منو
سبد خرید

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی

پرینتر سه بعدی این روزها به دستگاهی پرکاربرد در بخش های هوافضا، معماری، خودروسازی، قطعات صنعتی، تجهیزات نظامی، تجهیزات پزشکی و هنر تبدیل شده است. با استفاده از چاپگر سه بعدی می توان طرح های مختلف را به صورت طبیعی و جسم سخت چاپ کرد و از آن برای شبیه سازی قطعات مختلف بهره برد. برای استفاده از این نوع پرینتر ابتدا باید طرح مورد نظر خود را به صورت سه بعدی در کامپیوتر طراحی کنید. این کار به کمک نرم افزارهای طراحی سه بعدی یا CAD انجام می شود. پس از آن پرینتر سه بعدی با قرار دادن لایه لایه ماده مصرفی بر روی یکدیگر، سبب ایجاد اشیاء سه بعدی می شود.

ویژگی های یک فیلامنت مرغوب و با کیفیت

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی را اصطلاحاً فیلامنت می نامند. به طور کلی مواد مصرفی چاپگر سه بعدی از رشته های پلیمری (پلاستیکی) ساخته می شوند و به شکل رول های اغلب نیم و یک کیلوگرمی قابل تهیه هستند. کیفیت عملکرد پرینترهای سه بعدی و اشیاء چاپ شده با آنها تا حد بسیار زیادی به فیلامنت استفاده شده در آنها بستگی دارد. فیلامنت بر روی دما، سرعت و دامنه عملکرد یک چاپگر سه بعدی مؤثر است و در رنگ، جنس و ضخامت های مختلف عرضه می شود. به طور کلی حدود 12 نوع و 25 رنگ مختلف از فیلامنت تولید شده که از جمله رایج ترین آنها می توان به فیلامنت PLA و فیلامنت ABS اشاره کرد.

به طور کلی یک فیلامنت مرغوب و با کیفیت بر اثر گرمادهی از خود بویی متصاعد نمی کند و در تمام طول خود دارای قطر یکسانی است. همچنین درون فیلامنت نباید حباب هوا محبوس باشد و هیچ گونه شکستگی یا قطعی در سطح آن نباید دیده شود. رنگ دانه های فیلامنت نیز باید به طور کامل و یکنواخت در داخل آن پخش شده باشند.

از خرید فیلامنت با کیفیت اطمینان داشته باشید!

می توان گفت که اهمیت فیلامنت برای پرینتر سه بعدی به اندازه اهمیت کارتریج برای پرینترهای معمولی است. پس حتماً باید در هنگام خرید مواد مصرفی اولیه چاپگر سه بعدی از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید. شرکت ایده برتر پارسیان یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه فروش انواع مواد اولیه پرینترهای سه بعدی است که توانسته با ارائه با کیفیت خدمات، رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید. شما می توانید برای دریافت قیمت مواد اولیه چاپگر سه بعدی و اطلاع از نحوه خرید آنها به سایت شرکت ایده برتر مراجعه کنید. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما در زمینه خرید پرینتر سه بعدی و فیلامنت هستند که برای ارتباط با آنها می توانید با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات