دارید و می خواهید بهترین ها را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب داشته باشید، مجموعه ایده برتر پارسیان همواره منتظر تماس و ارائه مشاوره های لازم به شماست.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات